Jõusaalid Tallinnas, jõusaal Tallinn, jõusaal, cardio, rühmatreeningud, cardio treening, pilates Tallinn, rühmatreening, ringtreening.

Rühmatreeningud

Meie jaoks on tähtis inimese tervis tervikuna. Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine, mistõttu oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud. Meie treenerid on oma ala tipud, kes on kursis nii lääne- kui ka idamaade meditsiiniga ning oskavad aidata ka inimesi, kel juba on terviseprobleemid. Treenerid on pühendunud sellele, et tugevdada inimeste füüsilist ja vaimset tervist, ennetada terviseprobleeme ning aidata taastuda vigastustest ja haigustest. Treeningrühmad on väiksed, maksimaalselt saab osaleda kuni 10 inimest (v.a treeningul Seljakool, kus on osalejate arv 4–5 inimest), et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada.

Rühmatreeningud

Fitbody Weight Loss

Grete Vahter

T17:15–18:30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

TUUS!16:00–17:00

R16:00–17:00

Broneeri koht

Pingetest vabastav õhtujooga

Marika Tamm

K17:00–18:00

Broneeri koht

Reality Check

Grete Vahter

K08:00–08:45

N17:15–18:15

Broneeri koht

Rasedate jooga

Marika Tamm

N16:00–17:00

Broneeri koht

Beebide võimlemine

Triinu Spriit

R10:00–10:45

Broneeri koht

Äratav hommikujooga

Marika Tamm

N08:00–08:45

Broneeri koht

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Reality Check

  Reality Check on kogu keha hõlmav rühmatreening, kus on fookuses teadlik treenimine, harjutuste õigesti tegemine ja reaalsed tulemused.

  Muusika saatel treenitakse läbi kõik põhilised lihasgrupid. Trenni saab teha nii oma keharaskuse kui ka lisaraskustega, seega sobib ühtviisi hästi treening algajatele ja edasijõudnutele. Muusikapalad on vahelduvalt fokuseeritud intensiivsusele, tasakakaalule ja painduvusele. Üks kava kestab keskmiselt 2 kuud, mille vältel lihvitakse tehnikat, võetakse vastavalt võimetele juurde raskusi ning vaadeldakse enda treeningprogressi.   

  Reality Check rühmatreening toimub väikestes gruppides, mis võimaldab treeneril keskenduda igale trennis viibijale, põhirõhk on harjutuste õigesti tegemisel. Treener annab vajadusel individuaalseid nõuandeid nii enne kui ka pärast treeningut. Tunni eesmärgiks on tunda ennast pärast treeningut tugevamana ja enesekindlamana kui varem, kasvatada lihastoonust, sisemist jõuvaru ja tahtejõudu. Sisemise jõumuskliga saame teha teadlikult õigeid valikuid, liikudes soovitud eesmärgi suunas!  

  Kellele on treening mõeldud?

  Reality Check rühmatrenn on mõeldud igas eas inimestele, nii algajatele kui ka edasijõudnud treenijatele. 

  Reality Check rühmatrenni kasutegurid:

  • lihastoonuse tõstmine;
  • parem koordinatsioon;
  • liigsest keharasvast vabanemine;
  • kehapingetest vabanemine; 
  • parem meeleolu ja rohkem enesekindlust.

  Lisainfo

  Treeningu jaoks valige mugav treeningriietus ja jalanõud. Võtke kaasa vesi ja treeningrätik. 

  NB! Varasemate (spordi)vigastuste või liikuvusprobleemide korral on soovituslik enne treeningut konsulteerida enda raviarsti või füsioterapeudiga, et saada nõusolek treeninguteks. 

  Broneeri koht

  Osta rühmatreeningute 10x kaart

  Reality Check 1 kord
  12 €
  45–60 min
  Rühmatreeningute 10x kaart Kehtib vabalt valitud rühmatreeningutele
  80 €
  Kehtib 90 päeva

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  OLULINE TEADA!

  • Confidos on kohapeal olemas garderoob riiete vahetamiseks, pesemisvõimalused ning treeningsaalis vajalikud treeningvahendid.
  • Treening toimub, kui 2 tundi enne trenni algust (hommikuste trennide puhul eelmise päeva õhtuks) on registreerunud vähemalt 1 osaleja.
  • Palume saabuda vähemalt 10 minutit enne treeningu algust, et treeningus osalemine kinnitada. Võtke kaasa fotoga isikut tõendav dokument (ID-kaart ja pass või juhiluba).

  BRONEERINGU MUUTMINE JA TÜHISTAMINE

  • Trennidesse registreerumine lõpeb 2 tundi enne treeningu algust, hommikuste trennide puhul eelmisel õhtul kell 19.
  • Broneeringut saab muuta või tühistada e-mailile saadetud broneeringu kinnituskirjast või helistades 1330.
  • Treeningusse mitteilmumisel või tühistades broneeringu vähem kui 2 tundi enne treeningu algust arvestatakse ettemaks teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks ning raha ei tagastata.
  • Tühistades treeningu vähemalt 2 tundi enne treeningu algust, tagastatakse ettemaksusumma 10 tööpäeva jooksul.

  PERSONAALTREENING

  • Personaaltreener aitab paika panna individuaalsed eesmärgid hetketreenitust ja tervislikku seisundit arves pidades ning juhendab, kuidas tõhusalt eesmärkide saavutamiseni jõuda.
  • Treeningusse registreerimiseks helista 1330, saada kiri info@confido.ee või broneeri koduleheküljel oleva lingi kaudu.

  ASUKOHT JA PARKIMINE

  • Treeningud toimuvad Confido Meditsiinikeskuses Tallinnas, Veerenni 51, 6. Korrusel.
  • Veerenni 51 ees ja kliendiparklas on parkimine 24 h TASULINE. Parkimise alustamiseks saada sõnum numbrile 1902 (auto nr_tühik_EP100) või kasuta parkimise äppi. M-parkimise tsoon on EP100.

  OHUTUKS TREENINGUKS

  Ootame treenima vaid juhul, kui oled terve. Külmetus- ja muude haiguste nähtudega palume jääda koju kuniks tunned end taas paremini. Palume kliinikusse kohapeale mitte tulla, kui:

  • Teil on diagnoositud COVID-19 haigus ja arst ei ole teid veel tervenenuks kuulutanud.
  • Teil on ägedad hingamisteede põletiku sümptomeid (nt palavik, köha, nohu, kurguvalu) ja teile ei ole viimase 48 h jooksul tehtud negatiivset COVID-19 ninaneelu testi.
  • Teil on olnud 2 nädala jooksul kokkupuude COVID-19-haigega.