Palju uusi tervise- ja heaoluteenuseid

Lisaks laiale üld- ja eriarstide konsultatsioonide valikule pakub Confido Erameditsinikeskus uues asukohas mitmeid uusi tervise säilitamiseks ja taastamiseks vajalikke teenuseid.

Inimese aitamiseks kaasame meeskonda vaid oma erialade tipud.

Meie keskus on ainulaadne selle poolest, et inimese aitamiseks kaasame meeskonda vaid oma erialade tipud, valime erinevaid parimaid praktikaid ning arvestame ka inimese eelistuste ja tõekspidamistega. Lisaks kombineerime klassikalist meditsiinilist abi Hiina meditsiiniga, erinevate Jaapanist pärinevate teraapiatega, muusika- ja psühhoteraapiaga, meditatsiooni ning treeningutega.

Veerenni Tervisekeskuses on meie klientide ja töötajate päralt avarad ruumid, tänu millele on võimalus kasvatada meeskonda ja pakkuda mitmesuguseid erinevaid teenuseid. Uues keskuses hakkame teostama ka radioloogilisi uuringuid ning meiega liituvad Hiina meditsiini arstid, kiropraktik, füsioterapeudid, muusikaterapeudid ja mitmed teised spetsialistid.

 • Üld- pere- ja eriarstid
  Lisaks üld- ja perearstidele kuuluvad meie meeskonda suurte kogemustega eriarstid: kardioloogid, neuroloog, uroloog, veresoontekirurg, silmaarst, nefroloog, kopsuarst, unearst, günekoloog, neurokirurg, hematoloog, endokrinoloog, kirurg ja kõrva-nina-kurguarst. Loen lähemalt »
 • Hiina meditsiin
  Confido heaolukeskuses avab uksed Tervise Alkeemia filiaal, kus alustavad vastuvõtte Hiina meditsiini arst dr Rene Bürkland ja dr Tiia Liivalaid. Esimesena Eestis ühendame läänemaailma klassikalise meditsiini ja Hiina meditsiini parimad praktikad ja praktikud. Loen lähemalt »
 • Kiropraktika
  Kiropraktik dr Gerly Truuväärt on aidanud tuhandeid eestimaalasi oma Kiropraktika Stuudios. Lisaks seljaprobleemide lahendamisele on tema meditsiiniline erihuvi raseduse ja sünnitusega seotud ema ja lapse tervisemured, samuti sünnitraumaga vastsündinud ja kasvueas noored. Loen lähemalt »
 • Naiste tervise füsioteraapia
  Naiste tervise füsioterapeut Helle Nurmsalu on Kõhukliiniku rajaja ning tegeleb naistega, kel on rasedusest, sünnitusest, günekoloogilistest operatsioonidest või menopausist tingitud kõhu- või vaagnapõhjalihaste nõrkus, lõtvus ja lihastoonuse probleemid, lahkliha rebendid või liikumispiiratus. Loen lähemalt »
 • Coaching
  ACC Coach Tiina Keskküla pakub individuaalseid ja ettevõtete juhtidele suunatud coachinguid. Tegemist on inimese ja coachi vahelise koostöömudeliga, mis annab võimaluse ennast avastada ja arendada, liikuda oma eesmärkide ja unistuste suunas, teha teadlikke otsuseid ja õppida olemaks oma elu peremees. Loen lähemalt »
 • Füsioteraapia
  Füsioterapeut Maris Perendi peamine eesmärk on aidata välja selgitada probleemi olemus, anda nõu tulemusliku ravi saavutamiseks, vigastuste ennetamiseks ning aidata inimesel õigesti, efektiivselt ja kiirelt taastuda, et naasta kvaliteetse igapäevelu juurde. Loen lähemalt »
 • Psühhiaater
  Psüühikahäirete ravimine on olulise tähtsusega elurõõmu ja elukvaliteedi säilitamisel ning parandamisel. Meie psühhiaater dr Mari-Liis Laanetu tegeleb psüühikahäirete äratundmise ja ravimisega tehes vajadusel koostööd teiste erialaspetsialistidega: psühholoogide ja eriarstidega.
 • Tervise psühholoog
  Tervise- ja heaolucoach Triinu Tamsar aitab inimestel muuta murettegevaid elustiili harjumusi, loobuda sõltuvustest või murda käitumismustreid. Tervise psühholoogina on ta ka abiks krooniliste haiguste korral ja haigusest või õnnetusest paranevatele inimestele. Ta saab pakkuda abi ka haigete lähedastele, et toime tulla elumuutustega. Loen lähemalt »
 • Optometrist ja silmaarst
  Optometrist Riina Jädal kontrollib nägemist, määrab prille, uuendab prilliretsepte ja nõustab nägemisprobleemide korral. Silmaarst dr Margarita Rebrov tegeleb silmahaiguste diagnostika ja raviga.
 • Treeningud ja terviseloengud
  Heaolukeskuses saavad inimesed osaleda tervist edendavatel treeningutel ja terviseloengutel. Tuntud pilatese treenerid Britt Kalbus ja Eve Paju ootavad rühmatreeningutele või individuaaltundidesse masinatel. Füsioterapeut Maris Perendi viib läbi treeninguid selja probleemide leevendamiseks. Jooga maailmas ootab teid rahvusvahelise kogemusega treener Piret Aunapuu. Hiina meditsiini võimlemisharjutuste kompleksi qi gong ehk “kuldse kella harjutusi” viib läbi tunnustatud treener Virge Naeris.
 • Muusikateraapia
  Heaolukeskuses avab uksed ka Muusikateraapia keskus. Muusikaterapeut Alice Pehk ja tema meeskond aitavad maailmas laialt levinud teraapiaga, mis on muuhulgas abiks stressi juhtimisel ja emotsionaalsete kriisiseisundite lahendamisel.