Psühholoogid

Psühholoog aitab sõltuvusravi kontekstis tuvastada ja lahendada sõltuvusainete liigtarvitamisega kaasnevaid vaimse tervise probleeme ja juhendab grupiteraapia programme.

Sõltuvust tuleb käsitleda ühes tervikus koos inimese vaimse ja füüsilise tervisega. Sõltuvusainete liigtarvitamisel on alati põhjused ja tagajärjed. Kui neid ei tuvasta, siis sõltuvuskäitumise korrigeerimine jääb tõenäoliselt lühiajaliseks lahenduseks. Vajadusel suunab psühholoog patsiendi edasi õige spetsialisti juurde.

Kui soovid küsida nõu, siis helista numbril 6414700

Stressi ja negatiivsete emotsioonide juhtimise kursus

Negatiivsed emotsioonid, sealhulgas stress, ärevus ja ärritus, on loomulik osa inimese elust. Kuid vahel võivad emotsioonid muutuda toimetulekut takistavaks, tekitada probleeme nii suhetes kui ka töös ja kahjustada nii vaimset kui ka füüsilist tervist. Lisaks võib liiga intensiivse ja kestva negatiivse emotsiooni foonil inimene hakata käituma endalegi ootamatul ja destruktiivsel moel.

Stressi ja negatiivsete emotsioonide juhtimise kursus aitab osalejal paremini mõista emotsioonide rolli oma elus, saavutada suurem enesetundmise ja -juhtimise võimekus. Kursusel antakse praktilised teadmised ja oskused oma stressitaseme kontrollimiseks ja reguleerimiseks.

Grupikohtumised toimuvad kord nädalas, kokku kaheksa korda poolteist tundi. Lisaks loengule ja grupiaruteludele tehakse praktilisi harjutusi. Kõik kursusel osalejad saavad lisaks kaks individuaalseanssi grupijuhendajaga ja proovitunnid lõdvestusteraapias. Esimene kohtumine on planeeritud 26. aprilliks 2021.

Küsi lisa Sõltuvusravi keskuse telefonil: 6414 700 või lauri.pihkva@confido.ee

Hind

480 €


Lauri Pihkva

Lauri Pihkva

Psühholoog

Spetsialistist lähemalt
Broneeri aeg