Tervisekontroll

Confidos usume väga sellesse, et kõige efektiivsem viis oma tervist hoida on haigusi ennetada. Meie tervisekontrolli paketid pakuvad võimaluse saada põhjalik ülevaade oma tervislikust seisundist. Vastavalt sellele, mida ise tähtsaks peate või mille üle muret tunnete, võite valida just sellised paketid, nagu soovite. Pakettide käigus hinnatakse teie individuaalseid terviseriske ja -näitajaid ning leidude põhjal antakse soovitusi, kuidas oma tervist veel paremini hoida või juba olemasolevatele probleemidele leevendust saada. Vajadusel suunatakse teid edasi lisauuringutele ja meie kogenud arstide või spetsialistide vastuvõttudele, kui selleks tervisepaketi käigus põhjus leidub.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Vaagnapõhjateraapia pakett

  Vaagnapõhjateraapia on mõeldud naisele, kellel esineb vaagnapõhja probleeme:

  • uriinilekked (sh sportides);
  • allavajed (tupe eesseina/tagaseina, emaka allavaje jms);
  • sünnitusjärgne valu suguelundite piirkonnas (puhkeolekus, liikumisel, vahekorras olles või isegi günekoloogilise läbivaatuse ajal);
  • tundetu ja ebamugav suguelu;
  • valu vaagna piirkonnas, alaseljas, kõhus, valu pärast hüsterektoomiat või teisi günekoloogilisi operatsioone.

  Samuti sobib teraapia neile, kes ei tunneta oma vaagnapõhjalihaseid ja soovivad neid efektiivselt treenima hakata. 

  Esmasel visiidil hindab füsioterapeut põhjalikult vaagnapõhjalihaste jõudu, vastupidavust, elastsust ning koostab vastavalt eesmärkidele taastusplaani. Füsioterapeut õpetab õiget süvalihaste aktiveerimist, pingutus- ja lõdvestustehnikaid. Vastavalt vajadusele kasutab ka manuaalteraapiat lihaste lõdvestamiseks, mobiliseerimiseks ja valu vähendamiseks. Kui esineb lihastunnetuse probleeme, siis kasutab biofeedback-treeningut või lihasstimulatsiooni õigete lihaste üles leidmiseks. Seejärel õpetab füsioterapeut koduseid harjutusi, mida on vaja taastusperioodil teha iga päev, ning annab soovitusi ka koduste treeningvahendite kasutamiseks.

  4–6 nädala pärast on korduv visiit, mille selle käigus hinnatakse edusamme ning muudetakse vastavalt sellele taastusplaani. Kolmandal ehk viimasel visiidil õpetab füsioterapeut tehnikaid, kuidas kogu ülejäänud elu kontrollida kõhusisest rõhku intensiivsematel treeningutel, et vältida ülemäärast survet vaagnapõhjale.

  Oluline teada: vastuvõtule tulles ei tohi esineda menstruatsiooni ega günekoloogilisi põletikke.

  Pakett sisaldab üht esmast füsioterapeudi konsultatsiooni ehk sünnitusjärgset skriiningut kestusega 60 minutit ja kaht füsioterapeudi korduskonsultatsiooni kestusega 30 minutit.

  Broneeri aeg

  Vaagnapõhjateraapia pakett
  180 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu