Tallinna vaktsineerimispunkt: Confido Vaktsineerimiskeskus

Avasime Tallinnas Veerenni Tervisekeskuses uue suure vaktsineerimiskeskuse, mis suudab päevas teenindada enam kui 1000 inimest. Vaktsineerimiskeskuse külastamiseks ja vaktsiini saamiseks pole vajalik ette registreerida, piisab vaid kohale tulemisest.

Kes saavad vaktsineerida?

Ootame vaktsineerima kõiki Eesti elanikke alates 12. eluaastast. Vaktsineerimiseks palume kaasa võtta isikut tõendav dokument!

 • Vaktsineerimine lükatakse ajutiselt edasi, kui sul on parajasti kõrge palavik, põed hetkel COVID-19 haigust või oled olnud lähikontaktne.
 • COVID-19 haiguse läbipõdenuid on soovituslik vaktsineerida ühe doosiga 6. kuul pärast tervenemist ning seejärel lugeda vaktsineerimiskuur lõpetatuks. Ka siis, kui COVID-19 haiguse läbipõdemisest on möödunud rohkem kui 6 kuud, on soovituslik vaktsineerida vaid ühe doosiga pikaajalise kaitse tagamiseks. Läbipõdenutele ei ole teise doosi tegemine vajalik, samuti võib sel juhul olla vaktsiini reaktogeensus kõrgem ja esineda rohkem kõrvaltoimeid. Kui teine doos on siiski väga vajalik (näiteks reisimiseks riiki, kus ei tunnistada ühe doosiga vaktsieerimist), siis võib teha ka teise doosi.
 • Kui inimene haigestub 2 nädala jooksul pärast esimese vaktsiinidoosi saamist COVID-19 haigusesse, tuleks lugeda ta läbipõdenuks ning vaktsineerida ühe doosiga soovitavalt 6. kuul pärast tervenemist. Seejärel lugeda vaktsineerimiskuur lõpetatuks. Inimesele, kes on vaktsineeritud ühe doosiga ja kes haigestub COVID-19 haigusesse rohkem kui kaks nädalat pärast esimest doosi, kuid enne teise doosi saamist, ei ole vajalik teist doosi manustada ning vaktsineerimiskuuri võib lugeda lõpetatuks.

Kus asub Confido Vaktsineerimiskeskus?

Veerenni Tervisekeskus. Veerenni 53a, 11313 Tallinn. Testimispunkt asub keskuse esimesel korrusel. Sissepääs asub Veerenni tänava poolsest uksest. Vaata kaarti.

Avamisajad

E–P 8.30–21

Transport

Külalised saavad auto tasuta parkida tervisekeskuse parklasse.

Ühissõidukiga saab Veerenni Tervisekeskusse tulla bussiga nr 16 (Varre peatus).

Keskuse lisainfo

www.veerenni.ee/

Testimispunkti tagasiside

Confido soovib alati oma teenuseid hoida kõrgel tasemel. Seetõttu on igasugunne tagasiside alati teretulnud. Tagasiside palume edastada siin: www.confido.ee/info-ja-kontaktid/tagasiside/

Koroonatesti aja broneerimine

Aja saate broneerida meile helistades lühinumbril 1330, kirjutades info@confido.ee või kasutades meie online broneeringusüsteemi.


Tähelepanu!

 • Vaktsineerimiskeskusesse sisenedes kandke maski.
 • Enne vaktsiinidoosi saamist tutvu kindlasti vaktsiini infolehega. Need on ka Vaktsineerimiskeskuses saadaval.

SARS koroonaviiruse vastane vaktsineerimine

Kuidas toimub vaktsineerimine?

Ootame vaktsineerima kõiki Eesti elanikke alates 12. eluaastast. Vaktsineerimiseks palume kaasa võtta isikut tõendava dokumendi!

 • Ole kohal TÄPSELT määratud vaktsineerimise ajaks. Kui hilinete, siis on sellest mõjutatud ka järgmised patsiendid.
 • Vaktsineerimisele tulles tuleb kanda maski. Juhul kui tunnete end haigena, palume sellest meile märku anda lühinumbril 1330
 • Vaktsiinisüst tehakse õlavarrelihasesse. Sujuva vaktsineerimise tagamiseks soovitame riietuda nii, et õlavart oleks kerge paljastada.
 • Enne vaktsiinidoosi saamist toimub registreerimine: kontrollitakse dokumente, nõustatakse ja antakse lugemiseks vaktsiini infoleht. Soovi korral võite infolehe koju kaasa võtta.
 • Vaktsiinidoosi saamiseks palume allkirjastada nõusoleku vormi.
 • Seejärel teostab väljaõppinud õde vaktsineerimise.
 • Arvestage, et pärast vaktsineerimist pead veel 15 minutit kohapeal tervishoiutöötaja jälgimise all olema juhuks, kui pärast vaktsineerimist peaks enesetunne halvenema.
 • Juhime tähelepanu, et COVID-19 vaktsiinide ja teiste vaktsiinide manustamise vahe on soovituslikult vähemalt 14 päeva.

Palume arvestada, et vaktsineerimise järgselt võivad mõned inimesed kogeda kõrvalnähte. Seega ärge planeerige vaktsineerimise päevaks füüsilist koormust.

Confido poolt kasutatavad vaktsiinid

Confido kasutab vaid Ravimiameti poolt heaks kiidetud vaktsiine. Manustatavate vaktsiinide valik sõltub vaktsiinide tarnetest ning kättesaadavusest. Confidos on seni kasutatud järgmiseid vaktsiine: Pfizer-BioNTech Comirnaty, Spikevax (COVID-19 Vaccine Moderna), COVID-19 Vaccine Janssen.

Tõhustusdoosid saadaval

Tõhustusdoosi saavad Confido vaktsineerimispunktides teha täiskasvanud inimesed. 18-65-aastastel peab olema eelmisest vaktsineerimisest möödas vähemalt 8 kuud, üle 65-aastastel vähemalt 6 kuud. Immuunpuudulikkusega inimestel on soovitatav manustada COVID-19 vaktsiini tõhustusdoos mitte varem kui 6 kuu möödumisel esmase vaktsineerimiskuuri lõpetamisest.

Tõhustusdoosiks kasutame Pfizerit sõltumata sellest, millega eelmine vaktsiin tehtud on, kuna Euroopa ravimiamet on just Pfizeri vaktsiini tõhustusdoosideks heaks kiitnud.

Broneeri aeg