Kortsude ennetamine ja noorendamine

Esteetiline meditsiin ühendab ilu ja tervise. Meil on erinevad näohooldused mitmete nahaprbleemide jaoks, näiteks akne, rosaatsea, kuperoosa ja dermatiit. Meie kosmeetikud, õed ja arstid pakuvad lisaks protseduurile ka alati nõustamist ja annavad kaasa soovituslikud hooldusvõtted.

Meil leiad sellised teenused nagu biorevitalisatsioon, happekoorimine, ultraheli näohooldus, akne näohooldus, mesoteraapia jpm.

Kuidas alustada enda iluteekonda? Sobivaima näohoolduse leidmiseks alusta konsultatsioonist:

Vali

RenewLift nahka noorendav happehooldus

Näita vabasid aegasid

Happekoorimine eemaldab kontrollitud sügavusega kahjustunud nahakihid ja stimuleerib uute, tervemate rakkude paljunemist ning vett siduvate ainete tootmist nahas. Neutraliseeritud happe peamiseks ülesandeks on ergastada naharakkude tööd, millega kiirendatakse kollageeni- ja elastiinikiudude tootmist ning taastatakse rakkude omavaheline infovahetus. Kollageeni tootmise stimuleerimine on peamine põhjus, miks keemilised koorimised on võimelised tasandama kortse.

RenewLift happehooldus sobib naha ealiste muutuste korrektsiooniks, naha loomuliku vananemisprotsessi aeglustamiseks, vereringe parandamiseks, näolihastes toimuvate protsesside aktiveerimiseks.

Soovitame happekoorimist, kui esinevad

  • vananemisilmingud, kortsud nahal
  • kuiv nahk
  • hüperkeratoos

Happehooldust ei saa teha, kui esinevad

  • naha viirusinfektsioonid
  • naha põletikulised haigused
  • vigastatud nahapind
  • talumatus protseduuriks kasutatavate preparaatide suhtes

Protseduuripäeval vältida päevitamist, ka solaariumis, saunas ja spaas käimist, aktiivset sportimist ning alkoholi tarvitamist. 

Ravikuuri ajal vältida päevitamist, ka solaariumis, ning Aloe vera ekstrakte ja eeterlikke õlisid sisaldavate preparaatide kasutamist.

Hooldus viiakse läbi maailmas kõrgelt hinnatud Laboratoires Renophase Paris dermakosmeetika sarjaga Renophase. Hooldus koosneb naha puhastamisest, koorimisest, vastavalt naha vajadusele aktiivainete ja seerumite, maski ning kreemi kasutamisest.

Soovitatav on läbida 4–8 protseduurist koosnev ravikuur 7–14 päeva järel 1–2 korda aastas.

RenewLift nahka noorendav happehooldus Tallinnas
70 €
60 min
RenewLift nahka noorendav happehooldus Tartus
65 €
60 min

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Viru Keskuse kliinik
Viru Väljak 4, Tallinn
Lõunakeskuse kiirkliinik
Ringtee 75, Tartu
Confido Tartu Raatuse kliinik
Raatuse 21, Tartu
Näita rohkem

Broneeri aeg online’is

Teenus: RenewLift nahka noorendav happehooldus

Otsi vabasid aegasid