Tervisekontrollid ja uuringud Tartus

Ennetustöö on üks võti selleks, et elada kauem ja tervemalt. Confido Tartu Raatuse kliinikus on lai valik erinevaid tervisekontrolle ja uuringuid. Kui kahtled, millist uuringut valida, siis võid meiega julgelt ühendust võtta.

  Tervisekontrollipakett kuni 40-aastastele meestele (Tartu)

  Näita vabasid aegasid

  See tervisekontrolli pakett annab ülevaate põhilistest terviseriskidest mehel, sobib androloogiliste probleemide ennetavaks kontrolliks ning varajaseks riskide tuvastamiseks. 

  Õe vastuvõtul küsitletakse patsienti tervisemurede osas, nõustatakse. Tehakse läbivaatus, mõõdetakse vererõhku ja võetakse vereanalüüs. 

  Vereanalüüsiga saab esmase ülevaate südame-veresoonkonna haiguste, suhkruhaiguse riskidest, maksa tervisest, eesnäärme olukorrast ja hinnatakse ka meessuguhormoonide taset. Vastuvõtul tehakse eesnäärme profülaktiline kotroll, nõuandeid saab erektsioonihäirete ennetamiseks. 

  Analüüside vastused lähevad digilukku ning õde võtab telefoni teel ühendust ning annab tagasisidet ja selgitab analüüside vastuseid. Vajadusel annab soovitused edasisteks uuringuteks ja arsti konsultatsiooniks. 

  Pakett sisaldab:

  1. Õe vastuvõtt ( 30 minutit)

   – Läbivaatus
   – Vereanalüüs: hemogramm 5-osalise leukogrammiga, kolesterool ( HDL, LDL),triglütseriidid, d-vitamiin, glükohemoglobiin, ALAT, GGT, SHBG, testosteroon, PSA
   – Esmasjoa uriinianalüüs
   – Vererõhu mõõtmine
  2. Nõustamine analüüsi vastuste osas telefoni teel.

  NB! Analüüsidele palume tulla 3 tundi söömata ja urineerimata. 

  Tervisekontrolli pakett kuni 40a. meestele
  95 €
  30 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Tartu Raatuse kliinik
  Raatuse 21, Tartu

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Tervisekontrollipakett kuni 40-aastastele meestele (Tartu)

  Otsi vabasid aegasid