Aita alustada elu

Lapsed ei sünni meesteta. Issid ei sünni lasteta. Sünnitusmajade Fond toetab kõiki sünnitusmajasid üle Eesti, et tagada beebide, emmede ja sünnitusosakondade heaolu.

Alates 15. veebruarist 2023 kutsub Sünnitusmajade Fond mehi üles oma tervist kontrollima. Confido pani selle projekti jaoks kokku valiku tervisekontrolli pakette – iga tehtud tervisekontrolli pealt annetad Sünnitusmajade Fondile 10 €.

Aitäh, et aitad alustada elu!

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Südametervis ja toitumine lisapakett

  Südame tervis ja tasakaalustatud toitumine on tervisliku elu olulised alustalad igas vanuses. Selle tervisekontrolli paketiga toetad Sünnitusmajade Fondi 10 euroga.

  Pakett sisaldab:

  • Südametöö kontrollimine elektrokardiogrammi (EKG) uuringuga – võimaldab hinnata südame rütmi- ja löögisagedust, südamelihase verevarustuse häireid, südamelihase infarkti ja südamekambrite ülekoormust ja suurenemist.
  • Kaugkonsultatsioon üldarstiga – EKG uuringutulemuste tõlgendamiseks. Üldarst annab edasised soovitused ja suunab vajadusel eriarstile.
  • Konsultatsioon toitumisspetsialistiga – toitumisspetsialist jagab nõuandeid tervisliku toitumise kohta ja annab näpunäiteid, kuidas tervislikku toitumist ja füüsilist aktiivsust oma ellu rakendada.

  NB! Kui tulete EKG-uuringule, pange selga mugavad riided. Uuringu läbiviimise ajal lamate selili ning teie rindkerele, randmetele ja hüpeliigese piirkonda asetatakse elektroodid, mille abil hinnatakse südame tööd. Kvaliteetse signaali ja tulemuste saamiseks palume uuringu ajal mitte liigutada ega rääkida.

  Broneeri endale sobivaim hea une pakett helistades lühinumbril 1330 või saada päring info@confido.ee.

  Südametervis ja toitumine lisapakett
  99 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn
  Viru Keskuse kliinik, keskuse 4. korrus
  Viru Väljak 4, Tallinn
  Rocca Al Mare kiirkliinik
  Paldiski maantee 102, Tallinn
  Lasnamäe kiirkliinik
  Mustakivi 13, Tallinn
  Nautica kiirkliinik
  Ahtri 9, Tallinn
  Lõunakeskuse kiirkliinik
  Ringtee 75, Tartu
  Confido Tartu Raatuse kliinik
  6. korrus, Raatuse 21, Tartu
  Näita rohkem