Sünnimärgid ja nahamoodustised

Naha ja nahaaluskoe kasvaja eemaldamine

Otsi vabasid aegasid

Naha ja nahaaluskoe kasvaja eemaldamise käigus eemaldatakse nahal või naha all olev kasvaja. See on kirurgiline protseduur, mida tehakse erinevat tüüpi kasvajate eemaldamiseks, mis võivad areneda nahal või naha all.

Nahal olev kasvaja võib olla kas healoomuline (nt lipoom – rasvkasvaja) või pahaloomuline (nt melanoom – nahavähi tüüp). Kui on kahtlus, et nahal olev kasvaja võib olla ohtlik või potentsiaalselt pahaloomuline, soovitatakse see eemaldada ja seejärel saata biopsia jaoks, et selgitada välja selle iseloom.
Operatsiooni ajal teeb kirurg kasvaja lähedale nahale ning kasvaja eemaldatakse koos väikese koguse tervisliku ümbritseva koega, et tagada kasvaja täielik eemaldamine ja vältida kordumist. Pärast kasvaja eemaldamist sulgeb kirurg haava ja võib selleks kasutada õmblusi või liimi lõike sulgemiseks.
Naha ja nahaaluskoe kasvaja eemaldamist teostatakse nii üld- kui lokaalanesteesias sõltuvalt patsiendi individuaalsetest näitajatest. See on sagedasti teostatav protseduur, mis võib olla tõhus kasvajate ravi, samuti nende leviku ärahoidmise ja hea kosmeetilise tulemuse saavutamiseks.

Asukohad

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn

Hind

Teenus
Hind
Kestus kuni
Kirurgi vastuvõtt
Eelneb igale operatsioonile
110 €
30 min
Naha ja naha aluskoe kasvaja eemaldamine
alates 690 €

Teenuste eest saad tasuda ka mitmes osas, järelmaksu või väikelaenuga. Loe lähemalt SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses