Raviprogrammid

Sõltuvusest vabanemisel mängib olulist rolli kogemuste ja emotsioonide jagamine nii sõltuvusnõustajaga kui ka teiste inimestega, kellel on sarnane kogemus. Raviprogrammidega liitunu osaleb grupiteraapias, loengutel ja treeningutel, kus õpetatakse iseennast avama, teisi toetama ja ise toetust vastu võtma.

Treenerid ja õpetajad on oma alade tipud, kes on pühendunud sellele, et toetada inimeste vaimset tervist. Treeningrühmad on personaalsed, maksimaalselt saab osaleda kuni 12 inimest, et oleks võimalik kõiki juhendada.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Kaine elu programm

  „Kaine elu“ programmi eesmärk on aidata inimestel mõista, kuidas sõltuvusainete tarvitamine on mõjutanud nende elu ning käivitada taastumise protsess ja elukvaliteedi parandamine, mida toetab karske eluviis ning pidev 12 sammu programmi tugi.

  Mis programmis sisaldub?

  • Grupitöö
  • Loengud
  • Stressiga toimetuleku oskuste parandamine ja tegevus võrdlusrühmas
  • Iseseisvad ülesanded ja „12 sammu“ programmi kirjanduse lugemine „12 sammu“ programmi kasutamine praktikas ja vastastikune toetus
  • Võimalus osaleda “12 sammu” põhiprogrammi grupi kohtumisel ja Shindo ja TRE-teraapias

  Hea teada

  • „Kaine elu“ programm sobib ka alkoholist ja/või narkootilistest ainetest tingitud riskikäitumise all kannatavatele inimestele.
  • Programm on pälvinud prokuratuuri heakskiidu. Kriminaalmenetluse seadustiku § 202 lõike 7 alusel võib prokuratuur kriminaalmenetluse lõpetada määrates kahtlustatavale tema nõusolekul kohustuse, milleks võib teiste seas olla ka kohustus läbida “Kaine elu” programm. Karistusseadustiku § 75 järgi võib kohus määrata programmi läbimise nii menetluse lõpetamisel kui ka käitumiskontrolli lisatingimusena.

  Programm kestab 2,5 kuud, kokku toimub 10 grupi kohtumist 1 x nädalas.


  Hind

  480 €

  Kestvus

  2,5 kuud

  Broneeri aeg