Jõusaalid Tallinnas, jõusaal Tallinn, jõusaal, cardio, rühmatreeningud, cardio treening, pilates Tallinn, rühmatreening, ringtreening.

Rühmatreeningud

Meie jaoks on tähtis inimese tervis tervikuna. Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine, mistõttu oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud. Meie treenerid on oma ala tipud, kes on kursis nii lääne- kui ka idamaade meditsiiniga ning oskavad aidata ka inimesi, kel juba on terviseprobleemid. Treenerid on pühendunud sellele, et tugevdada inimeste füüsilist ja vaimset tervist, ennetada terviseprobleeme ning aidata taastuda vigastustest ja haigustest. Treeningrühmad on väiksed, maksimaalselt saab osaleda kuni 10 inimest (v.a treeningul Seljakool, kus on osalejate arv 4–5 inimest), et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada.

Rühmatreeningud

Reality Check

Grete Vahter

K08:00–08:45

N17:00–18:00

Broneeri koht

Fitbody Weight Loss

Grete Vahter

T17:15–18:30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

T12:00–13:00

T17:00–18:00

Broneeri koht

Seljakool

Terje Telling (K)

K17:00–18:00

Broneeri koht

Rasedate jooga

Marika Tamm

N17:00–18:15

Broneeri koht

Pingetest vabastav õhtujooga

Marika Tamm

K17:00–18:15

Broneeri koht

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Seljakool

  Praktiline ja arendav koolitus- ja treeningtund kõigile, kes soovivad tegeleda enda keha tugevdamise ja liikuvuse arendamisega. Võib-olla olete aastaid istunud? Või hoopis liiga palju jooksnud? Või ei ole üldse midagi teinud? Siis on see koolitus just teile!

  Miks just seljakool?

  Sest tegu on ennekõike koolituse, mitte treeninguga. Tunni rõhk on selja jaoks õigete liikumisharjumuste teadlikul omandamisel, mitte ainult harjutuste sooritamisel. Lülisamba – selg, puusad, kael – liikumise parandamine vähendab traumasid tulevikus ja õpetab kasutama oma keha iga päev parimal moel. Seljakool sobib hästi nii vigastustest taastumiseks kui ettevalmistusena treeningute juurde tagasipöördumiseks, samuti on sellest abi krooniliste seljavalude puhul.

  Kuidas toimub?

  Väikese rühmas treeneri juhendamisel. Riietuseks mugavad spordiriided ja eelistatult osalemine paljajalu.

  Kaua kestab?

  Üks tund kestab 60 minutit ja tunnid toimuvad 4–6 liikmelistes gruppides. Soovitame osaleda minimaalselt 4 korda, võimalusel järjestikustel nädalatel. Seejärel saate otsustada, kas ja kuidas edasi. Olete Seljakooli tundidesse alati oodatud – kas või üks kord kuus koos treeneriga üle vaatama, et harjutused on õigesti meeles ja keha teeb koostööd.

  Seljakooli on võimalik läbida ka personaalse tunnina, 60-minutilise tunni hind on 50 eurot. Personaaltrenni soovist anna palun teada info@confido.ee või broneeri see otse online’is.

  Millal?

  Tund toimub kolmapäeviti kell 17.00 Confido Meditsiinikeskuse 5. korruse saalis.

  Broneeri koht seljakooli rühma

  Seljakool, rühmatreening (1 kord)
  30 €
  60 minutit
  Seljakool personaaltreening
  50 €
  60 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  OLULINE TEADA!

  • Confidos on kohapeal olemas garderoob riiete vahetamiseks, pesemisvõimalused ning treeningsaalis vajalikud treeningvahendid.
  • Treening toimub, kui 2 tundi enne trenni algust (hommikuste trennide puhul eelmise päeva õhtuks) on registreerunud vähemalt 1 osaleja.
  • Palume saabuda vähemalt 10 minutit enne treeningu algust, et treeningus osalemine kinnitada. Võtke kaasa fotoga isikut tõendav dokument (ID-kaart ja pass või juhiluba).

  BRONEERINGU MUUTMINE JA TÜHISTAMINE

  • Trennidesse registreerumine lõpeb 2 tundi enne treeningu algust, hommikuste trennide puhul eelmisel õhtul kell 19.
  • Broneeringut saab muuta või tühistada e-mailile saadetud broneeringu kinnituskirjast või helistades 1330.
  • Treeningusse mitteilmumisel või tühistades broneeringu vähem kui 2 tundi enne treeningu algust arvestatakse ettemaks teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks ning raha ei tagastata.
  • Tühistades treeningu vähemalt 2 tundi enne treeningu algust, tagastatakse ettemaksusumma 10 tööpäeva jooksul.

  PERSONAALTREENING

  • Personaaltreener aitab paika panna individuaalsed eesmärgid hetketreenitust ja tervislikku seisundit arves pidades ning juhendab, kuidas tõhusalt eesmärkide saavutamiseni jõuda.
  • Treeningusse registreerimiseks helista 1330, saada kiri info@confido.ee või broneeri koduleheküljel oleva lingi kaudu.

  ASUKOHT JA PARKIMINE

  • Treeningud toimuvad Confido Meditsiinikeskuses Tallinnas, Veerenni 51, 6. Korrusel.
  • Veerenni 51 ees ja kliendiparklas on parkimine 24 h TASULINE. Parkimise alustamiseks saada sõnum numbrile 1902 (auto nr_tühik_EP100) või kasuta parkimise äppi. M-parkimise tsoon on EP100.

  OHUTUKS TREENINGUKS

  Ootame treenima vaid juhul, kui oled terve. Külmetus- ja muude haiguste nähtudega palume jääda koju kuniks tunned end taas paremini. Palume kliinikusse kohapeale mitte tulla, kui:

  • Teil on diagnoositud COVID-19 haigus ja arst ei ole teid veel tervenenuks kuulutanud.
  • Teil on ägedad hingamisteede põletiku sümptomeid (nt palavik, köha, nohu, kurguvalu) ja teile ei ole viimase 48 h jooksul tehtud negatiivset COVID-19 ninaneelu testi.
  • Teil on olnud 2 nädala jooksul kokkupuude COVID-19-haigega.