Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Hemorroidide ravi

  Näita vabasid aegasid

  Hemorroidid kujutavad endast pärasoole ja päraku veenilaiendeid. Haigus põhjustab füüsilist ja psühholoogilist ebamugavust ning halvendab tunduvalt patsientide elukvaliteeti. Hemorroidide ravi Confido laserravi kliinikus teevad ainult kvalifitseeritud proktoloogid. Meie spetsialistid taastavad teie heaolu võimalikult lühikese aja jooksul ja tulevad selle haigusega delikaatselt toime igas etapis.

  Hemorroidide põhjused

  Kõige levinum põhjus on geneetiline eelsoodumus. Kui teie vanematel diagnoositi omal ajal hemorroidid, peate pöörama erilist tähelepanu ennetamisele. Hemorroide võib esile kutsuda ka istuv eluviis, vähene kehaline aktiivsus, rasedus, sünnitus, suukaudsete rasestumisvastaste vahendite pikaajaline kasutamine, ebatervislik toitumine (puu- ja köögiviljade vähene tarbimine, kiudainete puudumine), klistiiride ja lahtistite kuritarvitamine, sagedad anaalvahekorrad, ka teatud spordialad (mootorrattasõit, rattasõit, ratsutamine) ning isegi krooniline köha.

  Hemorroidide sümptomid

  Algstaadiumis on päraku piirkonnas ebamugavus- ja raskustunne. Edaspidi võivad hemorroidid ilmneda sügeluse, põletustunde ja valuna roojamise ajal, samuti on võimalik verejooks. Ravi puudumisel võivad algstaadiumis hemorroidid progresseeruda ja avalduda sügeluse, pärakulõhede ja sõlmede väljalangemisena. Võimalik on pärasoolest lima eraldumine, fekaalipidamatus, pikaajaline rektaalne verejooks ja pärasooleveenide tromboos.

  Diagnostika

  Esmasel konsultatsioonil diagnoosib teid Confido laserravi kliiniku proktoloog ja määrab ravi kaebuste, päraku piirkonna läbivaatuse ja sõrmega kontrolli põhjal (diagnoosi selgitamiseks võib vaja minna rektoskoopiat).

  Hemorroidide ravi

  Kui hemorroidid avastatakse varajases staadiumis, määrab Confido laserravi kliiniku arst ravimid (valuvaigistid, põletikuvastased ravimid, trombolüütilised ravimid).

  Kui pöördusite arsti poole probleemi hilisemas staadiumis või medikamentoosne ravi ei toimi, määrab arst muud võimalused probleemi lahendamiseks. Meie kliinikus kasutatakse peaaegu kõiki tänapäevaseid hemorroidravi meetodeid.

  • Hemorroidide ligeerimine
  • Hemorroidide ultraheliravi
  • Desarterisatsioon
  • Väheinvasiivne hemorroidide kirurgia
  • Sõlmede klammerdamine

  Confido laserravi kliinikus ravitakse edukalt ka keerulisi ja kaugelearenenud hemorroidivorme, kasutades kõige moodsamaid ning kallimaid seadmeid. Meie spetsialistid valivad probleemi lahendamiseks kõige vähem ebamugava ja kõige tõhusama viisi. Vajaduse korral tehakse protseduure anesteesia või üldanesteesia abil. Kõik protseduurid viiakse läbi väikseima riskiga patsiendile ja arvestades kiire taastumise vajadusega.

  Korduma kippuvad küsimused

  • Kas hemorroidid võivad ise taanduda?
   Kahjuks ei taandu hemorroidid iseenesest, vaid suurenevad.
  • Millist salvi võib hemorroidide raviks kasutada?
   Hemorroidide sümptomid on äärmiselt erinevad, seetõttu tuleb ravi valida konkreetsete sümptomite põhjal. Confido kliiniku arst määrab teile sobivad ravimid. Me ei soovita hemorroide ise ravida.
  • Miks just Confido laserravi kliinik?
   Oleme tegelenud hemorroidide laserraviga, kasutades kõige nüüdisaegsemat tehnikat alates 2002. aastast. Meie meeskonnas töötavad kogenud proktoloogid (mees- ja naisarstid) ning meie käsutuses on tipptasemel operatsioonisaal. Seetõttu saame taolised delikaatsed probleemid lahendada võimalikult tõhusalt, ilma järjekordadeta ja patsiendi jaoks minimaalse ebamugavusega.
  Konsultatsioon
  110 €
  kuni 30 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Hemorroidide ravi

  Otsi vabasid aegasid