Raviprogrammid

Sõltuvusest vabanemisel mängib olulist rolli kogemuste ja emotsioonide jagamine nii sõltuvusnõustajaga kui ka teiste inimestega, kellel on sarnane kogemus. Raviprogrammidega liitunu osaleb grupiteraapias, loengutel ja treeningutel, kus õpetatakse iseennast avama, teisi toetama ja ise toetust vastu võtma.

Treenerid ja õpetajad on oma alade tipud, kes on pühendunud sellele, et toetada inimeste vaimset tervist. Treeningrühmad on personaalsed, maksimaalselt saab osaleda kuni 12 inimest, et oleks võimalik kõiki juhendada.

  Sõltuvusravi infotund

  Sõltuvusravi infotund annab ülevaate sõltuvusravi võimalustest: tutvustame sõltuvusravi grupiteraapia programmi, räägime liitumise võimalustest ja tutvume grupijuhiga. Sõltuvusravi infotund on TASUTA ja suunatud kõigile, kes otsivad endale või oma lähedastele abi sõltuvusprobleemi puhul.

  Soovitame osaleda tasuta infotunnis kui:

  • kõhkled, kas sõltuvusravi programm on Sulle sobilik
  • sul on küsimusi, millele avalikest kanalitest ei ole vastust leidnud
  • sinu lähedasel on sõltuvus ja sa pole kindel, mida tegema peaks
  • sa pole kindel, kas sul on sõltuvusega probleeme
  • soovid infot otse allikast, kiirelt, kompaktselt ja anonüümselt

  Infotunnid on tasuta ja need toimuvad Confido Sõltuvusravi keskuses kuuendal korrusel. Infotund toimub kord kuus, kuu esimesel kolmapäeval kell 16.15. Infotundi viib läbi psühholoog Lauri Pihkva, kes on meie patsientide poolt kõrgelt hinnatud. Loe Lauri kohta lähemalt SIIT.

  Infotunnis saab osaleda anonüümselt, kuid selleks tuleb siiski registreeruda, et teaksime ruumi jaoks vajalikke ettevalmistusi teha.

  Broneerimiseks on kaks võimalust: helistades meile telefonil +372 6299 277 või online broneeringu abil. Online broneeringus palume nimeks märkida “Klient”:

  Broneeri koht

  Sõltuvusravi infotund
  Tasuta
  60 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn