Hemorroidide ravi

Confido Meditsiinikeskuse proktoloogid konsulteerivad, vaatavad läbi, teostavad vajalikke uuringuid ja määravad pärasoole haigustele tõhusa individuaalse raviprogrammi. Enamik meie protseduure ja proktoloogilisi operatsioone on vähetraumaatilised ning eristuvad patsiendi maksimaalse võimaliku mugavuse ja minimaalse taastumisperioodi poolest.

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Proktoloogi vastuvõtt

  Proktoloog on eriarst, kes osutab pärasoole, rektaalse piirkonna ja päraku diagnostilisi ning raviteenuseid. Confido laserravi proktoloogiateenuseid osutavad kogenud arstid. Kui pöördute varakult proktoloogi poole, on võimalik õigel ajal tuvastada ohtlikke haigusi ja vältida tõsiseid terviseprobleeme.

  Sümptomid, millega peab pöörduma proktoloogi poole

  Kui teile teeb muret valu pärasooles ja pärakus, on soovitatav kokku leppida aeg proktoloogi juurde minekuks. Ärge lükake visiiti proktoloogi juurde piinlikkuse või arusaamatuste tõttu edasi, meie kliiniku arstid tegelevad teile muret tekitava probleemiga tõsiselt ja vastutustundlikult. Confido laserravi kliinikus tehakse hemorroidide diagnostikat, ravi ja eemaldamist, abstsesside avamist, polüüpide eemaldamist, päraku sügeluse ravi, hemorroidide ligeerimist, pärakulõhede mittekirurgilist ravi, aga ka tänapäevaseid kõrgtehnoloogilisi vähetraumaatilisi operatsioone.

  Esmane proktoloogi konsultatsioon

  Esimesel kohtumisel kuulab Confido laserravi kliiniku spetsialist kaebusi, võtab anamneesi ja teeb läbivaatuse. Sõltuvalt individuaalsetest kaebustest võib patsiendile määrata laboriuuringu, uuringu anoskoobi või rektoskoobiga või konsultatsiooni teise arstiga.

  Visuaalne kontroll viiakse läbi sõltuvalt kaebusest lamades või spetsiaalsel toolil. On võimalik teha pärasoole digitaalne uuring (kasutades spetsiaalset geeli, mis vähendab ebamugavust). Selle uuringu abil saab arst hinnata limaskesta, pärakuava, sulgurlihase kontraktsioonide olemasolu, hemorroidide ja võimalike uusmoodustiste esinemist.

  Konsultatsiooniks valmistumine

  Enne proktoloogi juurde minekut on soovitatav puhastada pärasool (teha mikroklistiir). Võite kasutada tavalist puhastavat klistiiri (see tähendab 1,5 liitri vee sisseviimist), mikroklistiiri (Microlax) või võtta lahtistit. Mõni päev enne visiiti on soovitatav minna üle spetsiaalsele dieedile (vähese rasvasisaldusega puljong, keedetud kala, keedetud liha, juust). Õhtusöök visiidi eelõhtul peab olema võimalikult kerge, ka hommikusöögil tuleb piirduda kerge einega (kui vastuvõtt toimub hommikul, siis on parem mitte hommikusööki süüa, vaid juua vett ja viljalihata mahla). Vältige gaase tekitavate toitude (oad, kapsas, leib) söömist 48 tundi enne protseduuri.

  Proktoloogiliste haiguste ravi

  Confido laserravi kliinik pakub peaaegu kõiki moodsaid ravimeetodeid. Õigeaegse ravi korral on sageli võimalik piirduda medikamentoosse raviga, mis hõlmab mitmesuguste ravimite kasutamist põletikulise protsesside vähendamiseks, samuti paikse anesteesia (ravimküünlad, geelid, salvid) kasutamist. Keerulisematel juhtudel kasutatakse erinevaid sõlmede eemaldamise meetodeid (skleroteraapia, ligeerimine jne) või vähetraumaatilist kirurgilist sekkumist – sõlmede (sh seadmetega) eemaldamine, klammerdamismeetod. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks võib väheinvasiivsetele protseduuridele või operatsioonidele lisaks välja kirjutada ravimküünlaid ja salve, veresooni tugevdavaid ravimeid või määrata füsioteraapiat. Mittemedikamentoosne ravi hõlmab eridieete, hügieenikontrolli, sporti.

  Confido laserravi kliiniku saab proktoloog suunata teid andma vereanalüüse ja muid bioloogilisi materjale, tegema ultraheli, biopsiat (vajaduse korral koos sellele järgneva tsütoloogia ja histoloogiaga). Confido laserravi kliiniku proktoloogid teevad tihedat koostööd teiste eriarstidega, mis tagab parima kvaliteediga lahendused pea kõigile probleemidele. Kõik arstid ja spetsialistid tegutsevad Confido meditsiinikeskuses ühes hoones, mis on patsiendi jaoks väga mugav..


  Hind

  50 €

  Kestus

  20-40 minutit

  Broneeri aeg

  proktoloogia

  Dr Natalja Žilkina

  Kirurg-proktoloog

  Doktorist lähemalt
  Proktoloogi vastuvõtt

  Dr Kaur Liivak

  Kirurg-proktoloog

  Doktorist lähemalt
  Proktoloogi vastuvõtt

  Dr Dmitrii Fedorov

  Kirurg-proktoloog

  Doktorist lähemalt
  Broneeri aeg