Pikema Sõpruse Päev – meeste tervisekontrolli paketid

Eesti mehed kontrollivad oma tervist liiga vähe ning elavad keskmiselt lühema elu kui naised. Pikema Sõpruse Päev on kogu novembrikuu kestev kampaania, mille eesmärk on suunata tähelepanu meeste tervise edendamisele, hoidmisele ja tervisekontrollidele. Mida nooremas eas alustad iga-aastast tervisekontrolli, seda tervema, tugevama ja pikema elu elad!

PS. Sel aastal otsustasime pikendada kampaaniat kuni jõuludeni!

Kutsume kõiki mehi tervisekontrolli!

Meeste tervisekontrolli paketid:


  Tervisekontrolli pakett 35+ meestele

  Näita vabasid aegasid

  See tervisekontrolli pakett annab ülevaate mehe põhilistest terviseriskidest. Vereanalüüsiga saab ülevaate südame-veresoonkonna haiguste ja suhkruhaiguse riskidest, samuti hinnatakse maksa tervist ja meessuguhormooni taset.

  NB! Pakett kuulub kogu novembrikuu kestvasse Pikema Sõpruse Päeva kampaaniasse, mille eesmärk on pöörata tähelepanu meeste tervisele. Vaata kogu kampaaniainfot siit.

  Õe vastuvõtul tehakse vererõhumõõtmine ning võetakse vereanalüüs. Õde küsitleb patsienti tervisemurede osas ning vajadusel nõustab ja soovitab lisauuringuid. Analüüside vastused lähevad patsiendi Digilukku ning arst võtab patsiendiga järgmisel või ülejärgmisel päeval ka ühendust, annab tagasisidet ning vajadusel soovitab pöörduda edasi üld- või perearsti konsultatsioonile.

  Pakett sisaldab:

  • Õe vastuvõtt (30 minutit)
  • Põhjalik vereanalüüs: hemogramm 5-osalise leukogrammiga, kolesterool (HDL, LDL), triglütseriidid, glükohemoglobiin (HbA1c), ALAT, GGT, SHBG (S-SHGB), testosteroon (S-Testo), kusihape (S-UA), PSA (S-PSA)
  • Vererõhu mõõtmine

  NB! Analüüside andmiseks on kõige sobivam aeg kl 10.15–13.15. Soovitame analüüside andmise eel 2–3 tundi vältida rasvase toidu söömist.

  Tervisekontrolli pakett 35+ meestele
  61 €
  30 minutit

  Seda teenust osutame

  Lasnamäe kiirkliinik
  Mustakivi 13, Tallinn
  Lõunakeskuse kiirkliinik
  Ringtee 75, Tartu
  Nautica kiirkliinik
  Ahtri 9, Tallinn
  Rocca Al Mare kiirkliinik
  Paldiski maantee 102, Tallinn
  Näita rohkem

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Tervisekontrolli pakett 35+ meestele

  Otsi vabasid aegasid

  Eesti meeste suremuse peamiseks põhjuseks on südame- ja veresoonkonna haigused ning kopsu- ja eesnäärmevähk. Suitsetamine, vale toitumine, alkoholiga liialdamine, vähene liikumine ja ebapiisav puhkamine mõjutavad oluliselt nende haiguste tekkimist. Ennetav tervisekontroll aitab haiguseid võimalikult varajases faasis tuvastada ning ennetavate tegevuste ja tervislikuma eluviisiga saab riskid viia miinimumini.

  Pikema Sõpruse Päeva tervisekontrolli paketid on veenivere põhised ning need on koostatud tunnustatud meestearsti dr Margus Punabi ning labori- ja perearstide soovituste põhjal. Loetelu viimane, arsti konsultatsiooniga pakett on Confido tervisekontrollide sekka kuuluv pakett, mis annab põhjalikuma ülevaate meeste tervisest. Kõiki neid kontrollipakette saab kuni jõuludeni teostada kõigis Confido kiirkliinikutes.

  Pane tähele:

  Analüüside andmiseks on kõige sobivam aeg kl 10.15–13.15.
  Soovitame analüüside andmise eel 2–3 tundi vältida rasvase toidu söömist.