Töö ja tervis

Tööandjale

Terve inimene on tegus ja õnnelik – hea tervis tagab soovi areneda ja tegutseda. Igaüks tahab töötada ettevõttes, kus väärtustatakse töötajaid ja hoolitakse nende tervisest. Töötajate tervise eest hoolitsemine on investeering ettevõtte arengusse ja tulevikku.

Töötajate tervisekontrolli tulemusena saab tööandja arsti otsuse ja asjatundlikud soovitused töökeskkonna parandamiseks. Nende abil on võimalik edendada töötajate tervist ja ennetada haigestumistest tingitud puudumisi.

Terve inimene on tegus ja õnnelik – hea tervis tagab soovi areneda ja tegutseda. Igaüks tahab töötada ettevõttes, kus väärtustatakse töötajaid ja hoolitakse nende tervisest. Töötajate tervise eest hoolitsemine on investeering ettevõtte arengusse ja tulevikku.

Tervise-, teadmiste- ja arengupakett

Pakume kolme paketti, mida saab kohendada vastavalt ettevõtte vajadustele. Tervisepakett on baas, mis on mõeldud kõikidele töötajatele. Sellele lisaks saame pakkuda teadmiste ja/või arengupaketti võtmetöötajatele.


 • Tervisepakett
  Tervisepakett on põhiteenus kõikidele töötajatele, mis sisaldab tervisekontrolli, erinevaid vajalikke uuringuid ja analüüse, vaktsineerimist ja treeninguid.
 • Teadmiste pakett
  Teadmiste pakett sisaldab workshoppe ja terviseloenguid, mida võib pakkuda nii kõigile kui ka osadele töötajatele.
 • Arengupakett
  Arengupakett sisaldab coachingut, mis keskendub läbi ettevõtte huvide juhi mõtteviisi täiustamisele ja eesmärgile suunatud muutuste elluviimisele. Lähemalt coachingust »

Küsi pakkumist
629 9277
info@confido.ee

Cactus

Grapes

Mida annab töötaja tervisekontroll tööandjale?


 • Motivatsioonipakett töötajale näitab hoolivust
  Terviseteenuse hüvitamise asemel saaks tööandja tõsta töötaja palka alla kümne euro kuus, samas on terviseteenuse hüvitamine oluline lisaväärtus, mis mõjutab töötaja rahulolu ja lojaalsust.
 • Terviseteenuse kulu on võrdne ühe haigusepäevaga
  Terviseuuring tasub end kiiresti ära, kui selle abil hoitakse ära kasvõi ühepäevane spetsialisti haigestumine ja töölt eemalolek.
 • Riskide maandamine ja kulude kokkuhoid
  Töötajate tervise jälgimine ja haiguste ennetamine tagab katkematu töötegemise ka viiruste hooajal. Pikaajalist ravi vajavate haiguste ennetamine toob märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Confido tervisekontrolli eelised


 • Oma valdkonna tipptegijad
  Confidos töötavad kogenud ja kõrgelt hinnatud oma valdkonna tipptegijad. Meie keskuses kaastakse töötajate tervisekontrolli töötervishoiuarst ja suurte kogemustega peremeditsiini eriarstid. Töötaja saab meie spetsialistidelt personaalset tervisenõu, hinnangu oma tervisele ja vajadusel ka probleemide ennetamise kava.
 • Tervisemurede lahendamine
  Meie arstid aitavad igati kaasa töötaja tervisemurede lahendamisele ka siis, kui see ületab tööandja poolt soovitud terviseauditi mahu. Kokkuleppel töötajaga oleme valmis aitama ja jälgima töötaja tervist probleemide lahendamiseni. Anname töötajale konkreetsed soovitused vajalikeks lisategevusteks ja uuringuteks. Oleme pikaajaliseks partneriteks hea tervise nimel.
 • Psühhosotsiaalsete tegurite jälgimine
  Meie spetsialistide teravdatud pilgu all on töötaja psühhosotsiaalne tervis, mis mängib olulist rolli teotahtelise meeskonna tekkimisel ja hoidmisel ning omab otsest seost tööefektiivsusega.

Confido on tööandja koostööpartner

 • Süvendatud tervisekontrollide läbiviimine, sh nägemiskontroll
 • Erinevate spetsialistide kaasamine töötaja tervise vajadustest lähtuvalt
 • Psühhosotsiaalsete parameetrite testimine
 • Töötervishoiualane nõustamine
 • Töökeskkonna parameetrite mõõdistamised
 • Tervisetõendid (autojuhid, toidukäitlejad, õpetajad, relvaomanikud)
 • Vaktsineerimised (gripp, puuk, reisivaktsineerimine jm)
 • Diagnostika (röntgen, ultraheliuuringud, koormustestid jpm)

Top

Heart

Partnerid kiidavad

Meie koostööpartnerite seas on nii nimekaid suurettevõtteid kui väiksemaid meeskondi, ent kõik meie kliendid hindavad paindlikku ja põhjalikku tervishoiuteenust. Professionaalne ja südamega oma tööd tegev arstide ning spetsialistide meeskond on oluline erineva suurusega ettevõtetele.

 • „Proekspert on tervist edendav tööandja ja koostöö Confidoga on aidanud meie inimeste elukvaliteeti oluliselt tõsta. Oleme ennetanud läbipõlemist, samuti sai üks meie kolleeg abi seljaprobleemidele ning vabanes toitumisnõustamise abil on 25 kg üleliigsest kilost. Suur tänu, et olemas olete!“ ütleb tööõnnespetsialist Tiina Saar-Veelmaa Proekspertist.
 • „Meie esmane kokkupuude Confidoga oli aastal 2014 ja me ei osanud siis veel aimata, et oleme usaldanud oma tervise parimate spetsialistide kätte. Oleme oma kollektiiviga südamest tänulikud, et olete meie jaoks olemas! Väga sõbralik ja professionaalne teenindus.“ ütleb kvaliteedijuht Merily Vakker Interzonist.

Meie töötaja tervisekontrolli meeskond

Dr Marju Kiplok

Marju Kiplok

Töötervishoiuarst

“Terve inimene on tegus ja õnnelik – hea tervis tagab soovi areneda ja tegutseda.“

Dr Eret Jaanson

Eret Jaanson

Peremeditsiini eriarst

“Oleme inimese esmaseks nõustajaks kõikide terviseprobleemide ja -küsimuste korral kogu elu jooksul.“

Marko Ölluk

Marko Ölluk

Peremeditsiini eriarst

“Peame oluliseks, et abivajaja saaks põhjaliku ja adekvaatse info oma kaebuste ja murede lahenduste osas.“

Dr Eve Kivistik

Eve Kivistik

Peremeditsiini eriarst

“Oleme oma patsientidele toeks tänapäeva keerulises meditsiinisüsteemis.“

Dr Iris Koort

Iris Koort

Peremeditsiini eriarst

“Rõõmustame, kui oleme leidnud lahenduse inimese pikka aega kestnud murele.“

Triinu Tamsar

Triinu Stanford

Tervise- ja heaolu coach

“Soovime olla inimestele nende personaalsed tervise-eksperdid ja see töö meeldib meile.“

Iga töötaja tervilikust seisundist lähtuvalt kaasab töötervishoiu põhimeeskond teisi arste ja spetsialiste, näiteks toitumis- ja kaalunõustaja, psühholoogi, terapeudi. Meie teised eriarstid ja spetsialistid »

Mida teha, kui oodatud edu ei saabu ja ootamatud tagasilöögid löövad mõra meie enesekindlusesse?

Kuidas mõjutavad meid mingil hetkel tekkivad raskused, kõhklused või süvenev pettumus? Läbikukkumistunne vaatamata eelnevale eduloole oma karjääris? Coaching aitab hakkama saada tagasilöökidega ning nendest õppides edasi liikuda. Kohaneda uues keskkonnas või leida uus perspektiiv oma eluvalikutele.

Olen pea 25 aasta jooksul kokku puutunud paljude edukate tippspetsialistide ja juhtidega, kellel on ette näidata mitmeid edulugusid. Kuid ei ole harv, kui uuel väljakutsel ei valmista tulemused ühtäkki enam rõõmu ja sõna “ebaõnnestumine” hakkab kummitama.

Miks mureneb meie sooritustase uuel positsioonil või uues keskkonnas, olgugi et teeme tööd, mida justkui oskame hästi? Kuidas oleks võimalik paremini mõista, mida ülemus või alluvad sinult ootavad? Lihtne vastus oleks mõistagi: “Küsi?”. Aga kui ei julge või ei oska või tundub, et see küsimus on rumal? Kasvav stressitase mõjutab nii enesekindlust kui tulemuslikkust. Mis aga juhtub eduka inimesega, keda ebaõnnestumised ja tagasilöögid kimbutama hakkavad?

Loen lähemalt »

Tiina Keskküla

Coach (ACC) Coachist lähemalt »