Treeningud

Meie jaoks on tähtis inimese tervis tervikuna. Tugeva tervise ja hea enesetunde aluseks on regulaarne liikumine, mistõttu oleme Confidos käivitanud mitmed keha arendavad ja vaimu värskendavad treeningud.

Meie treenerid on oma alade tipud, kes on kursis nii lääne kui idamaade meditsiiniga ja oskavad aidata ka inimesi, kel juba on terviseprobleemid. Treenerid on pühendunud sellele, et läbi oma trennide tugevdada inimeste füüsilist ja vaimset tervist, ennetada terviseprobleeme ning aidata taastuda vigastustest ja haigustest. Meie treeningrühmad on personaalsed, maksimaalselt saab osaleda trennis kuni 12 inimest, et treeneril oleks võimalik kõiki juhendada.

Oluline teada

 • Vajalik on eelregistreerumine telefonil 6299277 või info@confido.ee
 • Kohapeal on riiete vahetamise ja pesemisvõimalus
 • Matid ja treeningvahendid on kohapeal olemas
 • Soovi korral on võimalik kokku leppida individuaaltrennid, kus treenerid saavad tegeleda vaid Sinu tervise ja vajadustega ning anda personaalseid nõuandeid

Rühmatreeningud

Animal flow
Kaili Lumi

Esmaspäeval 17.00 – 17.45
Kolmapäeval 17.30 – 18.15

Meditsiiniline Qi Gong
Karina Laurits

Kolmapäeval 18.30 – 20.00
TRE-lõdvestusteraapia
Ene Hindpere
Trenni ei toimu 20.11 ja 18.12

Teisipäeviti 17.00 – 18.30
Reedeti 11.30 – 13.00
YogaFunc
Gerly Nurmsalu
Kolmapäeviti 8.15 – 9.00

Eratreeningud

Animal Flow eratrenn (45 min)
Kaili Lumi
Teisipäeval 10.00 ja 11.00
Kolmapäeval 10.00 ja 11.00
Timetable

Trennidesse registreerumine lõpeb 1 tund enne trenni. Hommikustesse trennidesse registreerumine lõppeb eelmisel õhtul kl 19.00.


Treening toimub, kui tund enne trenni algust (hommikuste trennide puhul eelmise päeva õhtuks) on registreerunud vähemalt 1 osaleja. Palume registreerimine tühistada hiljemalt 1h enne trenni algust.

Ene Hindpere

Ene Hindpere

TRE-terapeut

TRE-lõdvestusteraapia

TRE on lõdvestustehnika (Tension and Trauma Releasing Exercises), mis koosneb stressi ja pingete vabastamise harjutustest. TRE harjutuste süsteem tekitab kehas õrna vibratsiooniprotsessi, mis pikkamööda vabastab kõik kehasse kinnijäänud minevikublokeeringud. Peale TRE seanssi võid tunda mõttevoo rahunemist, rammestust, unekvaliteedi ja söögiisu paranemist, ärevusseisundi rahunemist kehas. TRE taastab organismi varusid ja tasakaalu.

TREd tehakse mugavates riietes, paljajalu või libisemiskindlates sokkides.

TRE on soovitatav igas eas inimestele, kel on:

 • Emotsionaalne närvilisus
 • Depressiivsus, stress, energiapuudus
 • Ülitundlikkus kriitika suhtes
 • Ärevus, südamepekslemine
 • Hirmuhood ja unetus
 • Kõrgenenud vererõhk
 • Minevikupinged
 • Ebamäärased valud kehas jne

Teatud keha seisundite ja haiguste puhul on TRE vastunäidustatud või lubatud vaid koos juhendajaga. TRE vastunäidustused: rasedus, südame-veresoonkonna haigused, kõrgenenud silmarõhk, tugev astma, epilepsia. Soovitame enne TRE-ga alustamist pidada juhendajaga oma tervise osa nõu.

Treeningu maksumus 15 €
Treeningu kestus 90 minutit

Animal Flow®

Animal Flow® on innovatiivne mitmekihilise liikumisega trenn, mis koosneb jooga, pilatese ja keharaskusel baseeruvate harjutuste kombinatsioonist, mis kõik pannakse treeningu jooksul omavahel koos voolama.

Animal Flow treenib kõiki lihasgruppe, parandab tasakaalu, vastupidavust, painduvust, jõudu ja liikuvust. Iga Animal Flow treening on eelmisest pisut erinev. Lõbus ja mänguline, ent ka väljakutseid pakkuv ja higistama panev.

Treening sobib nii võimekale sportlasele kui lihtsalt inimesele, kes tahab parandada oma keha treenitust ja tunda end suurepäraselt. Animal Flow on mõeldud kõigile!

Treeningu maksumus 10 €
Treeningu kestus 45 minutit
"Minu trennis leiame koos ühise tee, sest koos on ju alati kergem. Keep moving and improving!"
Kaili Lumi

Kaili Lumi

Treener
Treenerist lähemalt »

Kaili Lumi

Kaili Lumi

Treener
Treenerist lähemalt »

Animal Flow® eratreening

Animal Flow® mitmekihilise liikumisega trenn koosneb jooga, pilatese ja keharaskusel baseeruvate harjutuste kombinatsioonist, mis kõik pannakse treeningu jooksul omavahel koos voolama. Eratrennides kombineerib treener harjutused vastavalt sinu keha võimekusele ning suunab kogu tähelepanu individuaalselt sinu keha arengule.

Animal Flow treenib kõiki lihasgruppe, parandab tasakaalu, vastupidavust, painduvust, jõudu ja liikuvust. Iga Animal Flow treening on eelmisest pisut erinev. Lõbus ja mänguline, ent ka väljakutseid pakkuv ja higistama panev.

Animal Flow eratrenni võib tulla üksi või koos sõbraga.

Treeningu maksumus 40 €
Treeningu kestus 45 minutit
"Minu trennis leiame koos ühise tee, sest koos on ju alati kergem. Keep moving and improving!"

Meditsiiniline Qi gong

Qigong on tervist hoidev, taastav ja parandav liikumissüsteem. Meditsiinilise qigong’i eesmärk on kujundada igapäevased liikumisharjumused, mis aitavad parandada üldist elukvaliteeti. Harjutused häälestavad ja tasakaalustavad keha ja meelt ning tugevdavad keha isetervendavat väge.

Harjutuste energeetiline mõju ilmneb tasapisi. Oluline pole mitte ainult füüsiline kergus ja täpsus, vaid ka meele õige suunatus.

Meditsiiniline Qi Gong sobib:

 • väheliikuvatele inimestele
 • rühihäirete, lülisamba haiguste, lihasvalude ning muude krooniliste valude korral
 • autoimmuunhaigusega inimestele
 • emotsionaalse stressi, ületöötamise ja ülesöömise puhul
 • Ida vaimsusest ja meeleharjutustest huvitujatele
Treeningu maksumus 15 €
Treeningu kestus 90 minutit
Karina Laurits

Karina Laurits

Treener Treenerist lähemalt »

Gerly Nurmsalu

Gerly Nurmsalu

Treener

YogaFunc

YogaFunc on lõbus ja mitmekülgne innustava muusikaga joogatreening, mis on inspireeritud nii Ashtanga joogast kui ka funktsionaalsest treeningust. Programm vahetub iga kolme kuu tagant pakkudes piisavalt vaheldust ka tihedale joogatajale. YogaFunci loojaks on 20-aastase rühmatreeningute juhendamise ja koolitamise kogemusega ning Ashtanga Monkey jooga õpetajate koolitaja Jocke Salokorpi.

YogaFunc ei ole traditsiooniline joogatreening, sest joogaasenditele lisaks on siin tähtis ülesanne muusikal ja liikumisrõõmul. Hingame, higistame ja tunneme sellest kõigest rõõmu! YogaFunc parandab rühti, painduvust, jõudu, tasakaalu ja enesetunnet. Ühtlasi vähendab stressi ning istuvast tööst tekkinud lihaspingeid ja valu.

YogaFunc on jõukohane kõigile ja sobib hästi nii algajatele kui ka edasijõudnuile. Soovitame alustada oma päeva positiivse energia laenguga ning luua keha ja meele tasakaal kogu päevaks.

Võta kaasa veepudel ja mugavad riided, mis võimaldavad venitusasendeid võtta. Treening toimub paljajalu.

Maksumus 10 €
Kestus 45 minutit
1st rule... have fun!
2nd rule... have fun!