Terve keha

Inimese luud, lihased, liigesed, kõõlused ja liigesesidemed on meie keha tugisüsteem, mille ülesanne on keha toetada ja organeid kaitsta. Seetõttu talub see elu jooksul suurt koormust.

Tihtipeale teadvustame luude, lihaste, liigeste olemasolu ja nende olulist rolli alles siis, kui midagi juhtub – tekib luumurd, luude hõrenemine, pinged, valud muutuvad krooniliseks või mõni haigus, mille tõttu liikumisvõime kannatab.

Meie füsioterapeudi ja kiropraktiku peamine eesmärk on aidata Sul õigesti, efektiivselt ja kiirelt taastuda, et naasta kvaliteetse igapäevaelu juurde.

Keha on kui meie tempel, meie hinge kodu. Kehale regulaarselt hoolitsust ja naudingut pakkudes intensiivistuvad ka keha enese sisemised taastusmehhanismid.
1

Konsultatsioonid

Tihti on vigastusest, traumast või operatsioonist paranemiseks vaja professionaalset ja individuaalset nõu ning ravi. Meie kiropraktik ja füsioterapeut on pühendunud sellele, et aidata Sinu probleemi hinnata, anda nõu tulemusliku ravi osas ja aidata kaasa komplikatsioonideta paranemisele.

Konsultatsioonidest lähemalt »
2

Massaažid

Tihti on väiksematest vigastusest ja traumadest paranemiseks, keha pingetest vabastamiseks, valude või rühiprobleemide leevendamiseks vaja professionaalset ja individuaalset tuge. Meie massaažid aitavad Sul mõista ennast ja oma sisemaailma, parandada elukvaliteeti ja tugevdada oma füüsilist ning emotsionaalset tervist.

Massaažidest lähemalt »
3

Idamaade teraapiad

Sinu maailm muutub paremaks, kui oled terve, teadlik ja rahulolev. Keha ja meele vahel on seos – mis iganes juhtub meeles, juhtub kehas, ja vastupidi. Meie juures tehakse mitmeid idamaade massaaže ja teraapiaid, mis pakuvad nii kehalist, emotsionaalset kui ka hingelist tervenemist üheaegselt.

Teraapiatest lähemalt »

Rännak terapeudiks saamiseni

Janika Vaikjärve (44) teavad paljud ennekõike reisikorraldaja ja matkajuhina. Oma rännukihust ajendatuna on ta kirjutanud ka raamatuid, ent tema põhitööks on praegu põnevad teraapiad.

Janikaga koos on matkanud sajad inimesed, seljakott seljas, maailma eri paigus – nii Aafrikas, Aasias kui ka Ameerikas. Ta ise on käinud 80 riigis ja jõudnud kaheksal korral Kilimanjaro tippu. Reisimine on naisele palju enamat kui pelk elamuste otsimine ja seiklemine. Pigem on see igapäevastest piiridest väljumine ja enese avamine uutele võimalustele, mida koduses rutiinis iial ei juhtuks. "Tavatrajektooril kulgedes blokeerime ajus need võimalused lihtsalt ära.

Näiteks valgusfoori all istudes ei pane me sageli tähelegi, kes istub kõrvaloleva auto roolis. Äkki on seal keegi, keda sa just vajaksid? Reisil vaataksid ta poole, koduteel aga mitte, sest enda "mull" piirab taju ja nägemist," arutleb Janika.

Loen lähemalt »

Janika Vaikjärv

Terapeut Terapeudist lähemalt »