Terve keha

Inimese luud, lihased, liigesed, kõõlused ja liigesesidemed on meie keha tugisüsteem, mille ülesanne on keha toetada ja organeid kaitsta. Seetõttu talub see elu jooksul suurt koormust.

Tihtipeale teadvustame luude, lihaste, liigeste olemasolu ja nende olulist rolli alles siis, kui midagi juhtub – tekib luumurd, luude hõrenemine, pinged, valud muutuvad krooniliseks või mõni haigus, mille tõttu liikumisvõime kannatab.

Meie füsioterapeudi ja kiropraktiku peamine eesmärk on aidata Sul õigesti, efektiivselt ja kiirelt taastuda, et naasta kvaliteetse igapäevaelu juurde.

Keha on kui meie tempel, meie hinge kodu. Kehale regulaarselt hoolitsust ja naudingut pakkudes intensiivistuvad ka keha enese sisemised taastusmehhanismid.
1

Konsultatsioonid

Tihti on vigastusest, traumast või operatsioonist paranemiseks vaja professionaalset ja individuaalset nõu ning ravi. Meie kiropraktik ja füsioterapeut on pühendunud sellele, et aidata Sinu probleemi hinnata, anda nõu tulemusliku ravi osas ja aidata kaasa komplikatsioonideta paranemisele.

Konsultatsioonidest lähemalt »
2

Massaažid

Väiksematest vigastusest ja traumadest paranemiseks, keha pingetest vabastamiseks, valude või rühiprobleemide leevendamiseks on vaja professionaalset tuge. Meie massaažid ja idamaised teraapiad aitavad Sul mõista oma sisemaailma, parandada elukvaliteeti, tugevdada füüsilist ning emotsionaalset tervist.

Massaažidest lähemalt »
3

Protseduurid

Sinu maailm muutub paremaks, kui oled terve ja rahulolev. Vahest puutume kokku delikaatsete probleemidega, mis mõjutavad meie enesehinnangut ja elukvaliteeti. Liighigistamine ehk hüperhidroos on haigus, mida ei pea kannatama. Meie juures tehakse liighigistamise vastaseid ravisüste kaenlaalustesse.

Protseduuridest lähemalt »

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on levinuim massaaž, mis mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile tõstes keha vastupanuvõimet haigustele.

Massaaž toetab kõiki keha funktsioone ja sobib hästi ealiste muutuste ja vananemisilmingute ennetamiseks (kortsud, topeltlõug, tuhmunud jume, lõtvunud nahk). Näomassaaž muudab näonaha värskeks ja säravaks, lõõgastab ning mõjutab kõige selle koosmõjul ka hingelist tasakaalu ja rahulolutunnet.

Kellele soovitame?

  • Rahutus, ärevushäired, emotsioonide kõikumine
  • Stress, depressiooni
  • Pinged kehas, peavalu
  • Operatsiooni- või traumajärgne taastumine
  • Hingamisraskused
  • Kõhu- ja seedeprobleemid
  • Unetus

  • Lily HindreaLily Hindrea
  • Sergei PetškurovSergei Petškurov

Lily Hindrea

Massaažiterapeut, tase 6
Spetsialistist lähemalt »

Sergei Petškurov

Massöör-terapeut