Confido Lastekeskus - lastearst, lasteõde, lastepsühhiaater, füsioteraapia

Beebispaa

Beebispaas hoolitseme teie beebi ja väikelapse heaolu eest. Meil on võimalik beebisid ujutada, nendega massaaži ja võimlemisse tulla, aga ka näiteks beebidele ja väikelastele keskendunud füsioterapeudi või kiropraktiku poole pöörduda.

Füsioterapeudi ja kiropraktiku poole võib pöörduda igas vanuses lapsega. Teraapiaga on võimalik näiteks soodustada imiku arengut või vajadusel ka ravida juba välja kujunenud lihaste ja liigeste probleeme.

  Beebide ujutamine

  Näita vabasid aegasid

  Teenuse kirjeldus:

  Beebide ujutamine aitab tasakaalustada beebi lihastoonust, leevendab seedimisega seotud ebamugavusi ning parandab und. Veekeskkond võimaldab beebil arendada kehatunnetust ja samas mõjub beebile rahustavalt. Ujutamistreener ujutab beebit vannis, kus kasutatakse puhast kraanivett.   

  Kellele see on mõeldud?
  Beebidele alates sünnist. Vanni mahuvad kuni 8kg beebid. 

  Beebiga võiks ujumas käia järjepidevalt

  Beebiujumine võimaldab beebil arendada kehatunnetust, mis on aluseks uute liigutuslike oskuste omandamisel. Vesi mõjub beebile rahustavalt, parandab söögiisu, und ja tasakaalustab lihastoonust. Ujutamistreener ujutab beebisid ise ja samas julgustab ning juhendab ka vanemaid beebit iseseisvalt ujutama. See on vahva tund kõigile asjaosalistele.   

  Soovitame beebit ujutamas käia järjepidevalt, sest beebi liigutuslik mälu areneb ja toetub sellele, mida juba varem õppinud on.   

  Ujutamine toimub vannis, kus kasutatakse puhast kraanivett.  

  Kaasa võtta: 

  • beebile vannirätik;
  • soovi korral endale plätud.

  Hea teada

  Kui beebile on tehtud vaktsiinisüst, siis samal päeval ei ole soovituslik tema tavapärast rutiini segada ning vanniujutusi, massaaži ega võimlemist teha.   

  NB! Palun tulla tervena, nii hoiame üksteist tervena ja saame regulaarselt kohtuda.   

  Teenust osutame eesti ja inglise keeles.

  Teenus
  35 €
  30 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Beebide ujutamine

  Otsi vabasid aegasid