Treeningud

Meie jaoks on tähtis inimese tervis tervikuna. Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine, mistõttu oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud.

Meie treenerid on oma alade tipud, kes on kursis nii lääne kui idamaade meditsiiniga ja oskavad aidata ka inimesi, kel juba on terviseprobleemid. Treenerid on pühendunud sellele, et läbi oma trennide tugevdada inimeste füüsilist ja vaimset tervist, ennetada terviseprobleeme ning aidata taastuda vigastustest ja haigustest. Meie treeningrühmad on personaalsed, maksimaalselt saab osaleda trennis kuni 12 inimest, et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada.

Oluline teada

 • Vajalik on eelregistreerumine telefonil 6299277 või info@confido.ee
 • Kohapeal on riiete vahetamise ja pesemisvõimalus
 • Matid ja treeningvahendid on kohapeal olemas
 • Soovi korral on võimalik kokku leppida individuaaltrennid, kus treenerid saavad tegeleda vaid Sinu tervise ja vajadustega ning anda personaalseid nõuandeid

Rühmatreeningud

Animal flow
Kaili Lumi
Esmaspäeval 17.15 – 18.00
Kolmapäeval 18.30 – 19.15
Shindo UUS!
Külli Ojamets
Kristjan Puusild

Teisipäeval 17.15 – 18.15
Kolmapäeval 17.15 – 18.15
Meditsiiniline Qi Gong
Karina Laurits


Teisipäeval 18.30 – 19.30
TRE-lõdvestusteraapia
Ene Hindpere
Reedeti 11.30 – 13.00

Eratreeningud

Animal Flow eratrenn (45 min)
Kaili Lumi
Teisipäeval 10.00 ja 11.00
Kolmapäeval 10.00 ja 11.00
Timetable

Trennidesse registreerumine lõpeb 1 tund enne trenni. Hommikustesse trennidesse registreerumine lõppeb eelmisel õhtul kl 19.00.


Treening toimub, kui tund enne trenni algust (hommikuste trennide puhul eelmise päeva õhtuks) on registreerunud vähemalt 1 osaleja. Palume registreerimine tühistada hiljemalt 1h enne trenni algust.

Ene Hindpere

Ene Hindpere

TRE-terapeut

TRE-lõdvestusteraapia

TRE on lõdvestustehnika (Tension and Trauma Releasing Exercises), mis koosneb stressi ja pingete vabastamise harjutustest. TRE harjutuste süsteem tekitab kehas õrna vibratsiooniprotsessi, mis pikkamööda vabastab kõik kehasse kinnijäänud minevikublokeeringud. Peale TRE seanssi võid tunda mõttevoo rahunemist, rammestust, unekvaliteedi ja söögiisu paranemist, ärevusseisundi rahunemist kehas. TRE taastab organismi varusid ja tasakaalu.

TREd tehakse mugavates riietes, paljajalu või libisemiskindlates sokkides.

TRE on soovitatav igas eas inimestele, kel on:

 • Emotsionaalne närvilisus
 • Depressiivsus, stress, energiapuudus
 • Ülitundlikkus kriitika suhtes
 • Ärevus, südamepekslemine
 • Hirmuhood ja unetus
 • Kõrgenenud vererõhk
 • Minevikupinged
 • Ebamäärased valud kehas jne

Teatud keha seisundite ja haiguste puhul on TRE vastunäidustatud või lubatud vaid koos juhendajaga. TRE vastunäidustused: rasedus, südame-veresoonkonna haigused, kõrgenenud silmarõhk, tugev astma, epilepsia. Soovitame enne TRE-ga alustamist pidada juhendajaga oma tervise osa nõu.

Treeningu maksumus 15 €
Treeningu kestus 90 minutit

Animal Flow® – Uus Eestis!

Animal Flow® on innovatiivne mitmekihilise liikumisega trenn, mis koosneb jooga, pilatese ja keharaskusel baseeruvate harjutuste kombinatsioonist, mis kõik pannakse treeningu jooksul omavahel koos voolama.

Animal Flow treenib kõiki lihasgruppe, parandab tasakaalu, vastupidavust, painduvust, jõudu ja liikuvust. Iga Animal Flow treening on eelmisest pisut erinev. Lõbus ja mänguline, ent ka väljakutseid pakkuv ja higistama panev.

Treening sobib nii võimekale sportlasele kui lihtsalt inimesele, kes tahab parandada oma keha treenitust ja tunda end suurepäraselt. Animal Flow on mõeldud kõigile!

Treeningu maksumus 10 €
Treeningu kestus 45 minutit
"Minu trennis leiame koos ühise tee, sest koos on ju alati kergem. Keep moving and improving!"
Kaili Lumi

Kaili Lumi

Treener
Treenerist lähemalt »

Kaili Lumi

Kaili Lumi

Treener
Treenerist lähemalt »

Animal Flow® eratreening

Animal Flow® mitmekihilise liikumisega trenn koosneb jooga, pilatese ja keharaskusel baseeruvate harjutuste kombinatsioonist, mis kõik pannakse treeningu jooksul omavahel koos voolama. Eratrennides kombineerib treener harjutused vastavalt sinu keha võimekusele ning suunab kogu tähelepanu individuaalselt sinu keha arengule.

Animal Flow treenib kõiki lihasgruppe, parandab tasakaalu, vastupidavust, painduvust, jõudu ja liikuvust. Iga Animal Flow treening on eelmisest pisut erinev. Lõbus ja mänguline, ent ka väljakutseid pakkuv ja higistama panev.

Animal Flow eratrenni võib tulla üksi või koos sõbraga.

Treeningu maksumus 40 €
Treeningu kestus 45 minutit
"Minu trennis leiame koos ühise tee, sest koos on ju alati kergem. Keep moving and improving!"

Meditsiiniline Qi gong

Qigong on tervist hoidev, taastav ja parandav liikumissüsteem. Meditsiinilise qigong’i eesmärk on kujundada igapäevased liikumisharjumused, mis aitavad parandada üldist elukvaliteeti. Harjutused häälestavad ja tasakaalustavad keha ja meelt ning tugevdavad keha isetervendavat väge.

Harjutuste energeetiline mõju ilmneb tasapisi. Oluline pole mitte ainult füüsiline kergus ja täpsus, vaid ka meele õige suunatus.

Meditsiiniline Qi Gong sobib:

 • väheliikuvatele inimestele
 • rühihäirete, lülisamba haiguste, lihasvalude ning muude krooniliste valude korral
 • autoimmuunhaigusega inimestele
 • emotsionaalse stressi, ületöötamise ja ülesöömise puhul
 • Ida vaimsusest ja meeleharjutustest huvitujatele
Treeningu maksumus 10 €
Treeningu kestus 60 minutit
Karina Laurits

Karina Laurits

Treener Treenerist lähemalt »
 • Külli Ojamets Külli Ojamets
 • Kristjan PuusildKristjan Puusild

Külli Ojamets

Treener-terapeut
Treenerist lähemalt »

Kristjan Puusild

Treener-terapeut
Treenerist lähemalt »

Shindo

Shindo lihtsad ja tõhusad venitusharjutused aitavad lõdvestuda ning tasakaalustada keha ja vaimu sinna kogunenud füüsilisest- ja vaimsest pingest.

Läbi toetava puudutuse, mis on oluline osa Shindost, aitab juhendaja jõuda sügavamale ja suurema kontaktini iseendaga.

Jaapanist pärit Shindos lähtutakse sarnaselt teistele idamaistele traditsioonidele sellest, et eluenergia liigub energiakanalites ehk -meridiaanides. See venitusharjutusete süsteem aitab avada -meridiaane ning ühtlasi hoida neid avatuna. Kui energia liigub kehas takistuseteta, oleme terved ja teovõimelised.

Shindo trenni tule mugavates riietes, paljajalu või varvassokkides.

Treeningu maksumus 10 €
Treeningu kestus 60 minutit

Shindo teraapia

Shindo individuaalteraapias tehakse koostöös terapeudiga lihtsaid ja tõhusaid venitusharjutusi, mis aitavad lõdvestuda ning tasakaalustada keha ja vaimu sinna kogunenud füüsilisest- ning vaimsest pingest. Terapeut aitab läbi toetava puudutuse muuta harjutuste mõju tõhusamaks.

Jaapanist pärit Shindos lähtutakse sarnaselt teistele idamaistele traditsioonidele sellest, et eluenergia liigub energiakanalites ehk meridiaanides. See venitusharjutusete süsteem aitab avada meridiaane ning ühtlasi hoida neid avatuna. Kui energia liigub kehas takistuseteta, oleme terved ja teovõimelised, täis elujõudu, rõõmu ja armastust.

Otseseid vastunäidustusi Shindole ei ole, kuid peaksid terapeuti teavitama kui oled lapseootel, põed mõnd haigust või sul on muu terviseprobleem.

Shindo venitusharjutusi võid teha ka ise kodus, kui venituse olulised nüansid on omandatud. Tule teraapiasse mugavates riietes, paljajalu või varvassokkides.

Maksumus 40 €
Kestus 55 minutit
„Sa pead ise olema see muutus, mida sa maailmas näha tahad.” Gandhi

Külli Ojamets

Külli Ojamets

Shindo treener-terapeut
Spetsialistist lähemalt »