Süda ja veresooned

Konsultatsioonid

Confidos töötavad Eestis tuntud ja tunnustatud südamearstid ehk kardioloogid, rütmihäirete ravile spetsialiseerunud südamearst ja veresoontekirurg. Südametervise arst-kardioloog nõustab haigusriskiga inimesi haiguse ennetamisel, südamearst-kardioloog tegeleb südame- ja veresoonkonna haigustega, veresoontekirurg tegeleb arterite ja veenihaigustega.

Kõikide südame- ja veresoonkonna arstide poole soovitame pöörduda haiguste diagnoosimiseks, uurimiseks ja ravisoovituste saamiseks, samuti eksperthinnangu saamiseks seisundile ja raviplaanidele. Meie arstid teostavad ka krooniliste haiguste jälgimist ning regulaarset järelkontrolli.

Oluline teada

  • Konsultatsioonile tulles mõtle hoolikalt läbi kõik oma kaebused – millal algasid ja kuidas on ajas muutunud.
  • Võta kaasa kõik haiguslooga seotud varasemad uuringutulemused, kui need on Sinu käes.
  • Kui tarvitad ravimeid, mõtle hoolikalt läbi, milliseid ravimeid oled tarvitanud, kuidas need mõjutasid Sinu enesetunnet ja tervislikke näitajaid, milliseid ravijuhiseid oled järginud.

Kardioloogi konsultatsioon

Südamearst ehk kardioloog tegeleb südame- ja veresoonkonna haiguste diagnoosimise ja raviga, annab eksperthinnangu olemasolevale diagnoosile ja raviskeemile ning nõustab haigusest taastumisel ja teostab keeruliste krooniliste haiguste järelkontrolli.

Vajadusel hindavad arstid kaebuste ja haigusnähtude põhjuslikke seoseid võimalike südamehaigustega ehk tegelevad diferentsiaaldiagnostiliste juhtudega ehk erinevate südamehaiguste omavahelise eristamisega.

Soovitame pöörduda meie kardioloogide konsultatsioonile, kui on vajalik raviskeemi või selle tulemuslikkuse hindamine. Samuti siis, kui senise raviskeemiga ei ole saavutatud soovitud tulemusi, ravi ajal esineb halba enesetunnet ning soovimatuid kõrvalnähte ja raviskeemi oleks tõenäoliselt tarvis muuta.

Meie keskuses töötavad suurte kogemustega kardioloogid, kes on oma eriala tippeksperdid. Prof Viigimaa konsultatsiooni hind on 120 eurot, dr Masiku, dr Tiina Uuetoa ja dr Hasso Uuetoa konsultatsiooni hind 100 eurot (alates 63. eluaastast on dr H.Uuetoa konsultatsioon 60 eurot).

Aega broneerima
Paljudel inimestel tekivad infarktieelsed sümptomid isegi nädalaid enne infarkti. Sümptomid on tavaliselt valud südame piirkonnas, hingeldus, väsimus.
  • Tiina UuetoaDr Tiina Uuetoa
  • Sirje MasikDr Sirje Masik
  • Margus ViigimaaProf Margus Viigimaa
  • Hasso UuetoaDr Hasso Uuetoa

Dr Tiina Uuetoa

Kardioloog Doktorist lähemalt »

Dr Sirje Masik

Kardioloog Doktorist lähemalt »

Prof Margus Viigimaa

Südametervise arst, kardioloog Professorist lähemalt »

Dr Hasso Uuetoa

Rütmihäirete arst, kardioloog Doktorist lähemalt »
Margus Viigimaa

Prof Margus Viigimaa

Südametervise arst, kardioloog Professorist lähemalt »

Südamehaiguste ennetamise konsultatsioon

Südametervise arst nõustab inimesi, kes tunnevad huvi oma südametervise vastu ja soovivad lasta oma tervist kontrollida. Soovitame oma südametervist kindlasti ennetavalt ja regulaarselt kontrollida, kui Sinu perekonnas on esinenud varaseid infarkte või insulte, Sul on istuva eluviisiga stressirohke töö, Sul on esinenud valusid südamepiirkonnas või muid ebamääraseid kaebuseid tervisele, oled ülekaaluline vms.

Konsultatsioonil hindab arst Sinu terviseseisundit kompleksselt, kaardistab südame- ning veresoonkonna haiguste riskid, vajadusel määrab täiendavad analüüsid ning lisauuringuid, nagu näiteks EKG, koormustest, südame ultraheliuuring jmt. Samuti annab arst nõu, milliseks tuleks kujundada oma elustiil, et oma südant igapäevaselt hästi hoida ja võimalikke probleeme ennetada.

Südametervise arst on abiks haiguse ennetamisel ja selle varasel avastamisel. Konsultatsiooni hind on 120 eurot.

Aega broneerima
Kõige parema tulemuse annab individuaalne lähenemine ja nõustamine, sest sel puhul arvestatakse just konkreetse inimese vajadusi. Tähtis on ka elustiil, millest sõltub pool südame tervisest.

Südame rütmihäirete arsti konsultatsioon

Dr Hasso Uuetoa on rahvusvahelise kogemusega südame rütmihäirete ravile – elektrofüsioloogiale spetsialiseerunud tippspetsialist, kes nõustab Confidos kõiki kardiostimulaatoriga patsiente ning teostab vajalikke järelkontrolle.

Rütmihäirete arsti konsultatsiooni hind on 100 eurot, alates 63. eluaastast 60 eurot. Kardiostimulaatoriga patsientide konsultatsiooni hind on 35 eurot, alates 63. eluaastast 25 eurot.

Aega broneerima
Hasso Uuetoa

Dr Hasso Uuetoa

Rütmihäirete arst, kardioloog Doktorist lähemalt »
Dr Tiit Kivistik

Dr Tiit Kivistik

Veresoontekirurg Doktorist lähemalt »

Veresoontekirurgi konsultatsioon

Veresoontekirurg diagnoosib arteri- ja veenihaigusi, teeb uuringuid ja määrab ravi. Samuti annab eksperthinnangu seisundile ja raviplaanidele, jälgib krooniliste haiguste kulgu ja teeb regulaarset järelkontrolli.

Soovitame pöörduda meie veresoontekirurgi konsultatsioonile arteri- ja veenihaiguste kahtluste korral, eksperdilt täpse seisundi ja ravivajaduse hinnangu saamiseks, ennetusmeetodite ning konservatiivsete ja kirurgiliste ravivõimaluste selgitamiseks, ravijärgse kontrolli teostamiseks. Veresoontekirurg dr Tiit Kivistik teostab ka perifeersete veresoonte auditit ehk terviklikku hindamist. Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Aega broneerima
Minu 14 aastane veresoontekirurgi töökogemus tähendab üle 3000 teostatud operatsiooni ja annab kindluse, et selle kogemuspagasi abil oskan probleemidele leida parimaid võimalikke lahendusi.