Probleemne nahk

Konsultatsioonid

Nahk peegeldab inimese kehalist ja vaimset seisundit ning seda mõjutavad stress, magamisrežiim, toitumisharjumused, tervisehäired jm.

Sageli inimene ei tea, mis on nahaprobleemide põhjused. Üldiste nahaprobleemidega soovitame esmalt pöörduda meie peremeditsiini eriarsti poole.

Oluline teada

  • Üldiste nahaprobleemidega pöördu meie peremeditsiini arsti konsultatsioonile.

Nahaarsti konsultatsioon

Dermatoloog tegeleb erinevate nahahaiguste diagnoosimise, raviplaani koostamise ja ravi jälgimisega, sealhulgas erinevate nahamoodustiste diagnostika ning sünnimärkide kontrollimisega. Ühtlasi saab meie arstilt eksperthinnangu juba määratud diagnoosile ja ravile.

Vastuvõtule on oodatud nii lapsed alates 5 eluaastast kui täiskasvanud erinevate nahahaigustega, nahamoodustiste, sünnimärkide kontrollimiseks, või kui perekonnas on esinenud nahakasvajaid. Vajadusel teostatakse ka soolatüügaste, konnasilmade, nahanäsade jt. healoomuliste nahamoodustiste külmutamist vedela lämmastikuga. Konsultatsiooni hind on 70 eurot.

Meie keskuses tehakse lisaks:

Aega broneerima
Dr Karin Hussar

Dr Karin Hussar

Naha- suguhaiguste arst, dermatoveneroloog Doktorist lähemalt »
Dr Karin Hussar

Dr Karin Hussar

Naha- suguhaiguste arst, dermatoveneroloog Doktorist lähemalt »

Akneravi nahaarsti konsultatsioon

Akne on krooniline rasunäärmete põletikuline haigus, mis kõige sagedamini esineb vistrikena näol, seljal või rinnal, aga võib haarata ka muid keha piirkondi. Akne ei ole pelgalt kosmeetiline probleem, vaid vajab kompleksset lähenemist spetsialistide poolt.

Akneprobleemide peamine põhjus on liigne rasueritus, rasunäärmete sarvestumise häired, aeglane naha mikrovereringe ja hormonaalsed nihked. Õige ravita võib akne jätta armid kogu eluks. Tänapäeval saab aknet edukalt ravida.

Meie nahaarst hindab oma konsultatsioonil probleemset vistrikulist nahka ja vistrike tekkepõhjuseid ning koostab raviplaani andes juhised, kuidas aknet ravida, millist ravimeetodit ning nahahooldust omavahel kombineerida parima tulemuse saamiseks. Konsultatsiooni hind on 70 eurot, kestus 20 minutit.

Meie keskuses tehakse:

Aega broneerima