Psühholoogid

Psühholoog aitab sõltuvusravi kontekstis tuvastada ja lahendada sõltuvusainete liigtarvitamisega kaasnevaid vaimse tervise probleeme ja juhendab grupiteraapia programme.

Sõltuvust tuleb käsitleda ühes tervikus koos inimese vaimse ja füüsilise tervisega. Sõltuvusainete liigtarvitamisel on alati põhjused ja tagajärjed. Kui neid ei tuvasta, siis sõltuvuskäitumise korrigeerimine jääb tõenäoliselt lühiajaliseks lahenduseks. Vajadusel suunab psühholoog patsiendi edasi õige spetsialisti juurde.

Kui soovid küsida nõu, siis helista numbril 6414700

Psühholoogi konsultatsioon sõltuvusprobleemi korral

Sõltuvus mõjutab inimese vaimset ja füüsilist tervist ning selle tekkel on alati põhjus ja tagajärg. Kui neid ei tuvastata, jääb sõltuvuskäitumise korrigeerimine pigem lühiajaliseks kui püsivaks lahenduseks.

Sõltuvusravi psühholoog aitab tuvastada ja lahendada sõltuvusainete liigtarvitamisega kaasnevaid vaimse tervise probleeme ja juhendab grupiteraapia programme.

Nõustamise abil saab parandada inimese üldist heaolu, tuvastada stressiallikaid, leevendada pingeid ja konflikte, leida kriiside ja probleemide lahendusi.

Psühholoog toetab inimese võimet saavutada olulisi eesmärke, saada paremini aru iseendast ja enda ümber toimuvast ning leida suuremat enesekindlust.

Vajaduse korral suunab psühholoog patsiendi edasi teise spetsialisti juurde.

Nõustamisseansile võib tulla üksi või koos lähedastega.


Hind

70 €

Kestvus

kuni 50 minutit

Broneeri aeg

Lauri Pihkva

Lauri Pihkva

Psühholoog

Spetsialistist lähemalt
Broneeri aeg