Sõltuvusravi ja -nõustamine Confido Meditsiinikeskuses

Sõltuvusnõustajad

Sõltuvusnõustamise eesmärk on kliendi toetamine ja nõustamine, motivatsiooni ja enesekindluse suurendamine. Sõltuvusnõustaja on inimene kellel on isiklik kogemus seoses sõltuvushäirega. Konsultatsioonil tutvustatakse keemilisi sõltuvusi üldiselt, selgitatakse alkoholi-, narko- ja ravimisõltuvuse olemust. Põhjalikult tutvustatakse USAs loodud sõltuvusest vabanemise 12 sammu programmi, räägitakse sellega liitumise eeldustest ja eelistest. Lisaks selgitatakse, kuidas programm inimest tema sõltuvusest vabanemise protsessis tulemuslikult toetada saab.

Küsimuste korral pea nõu sõltuvusnõustaja Kaja Heinsaluga +372 53225170.

Sõltuvusnõustaja konsultatsioon

Näita vabasid aegasid

Konsultatsioonil tutvustatakse keemilisi sõltuvusi üldiselt, selgitatakse alkoholi-, narko- ja ravimisõltuvuse olemust. Põhjalikult tutvustatakse USAs loodud sõltuvusest vabanemise 12 sammu programmi, räägitakse sellega liitumise eeldustest ja eelistest. Lisaks selgitatakse, kuidas programm inimest tema sõltuvusest vabanemise protsessis tulemuslikult toetada saab.

Sõltuvusest vabanemise 12 sammu programmiga liitumiseks lepitakse kokku järgmine konsultatsioon, mille raames toimub põhjalik sõltuvushäire hindamine, mis on abiks näiteks alkoholisõltuvuse taseme selgitamisel, kaassõltuvuse ja muude tervisehäirete väljaselgitamisel.

Sõltuvusnõustaja Kaja Heinsalu on TSF kliiniku asutaja ning viimastel aastatel praktiseerinud Eestis edukalt Minnesota mudelit ehk 12 sammu programmi.

Tutvu taastumisprogrammiga

Soovin tagada inimestele diskreetse ja inimliku tervenemise tee, mis aitab neil häbist ja süütundest üle saada.

Hind

50-70 €

Kestvus

kuni 50 minutit


Kaja Heinsalu

Kaja Heinsalu

Sõltuvusnõustaja

Spetsialistist lähemalt
Oksaana Kozlova-Zurheide

Oksaana Kozlova-Zurheide

Sõltuvusnõustaja

Spetsialistist lähemalt
Alisa Aalbok

Alisa Aalbok

Sõltuvusnõustaja

Spetsialistist lähemalt
Katrin Hallik

Katrin Hallik

Kaassõltuvuse nõustaja

Spetsialistist lähemalt
Aita Müürsepp

Aita Müürsepp

Kogemusnõustaja

Spetsialistist lähemalt

Broneeri aeg online’is

Teenus: Sõltuvusnõustaja konsultatsioon

Otsi vabasid aegasid