Treeningud

Meie jaoks on tähtis inimese tervis tervikuna. Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine, mistõttu oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud.

Meie treenerid on oma alade tipud, kes on kursis nii lääne kui idamaade meditsiiniga ja oskavad aidata ka inimesi, kel juba on terviseprobleemid. Treenerid on pühendunud sellele, et läbi oma trennide tugevdada inimeste füüsilist ja vaimset tervist, ennetada terviseprobleeme ning aidata taastuda vigastustest ja haigustest. Meie treeningrühmad on personaalsed, maksimaalselt saab osaleda trennis kuni 12 inimest, et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada.

Oluline teada

 • Vajalik on eelregistreerumine telefonil 6299277 või info@confido.ee
 • Kohapeal on riiete vahetamise ja pesemisvõimalus
 • Matid ja treeningvahendid on kohapeal olemas
 • Soovi korral on võimalik kokku leppida individuaaltrennid, kus treenerid saavad tegeleda vaid Sinu tervise ja vajadustega ning anda personaalseid nõuandeid

Rühmatreeningud

Animal flow
Kaili Lumi

Esmaspäeviti 17.15 – 18.00

TRE-lõdvestusteraapia
Ene Hindpere
Mirjam Püvi
17.12, 14.01, 28.01, 11.02, 25.02
17.00 – 18.30
Reedeti 16.00 – 17.30

Shindo
Merike Villard
Teisipäeviti 12.00 – 13.00
Meditsiiniline Qi Gong
Karina Laurits

Esmaspäeviti 18.30 – 20.00
Jaanuaris 2020 treeninguid ei toimu


Eratreeningud

Animal Flow eratrenn (45 min)
Kaili Lumi
Teisipäeval 10.00 ja 11.00
Kolmapäeval 10.00 ja 11.00
Timetable

Trennidesse registreerumine lõpeb 1 tund enne trenni. Hommikustesse trennidesse registreerumine lõppeb eelmisel õhtul kl 19.00.


Treening toimub, kui tund enne trenni algust (hommikuste trennide puhul eelmise päeva õhtuks) on registreerunud vähemalt 1 osaleja. Palume registreerimine tühistada hiljemalt 1h enne trenni algust.

Merike Villard

Merike Villard

Treener-terapeut
Treenerist lähemalt »

Shindo

Shindo lihtsad ja tõhusad venitusharjutused aitavad lõdvestuda ning tasakaalustada keha ja vaimu sinna kogunenud füüsilisest- ja vaimsest pingest.

Läbi toetava puudutuse, mis on oluline osa Shindost, aitab juhendaja jõuda sügavamale ja suurema kontaktini iseendaga. Jaapanist pärit Shindos lähtutakse sarnaselt teistele idamaistele traditsioonidele sellest, et eluenergia liigub energiakanalites ehk -meridiaanides. See venitusharjutusete süsteem aitab avada -meridiaane ning ühtlasi hoida neid avatuna. Kui energia liigub kehas takistuseteta, oleme terved ja teovõimelised.

Shindo trenni tule mugavates riietes, paljajalu või varvassokkides.

Shindo erateraapias toetab treener shindo venitusasendeid massaažiga süvendamaks harjutuste mõju. Erateraapia hind on 50 eurot. Loe erateraapia kohta lähemalt »

Treeningu maksumus 15 €
Treeningu kestus 60 minutit

TRE-lõdvestusteraapia

TRE on lõdvestustehnika (Tension and Trauma Releasing Exercises), mis koosneb stressi ja pingete vabastamise harjutustest. TRE harjutuste süsteem tekitab kehas õrna vibratsiooniprotsessi, mis pikkamööda vabastab kõik kehasse kinnijäänud minevikublokeeringud. Peale TRE seanssi võid tunda mõttevoo rahunemist, rammestust, unekvaliteedi ja söögiisu paranemist, ärevusseisundi rahunemist kehas. TRE taastab organismi varusid ja tasakaalu.

TREd tehakse mugavates riietes, paljajalu või libisemiskindlates sokkides.

TRE on soovitatav igas eas inimestele, kel on:

 • Emotsionaalne närvilisus
 • Depressiivsus, stress, energiapuudus
 • Ülitundlikkus kriitika suhtes
 • Ärevus, südamepekslemine
 • Hirmuhood ja unetus
 • Kõrgenenud vererõhk
 • Minevikupinged
 • Ebamäärased valud kehas jne

Teatud keha seisundite ja haiguste puhul on TRE vastunäidustatud või lubatud vaid koos juhendajaga. TRE vastunäidustused: rasedus, südame-veresoonkonna haigused, kõrgenenud silmarõhk, tugev astma, epilepsia. Soovitame enne TRE-ga alustamist pidada juhendajaga oma tervise osa nõu.

Treeningu maksumus 15 €
Treeningu kestus 90 minutit
Ene Hindpere

Ene Hindpere

TRE-terapeut

Kaili Lumi

Kaili Lumi

Treener
Treenerist lähemalt »

Animal Flow®

Animal Flow® on innovatiivne mitmekihilise liikumisega trenn, mis koosneb jooga, pilatese ja keharaskusel baseeruvate harjutuste kombinatsioonist, mis kõik pannakse treeningu jooksul omavahel koos voolama.

Animal Flow treenib kõiki lihasgruppe, parandab tasakaalu, vastupidavust, painduvust, jõudu ja liikuvust. Iga Animal Flow treening on eelmisest pisut erinev. Lõbus ja mänguline, ent ka väljakutseid pakkuv ja higistama panev.

Treening sobib nii võimekale sportlasele kui lihtsalt inimesele, kes tahab parandada oma keha treenitust ja tunda end suurepäraselt. Animal Flow on mõeldud kõigile!

Treeningu maksumus 10 €
Treeningu kestus 45 minutit
"Minu trennis leiame koos ühise tee, sest koos on ju alati kergem. Keep moving and improving!"

Animal Flow® eratreening

Animal Flow® mitmekihilise liikumisega trenn koosneb jooga, pilatese ja keharaskusel baseeruvate harjutuste kombinatsioonist, mis kõik pannakse treeningu jooksul omavahel koos voolama. Eratrennides kombineerib treener harjutused vastavalt sinu keha võimekusele ning suunab kogu tähelepanu individuaalselt sinu keha arengule.

Animal Flow treenib kõiki lihasgruppe, parandab tasakaalu, vastupidavust, painduvust, jõudu ja liikuvust. Iga Animal Flow treening on eelmisest pisut erinev. Lõbus ja mänguline, ent ka väljakutseid pakkuv ja higistama panev.

Animal Flow eratrenni võib tulla üksi või koos sõbraga.

Treeningu maksumus 40 €
Treeningu kestus 45 minutit
"Minu trennis leiame koos ühise tee, sest koos on ju alati kergem. Keep moving and improving!"
Kaili Lumi

Kaili Lumi

Treener
Treenerist lähemalt »

Karina Laurits

Karina Laurits

Treener Treenerist lähemalt »

Meditsiiniline Qi gong

Qigong on tervist hoidev, taastav ja parandav liikumissüsteem. Meditsiinilise qigong’i eesmärk on kujundada igapäevased liikumisharjumused, mis aitavad parandada üldist elukvaliteeti. Harjutused häälestavad ja tasakaalustavad keha ja meelt ning tugevdavad keha isetervendavat väge.

Harjutuste energeetiline mõju ilmneb tasapisi. Oluline pole mitte ainult füüsiline kergus ja täpsus, vaid ka meele õige suunatus.

Meditsiiniline Qi Gong sobib:

 • väheliikuvatele inimestele
 • rühihäirete, lülisamba haiguste, lihasvalude ning muude krooniliste valude korral
 • autoimmuunhaigusega inimestele
 • emotsionaalse stressi, ületöötamise ja ülesöömise puhul
 • Ida vaimsusest ja meeleharjutustest huvitujatele
Treeningu maksumus 15 €
Treeningu kestus 90 minutit