Confido_Meditsiinikeskuse_spetsialistid

Protseduurid

Confido kogenud spetsialistid teostavad laia valikut meditsiinilisi protseduure. Sõltumata probleemi olemusest pääsete meie juurde kiiresti ravile. Protseduuridele tullakse reeglina arsti suunamisega, kuid perearsti saatekiri ei ole vajalik.

Vali protseduur

  Sünnimärkide eemaldamine laseriga

  Näita vabasid aegasid

  Sünnimärkide eemaldamine laseriga on ohutu protseduur, mis võimaldab teil soovimatust sünnimärgist lõplikult vabaneda. Seda sünnimärkide eemaldamise meetodit saab kasutada näo ja keha igas piirkonnas. Protseduur kujutab endast sünnimärgi kirurgilise eemaldamise alternatiivi. Erinevalt sünnimärkide kirurgilisest eemaldamisest on laseriga eemaldamine praktiliselt valutu, enamikul juhtudel ei jää jälgi või on need vähe märgatavad. Confido laserravi kliinikus eemaldavad laseriga sünnimärke vaid sertifitseeritud laserraviarstid pärast konsulteerimist dermatoloogiga ja tema suunamisel. Seda tehnikat on maailmas kasutatud juba mitu aastakümmet ning see on tõestanud oma ohutust ja tõhusust.

  Kuidas toimub sünnimärgi eemaldamine laseriga?

  Kirurg suunab laserikiire sünnimärgile, mis aurustab selle ümbritsevat nahka kahjustamata. Verejooksu ei teki, sest protseduuri ajal suletakse kapillaarid laserikiirega. Laserikirurgil on võimalik täpselt kontrollida kokkupuute sügavust ja eemaldada ainult sünnimärgi kude võrreldes olukorraga, kus sünnimärk eemaldatakse skalpelliga. Paranemine pärast laseriga tehtud protseduuri on palju kiirem ja mugavam ning armid pärast sünnimärgi eemaldamist on tavaliselt praktiliselt nähtamatud.

  Näidustused sünnimärkide eemaldamiseks laseriga

  Sünnimärgi eemaldamine laseriga on näidustatud neile, kes sünnimärke pidevalt vigastavad (riietega hõõrdumisel, raseerimisel, ultraviolettkiirguse või kemikaalidega). Selliste vigastuste korral on oht, et sünnimärgi koest areneb ohtlik kasvaja melanoom. Eemaldamine on näidustatud ka siis, kui sünnimärk tekitab teile esteetiliselt ebamugavust.

  Vastunäidustused

  Sünnimärgi laseriga eemaldamise vastunäidustused määrab Confido laserravi kliiniku dermatoloog isikliku konsultatsiooni käigus. Enne protseduuri on kohustuslik käia dermatoloogi juures vastuvõtul. Peate hoiatama arsti verehüübimisega seotud probleemide esinemise, epilepsia, vähkkasvajate esinemise ja kalduvuse eest keloidsete armide tekkeks.

  Sünnimärkide eemaldamine laseriga

  Teave sünnimärkide laseriga eemaldamise protseduuri kohta

  Laseriga eemaldamise protseduur ise võtab aega umbes 5 minutit ja on praktiliselt valutu. Sünnimärgi paiknemise piirkonda töödeldakse meditsiinilise antiseptikuga, mikronõelaga tehakse anesteetikumi süst. Seejärel suunatakse sünnimärgile laserikiir, mis selle aurustab. Sünnimärk eemaldatakse kohe, veresooned suletakse kiirega ja protseduuri koht tavaliselt isegi ei veritse. Kohe pärast eemaldamist ilmub nahale väike koorik, mis aja jooksul ise kaob. Pärast protseduuri töödeldakse sünnimärgi asukohta uuesti antiseptiliselt ja pannakse peale plaaster.

  Mida peab teadma enne protseduuri?

  Enne protseduuri on vajalik Confido laserravi kliiniku dermatoloogi konsultatsioon, mille käigus on võimalik hinnata naha ja pigmendi seisundit. Ärge unustage teavitada arsti oma võimalikest allergiatest. Kaks nädalat enne protseduuri vältige päevitamist (sh solaariumis käimist).

  Pärast protseduuri

  Pärast sünnimärgi laseriga eemaldamise protseduuri jääb nahale koorik. Kasutage Confido laserravi kliiniku spetsialisti soovitatud abinõusid. Koorikud tulevad loomulikult lahti järgmise 7–10 päeva jooksul, te ei tohi neid ise eemaldada. Ärge niisutage ega aurutage nahka. Esimese 14 päeva jooksul hoiduge saunas ja veekeskuses käimisest. Ärge päevitage ega minge solaariumi.

  Kuidas veel on võimalik sünnimärke eemaldada kui mitte laseriga?

  Confido kliinikus eemaldatakse sünnimärke ka skalpelliga. Konsultatsiooni käigus teeb Confido laserravi kliiniku dermatoloog läbivaatuse, dermatoskoopia ja vajaduse korral siaskoopia ning määrab teile kõige sobivama eemaldusviisi lähtudes teie individuaalsetest eripäradest.

  Korduma kippuvad küsimused

  • Kui kaua püsib koorik nahal? 7–14 päeva.
  • Kas pärast sünnimärgi laseriga eemaldamist jääb arm?
   Ei, tavaliselt armi ei jää, laik sünnimärgi piirkonnas kaob aja jooksul. Harvadel juhtudel jääb jälg siiski märgatavaks, sellest on lihtne laserlihvimise abil lahti saada.
  • Mis on sünnimärkide laseriga eemaldamise eelised Confido kliinikus?
   Tegeleme sünnimärkide laseriga eemaldamisega alates 2002. aastast, oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus. Meil teevad sünnimärkide laseriga eemaldamise protseduure vaid sertifitseeritud arstid, kes kasutavad kalleid ja moodsaid seadmeid. Seetõttu saame patsientidele pakkuda maksimaalseid ja ohutuid tulemusi minimaalse ebamugavusega.

  NB! Sünnimärgi eemaldamiseks on alustuseks vaja broneerida nahaarsti konsultatsioon.


  Hind

  95 €

  Kestus

  30 minutit

  Broneeri aeg

  Dr Natalja Žilkina

  Dr Natalja Žilkina

  Kirurg-proktoloog

  Doktorist lähemalt
  Dr Sven Eving

  Dr Sven Eving

  Kirurg

  Doktorist lähemalt
  Dr Alina Brokk

  Dr Alina Brokk

  Dermatovene-
  roloog

  Doktorist lähemalt
  Proktoloogi vastuvõtt

  Dr Dmitrii Fedorov

  Kirurg-proktoloog

  Doktorist lähemalt

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Sünnimärkide eemaldamine laseriga

  Otsi vabasid aegasid