Terve keha

Inimese luud, lihased, liigesed, kõõlused ja liigesesidemed on meie keha tugisüsteem, mille ülesanne on keha toetada ja organeid kaitsta. Seetõttu talub see elu jooksul suurt koormust.

Tihtipeale teadvustame luude, lihaste, liigeste olemasolu ja nende olulist rolli alles siis, kui midagi juhtub – tekib luumurd, luude hõrenemine, pinged, valud muutuvad krooniliseks või mõni haigus, mille tõttu liikumisvõime kannatab.

Meie füsioterapeudi ja kiropraktiku peamine eesmärk on aidata Sul õigesti, efektiivselt ja kiirelt taastuda, et naasta kvaliteetse igapäevaelu juurde.

Keha on kui meie tempel, meie hinge kodu. Kehale regulaarselt hoolitsust ja naudingut pakkudes intensiivistuvad ka keha enese sisemised taastusmehhanismid.
1

Konsultatsioonid

Tihti on vigastusest, traumast või operatsioonist paranemiseks vaja professionaalset ja individuaalset nõu ning ravi. Meie kiropraktik ja füsioterapeut on pühendunud sellele, et aidata Sinu probleemi hinnata, anda nõu tulemusliku ravi osas ja aidata kaasa komplikatsioonideta paranemisele.

Konsultatsioonidest lähemalt »
2

Massaažid

Väiksematest vigastusest ja traumadest paranemiseks, keha pingetest vabastamiseks, valude või rühiprobleemide leevendamiseks on vaja professionaalset tuge. Meie massaažid ja idamaised teraapiad aitavad Sul mõista oma sisemaailma, parandada elukvaliteeti, tugevdada füüsilist ning emotsionaalset tervist.

Massaažidest lähemalt »
3

Protseduurid

Sinu maailm muutub paremaks, kui oled terve ja rahulolev. Vahest puutume kokku delikaatsete probleemidega, mis mõjutavad meie enesehinnangut ja elukvaliteeti. Liighigistamine ehk hüperhidroos on haigus, mida ei pea kannatama. Meie juures tehakse liighigistamise vastaseid ravisüste kaenlaalustesse.

Protseduuridest lähemalt »

Rännak terapeudiks saamiseni

Janika Vaikjärve (44) teavad paljud ennekõike reisikorraldaja ja matkajuhina. Oma rännukihust ajendatuna on ta kirjutanud ka raamatuid, ent tema põhitööks on praegu põnevad teraapiad.

Janikaga koos on matkanud sajad inimesed, seljakott seljas, maailma eri paigus – nii Aafrikas, Aasias kui ka Ameerikas. Ta ise on käinud 80 riigis ja jõudnud kaheksal korral Kilimanjaro tippu. Reisimine on naisele palju enamat kui pelk elamuste otsimine ja seiklemine. Pigem on see igapäevastest piiridest väljumine ja enese avamine uutele võimalustele, mida koduses rutiinis iial ei juhtuks. "Tavatrajektooril kulgedes blokeerime ajus need võimalused lihtsalt ära.

Näiteks valgusfoori all istudes ei pane me sageli tähelegi, kes istub kõrvaloleva auto roolis. Äkki on seal keegi, keda sa just vajaksid? Reisil vaataksid ta poole, koduteel aga mitte, sest enda "mull" piirab taju ja nägemist," arutleb Janika.

Loen lähemalt »

Janika Vaikjärv

Terapeut Terapeudist lähemalt »