Sõltuvusravi ja -nõustamine Confido Meditsiinikeskuses

Psühholoogid

Psühholoog aitab sõltuvusravi kontekstis tuvastada ja lahendada sõltuvusainete liigtarvitamisega kaasnevaid vaimse tervise probleeme ja juhendab grupiteraapia programme.

Sõltuvust tuleb käsitleda ühes tervikus koos inimese vaimse ja füüsilise tervisega. Sõltuvusainete liigtarvitamisel on alati põhjused ja tagajärjed. Kui neid ei tuvasta, siis sõltuvuskäitumise korrigeerimine jääb tõenäoliselt lühiajaliseks lahenduseks. Vajadusel suunab psühholoog patsiendi edasi õige spetsialisti juurde.

Kui soovid küsida nõu, siis helista numbril 6414700

Sõltuvusravi infotund

Sõltuvusravi infotund annab ülevaate sõltuvusravi võimalustest: tutvustame sõltuvusravi grupiteraapia programmi, räägime liitumise võimalustest ja tutvume grupijuhiga. Sõltuvusravi infotund on TASUTA ja suunatud kõigile, kes otsivad endale või oma lähedastele abi sõltuvusprobleemi puhul.

Soovitame osaleda tasuta infotunnis kui:

  • kõhkled, kas sõltuvusravi programm on Sulle sobilik
  • sul on küsimusi, millele avalikest kanalitest ei ole vastust leidnud
  • sinu lähedasel on sõltuvus ja sa pole kindel, mida tegema peaks
  • sa pole kindel, kas sul on sõltuvusega probleeme
  • soovid infot otse allikast, kiirelt, kompaktselt ja anonüümselt

Infotunnid on tasuta ja need toimuvad Confido Sõltuvusravi keskuses kuuendal korrusel kõikidel septembrikuu neljapäevadel kell 12:00 – 13:00. Infotundi viib läbi psühholoog Lauri Pihkva, kes on meie patsientide poolt kõrgelt hinnatud. Loe Lauri kohta lähemalt SIIT.

Infotunnis saab osaleda anonüümselt, kuid selleks tuleb siiski registreeruda, et teaksime ruumi jaoks vajalikke ettevalmistusi teha.

Broneerimiseks on kaks võimalust: helistades meile telefonil +372 6299 277 või online broneeringu abil. Online broneeringus palume nimeks märkida “Klient”:

Broneeri koht


Hind

Tasuta

Kestus

60 minutit


Lauri Pihkva

Lauri Pihkva

Psühholoog

Spetsialistist lähemalt