Confido Meditsiinikeskuse psühholoogid ja psühhiaatrid

Psühholoogid

Confidos töötavad psühholoogid, kliinilised psühholoogid ja neuropsühholoogid. Psühholoogid tegelevad vaimse tervise probleemide tekke ennetamise, psühholoogilise heaolu ja eneseteostuse toetamisega ning psühholoogilise nõustamisega. Kliinilised psühholoogid tegelevad psüühika- ja psüühikahäirete hindamise ja raviga, kasutades erinevaid testimis- ja psühhoteraapiameetodeid. Neuropsühholoogid tegelevad ajutegevuse ja inimese käitumise vaheliste seoste uurimise, samuti ajukahjustusega kaasnevate häirete ja neuropsühhiaatriliste häirete diagnostika ja raviga.

Valige rippmenüüst sobiv teenus

  Neuropsühholoogi vastuvõtt (Covid-19 järgsed probleemid)

  Näita vabasid aegasid

  Covid-19 on haigus, mis mõjutab inimese erinevaid organeid, sealhulgas ka meie närvisüsteemi ja peaaju. Haiguse tagajärjel esineb sageli erinevaid kognitiivseid probleeme: uimasus, keskendumisraskused, sõnaleidmisraskused ja mäluprobleemid. Samuti võib olla raske oma tegevusi planeerida ja ellu viia. 

  Sellised probleemid avaldavad negatiivset mõju inimese erinevatele eluvaldkondadele. Langeda võib töövõime, kannatavad suhted teistega ning võivad tekkida meeleolu- või ärevushäired.

  Esmasel kohtumisel aitab neuropsühholoog hinnata esinevate kaebuste üldist olemust. Koostöös patsiendiga pannakse paika plaan edasiseks tegevuseks. Vajadusel kaasatakse ka teisi spetsialiste (nt. neuroloog, psühhiaater, psühhoterapeut).

  Kuigi Covid-19 on võrdlemisi uus haigus ning spetsiifilised teaduspõhised soovitused kognitiivsete kaebuste rehabilitatsiooni kohta veel puuduvad, on probleemide leevendamiseks võimalik rakendada üldiseid neuropsühholoogilise taastusravi põhimõtteid. Koostöös neuropsühholoogiga leitakse individuaalsed lahendused probleemide vähendamiseks või nendega paremaks toimetulekuks.

  Kognitiivsete probleemide täpsema iseloomu ja ulatuse teadasaamiseks on soovitatav läbi viia kognitiivsete funktsioonide uuring.

  Neuropsühholoogi konsultatsioon (Covid-19 järgsed probleemid)
  100 €
  kuni 60 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Neuropsühholoogi vastuvõtt (Covid-19 järgsed probleemid)

  Otsi vabasid aegasid