Veenilaiendite ravi

Confido Meditsiinikeskuse fleboloog konsulteerib, vaatab läbi, teostab veenide ultraheliuuringuid ja määrab tõhusa individuaalse veenilaiendite raviprogrammi. Teostame igat liiki ravi: kompressioonravist ja skleroteraapiast veenide kaasaegsete laseroperatsioonideni. Enamik protseduure ja operatsioone on atraumaatilised ning neid iseloomustab patsiendi maksimaalne mugavus ja minimaalne taastumisperiood.

  Veresoontekirurgi vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Confido laserravi kliiniku veresoontekirurg (fleboloog) on spetsialiseerunud alajäsemete veenide haigustele ja veenilaiendite ravile. Meie kliinikus kasutatakse veenide raviks mitmesuguseid tehnikaid alates lihtsatest laserprotseduuridest jalgade väikeste kapillaaride eemaldamiseks kuni tõsiste laseroperatsioonideni alajäsemete ulatuslike ja raskete veenilaiendite korral.

  Visiiti veresoontekirurgi (fleboloogi) juurde võib kaaluda, kui teile teeb muret:

  • raskustunne, ebamugavustunne jalasäärelihastes
  • ülemäära kiire väsimine pärast kõndimist
  • nahk veenide ümbruses on omandanud sinise või punase tooni, on tunda sügelus- ja põletustunnet
  • esineb jalalabade, pahkluude, säärte turset
  • jalgades tekivad öösiti perioodiliselt krambid
  • jalanahale ilmuvad ämblikveenid või laigud
  • jalaveenid on nähtavad ja põhjustavad esteetiliselt ebamugavust

  Valmistumine visiidiks veresoontekirurgi juurde

  Kui teil on paberkandjal meditsiinidokumente, võtke need võimaluse korral endaga vastuvõtule kaasa. Koostage nimekiri ravimitest, mida olete viimase 6 kuu jooksul tarvitanud. Samuti soovitame kirja panna oma küsimused arstile, et mitte unustada neid koha peal esitada.

  Konsultatsioon

  Arst vestleb teiega, selgitab välja elustiili ja päriliku eelsoodumuse veenihaiguste tekkeks. Seejärel uurib vasoloog alajäsemeid, palpeerib neid laienenud veresoonte ja turse tuvastamiseks ning teeb vajaduse korral veresoonte ultraheli dupleks-skaneerimise, et määrata kindlaks süvaveenid, venoosse ventiili asend ja vereringe üldseisukord. Ultraheliuuring võimaldab tuvastada süvaveenitromboosi, ateroskleroosi, posttrombootilist sündroomi, aneurüsme ja veenilaiendeid. Uuringule ei ole vastunäidustusi, see on valutu ega vaja eelnevat ettevalmistust.

  Veenihaiguste ravi

  Fleboloog määrab diagnoosi ja individuaalsete eripärade põhjal kõige sobivama ning tõhusama ravi. Fleboloog võib määrata ravimeid, kompressioonravi, skleroteraapiat ja füsioteraapiat. Keerulisema olukorra puhul võib veresoontekirurg soovitada kirurgilist ravi. Confido kliinikus kasutame peaaegu kõiki tänapäevaseid veenihaiguste kirurgilise ravi meetodeid, sealhulgas moodsaid laseroperatsioone, mis toimuvad ilma üldanesteesiata ega nõua pikka taastumisperioodi. Peaaegu kohe pärast operatsiooni saab patsient naasta oma tavapärase eluviisi juurde.

  Korduma kippuvad küsimused

  • Kui sageli soovitatakse veenide seisundi jälgimiseks fleboloogi juurde minna?
   Ennetamiseks on soovitatav käia fleboloogi juures kord aastas.
  • Kuidas ma tean, kas mul on veenilaiendid?
   Tavaliselt arenevad veenilaiendid järk-järgult ja varases staadiumis saab seda määrata kogenud veresoontekirurg
  • Kas ämblikveenid tuleb eemaldada?
   See ei ole ilmtingimata vajalik, aga kui teid häirib nende väljanägemine, siis saab neist hõlpsasti vabaneda lihtsa kosmeetilise laserprotseduuri abil.
  • Eelised, mida toob kaasa visiit Confido laserravi kliiniku veresoontekirurgi juurde. Pakume kõiki teenuseid, mis on ette nähtud veenihaiguste diagnoosimiseks ja raviks, sealhulgas tänapäevast minimaalselt invasiivset laseroperatsiooni. Oleme veenihaigusi ravinud alates 2002. aastast.

  See teenus on broneeritav ka üleriiklikus Digiregistratuuris »

  Tähelepanu! Prof Gintaris Vilkeviciuse emakeel on leedu keel. Tema vastuvõtt toimub õe kaasabil, kes on nii patsiendile kui arstile tõlgiks.

  Loe lähemalt:

  Veresoontekirurgi konsultatsioon
  90 €
  30 minutit

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Veresoontekirurgi vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid