Tallinna testimispunkt: Tallinna Lennujaam

Tallinna Lennujaamas on võimalik teha koroonaviiruse testi Confido testimispunktis. Lennujaama testimispunktis pakume hetkel SARS koroonaviiruse antigeeni testi, mis võetakse ninaneelust. Testi tulemused selguvad 30 minutiga. Testimine on vajalik reisimise või ürituse külastamise eesmärgil, et tõestada enda nakkusohutust. Confido ei võta testima inimesi, kellel on põhjust kahtlustada ägedat COVID-19 haigust (mh sümptomaatilised või lähikontaktsed). Ägeda nakkuse kahtluse ja samuti positiivse testi tulemuse korral on kohustuslik püsida koduses isolatsioonis ning võtta ühendust 1220 või oma arstiga.


SARS koroonaviiruse antigeeni test määrab koroonaviirusele omaste valkude olemasolu proovis – kui test on positiivne, viitab see, et olete koroonaviirusega nakatunud. Test on kõige tundlikum perioodil, mil viiruse hulk organismis on kõige suurem – reeglina mõni päev enne kuni umbes viis päeva pärast haiguse sümptomite teket.

Tähelepanu

  • llma eelbroneeringuta reisijaid testimispunktis ei teenindata. Palun veenduge enne testile registreerumist, et Teie sihtriik ning kõik transiitriigid aktsepteerivad riiki sisenemiseks antigeeni kiirtesti tulemust PCR testi asemel.
  • Varuge testimiseks ja tõendi saabumiseks aega! Confido ei vastuta kui inimene jääb lennust maha testi/tõendi puudumise tõttu.

Kus saab Tallinna Lennujaamas koroonatesti teha?

Tartu maantee 101, 10112 Tallinn. Kiir-antigeeni testimispunkt asub reisiterminali 0. korrusel, avatud alal, terminali keskosas, parkimismaja P0 korruse sissepääsu kõrval. Vaata kaarti.

Avamisajad

E–R 8 – 19. Paus 13:00 – 13:40; 16:00 – 16:30

L-P 9 – 21. Paus 13:00 – 13:40; 17:00 – 17:40

Transport

Lennujaama parkimismajas ja A4 parklas on kuni 10 minutit parkimine tasuta. 10 min on 20 eurot. Liini number 4 trammipeatus asub lennujaama reisiterminali linnapoolses otsas. Lennujaama bussipeatused asuvad reisiterminali linnapoolses otsas, trammipeatuse kõrval. Peatustest saad terminali eskalaatori või liftiga siseneda, jõudes saabuvate lendude alale.

Lennujaamas peatuvad Tallinna linnatranspordi bussid nr 2, nr 49 ja nr 65.

Lennujaama lisainfo

www.tallinn-airport.ee/

Testimispunkti tagasiside

Confido soovib alati oma teenuseid hoida kõrgel tasemel. Seetõttu on igasugunne tagasiside alati teretulnud. Tagasiside palume edastada siin: www.confido.ee/info-ja-kontaktid/tagasiside/

Koroonatesti aja broneerimine

Aja saate broneerida meile helistades lühinumbril 1330, kirjutades info@confido.ee või kasutades meie online broneeringusüsteemi.


SARS koroonaviiruse antigeeni test

Kuidas toimib?

SARS koroonaviiruse antigeeni test määrab koroonaviirusele omaste valkude olemasolu proovis – kui test on positiivne, viitab see, et olete koroonaviirusega nakatunud. Test on kõige tundlikum perioodil, mil viiruse hulk organismis on kõige suurem – reeglina mõni päev enne kuni umbes viis päeva pärast haiguse sümptomite teket.

Mida näitab?

Positiivne tulemus viitab, et olete värskelt koroonaviirusesse haigestunud ja potentsiaalselt teistele nakkusohtlik. Positiivne antigeenitesti tulemus tuleb üle kinnitada PCR-testiga.

Miks teha?

Reisimise või ürituse külastamise eesmärgil, et tõestada enda nakkusohutust. Confido ei võta testima inimesi, kellel on põhjust kahtlustada ägedat COVID-19 haigust (mh sümptomaatilised või lähikontaktsed). Ägeda nakkuse kahtluse ja samuti positiivse testi tulemuse korral on kohustuslik püsida koduses isolatsioonis ning võtta ühendust 1220 või oma arstiga.

Kuidas proov võetakse?

Ninaneelust spetsiaalse vatitampooniga.

Kui kiirelt saab vastuse?

30 minuti jooksul.

Kas sobib reisimiseks?

Jah, riikidesse, kus aktsepteeritakse antigeenitesti tulemust. Sobib ka ürituste külastamiseks. Vastav sertifikaat on hinna sees. Reisimise jaoks soovitame kontrollida siht-ja lähteriikide reisipiiranguid IATA Timatic rakenduse abil.

Perepakett on soodsam

Minnes perega reisile, on võimalus valida perepakett. Saate testida kuni 4 inimest soodushinnaga. Antigeeni testi perepaketti teostatakse vaid Confido testimispunktides (va. Kiirkliinikud ning Peamaja). Testi tuleb tegema minna üheskoos ning tulemused edastatakse ühele kontaktisikule.

Asukohad ja broneerimine - testimispunktid

Testi saab teha kõikides Confido testimispunktides üle Eesti. Broneeri aeg alloleval nupul.

Broneeri aeg

Asukohad ja broneerimine - kiirkliinikud ja Tartu

Kiirkliinikud asuvad: Tallinnas Rocca al Mare, Nautica ja Lasnamäe Centrumi keskustes. Tartu kiirkliiniku leiate Lõunakeskusest. Testi saab teha ka Confido Tartu Raatuse kliinikus. Aja broneerimiseks palume kasutada all viidatud broneeringusüsteemi:

Broneeri aeg