Raviprogrammid

Sõltuvusest vabanemisel mängib olulist rolli kogemuste ja emotsioonide jagamine nii sõltuvusnõustajaga kui ka teiste inimestega, kellel on sarnane kogemus. Raviprogrammidega liitunu osaleb grupiteraapias, loengutel ja treeningutel, kus õpetatakse iseennast avama, teisi toetama ja ise toetust vastu võtma.

Treenerid ja õpetajad on oma alade tipud, kes on pühendunud sellele, et toetada inimeste vaimset tervist. Treeningrühmad on personaalsed, maksimaalselt saab osaleda kuni 12 inimest, et oleks võimalik kõiki juhendada.

  Veebipõhine raviprogramm alkoholisõltuvusest taastumiseks

  Meie veebipõhine lähenemisviis toetab sõltuvusest taastumist, et saavutada positiivne muutus, mida sa väärid. Võimaldab mugavalt uurida oma sõltuvuse põhjuseid igal ajal ja igas kohas.

  Raviprogrammi läbimisel on keskne koht sõltuvuskäitumise lõpetamisel, sõltuvuse mõistmisel ja harjumuste muutmisel. Igapäevaselt on teie toetajaks kogemusnõustaja, kes on teie teejuht kaine eluviisi poole. Vajadusel kaasame psühhiaatri, psühholoogi ja pereterapeudi.

  Programmi nõustamised viiakse läbi Skype teel ja koostatakse raviplaan, mis toetab teie taastumist iga päev, et saavutada kaine eluviis.

  Püsiva muutuse saavutamiseks soovitame osaleda programmis 1-3 kuud.

  Täpsem info telefonil 53 225170 või e posti aadressil kaja.heinsalu@confido.ee


  Individuaalne

  50 €

  Kestvus

  60 minutit


  Grupi nõustamine

  40 €

  Kestvus

  120 minutit

  Broneeri aeg