Töötervishoid Tartus

Confido Meditsiinikeskus pakub töötervishoiu teenuseid Tartus Lõunakeskuses, Confido kiirkliinikus. Siit leiad oma ettevõttele sobiliku töötajate tervisekontrolli paketi ja ka mitmeid lisateenuseid. Töötervishoiu teenused vastavad töötervishoiu- ja tööohutuse seadusele ning töötajate tervisekontrolli korrale ning on ettevõtja jaoks tehtud võimalikult mugavaks ja lihtsaks. Paketis sees on alati õe vastuvõtt, optometristi vastuvõtt ning töötervishoiu arsti külastus, lisavõimalused vastavalt ettevõtte soovile.

Töötervishoiu pakett koosneb kolmest komponendist: õe visiit, optometristi visiit ning töötervishoiu arsti visiit. Arst on see, kes annab lõpliku hinnangu töötaja tervisliku seisundi kohta. Töö spetsiifikast tulenevalt on võimalik valida ka lisateenuseid.

Töötervishoiu 3 põhiteenust

dots image
Õe vastuvõtt

Õe vastuvõtul mõõdame pikkust, kaalu, vööümbermõõtu, vererõhku ja arvutame kehamassiindeksit (antropomeetria). Viime läbi vestluse elustiili, unekvaliteedi ja füüsilise koormuse teemadel. Oleme tervisedeklaratsiooni andmetest teinud eelselektsiooni ja vajadusel täidate depressiooni- ja stressiküsimustikku. Täiendavad testid/küsimustikud lähtuvad individuaalsest vajadusest.

dots image
Optometristi vastuvõtt

Optometristi vastuvõtu käigus teostatakse nägemiskontroll ja nägemisteravuse mõõtmine, silmade tervisliku seisundi hindamine (sealhulgas kontrastitundlikkus, värvusnägemine ja vaatevälja hindamine), silmarõhu kontroll ning prillide määramine ja vajadusel retsepti väljastamine. Vastuvõtu käigus saab põhjalikud juhised, kuidas igapäevatöös silmade tervist hoida (silmaharjutused ja juhised kuvariga töötamiseks).

dots image
Töötervishoiuarsti vastuvõtt

Kontrollime inimese liikuvust ning kõrvalekallete puhul selgitame välja põhjuse. Hindame töö eripärast tingitud tervisehäireid, vaatame läbi probleemsed elundkonnad, kaardistame töövõimet säilitavat oskust/motivatsiooni, anname juhiseid enesejuhtimisvõtete kasutamiseks ja töövõime hoidmiseks. Määrame ka vajalikud analüüsid ning vajadusel kaasame diagnoosi täpsustamiseks eriarstid. Visiidi tulemusena vormistab töötervishoiuarst otsuse töökohal töötamise sobivuse kohta.

Jäta meile oma kontakt

Töötervishoiu teenuste tellimiseks või konsultatsiooni saamiseks kirjuta meile ariklient@confido.ee või täida allolev kontaktivorm!

Palun kontrolli vorm üle, esineb vigu!