Protseduurid ja analüüsid Confido Meditsiinikeskuses

Koroonaviiruse testid ja tõendid

Confido testimispunktides ja kiirkliinikutes teostatakse koroonateste ainult reisimise eesmärgil. Haigussümptomite korral palume ühendust võtta 1220 või oma perearstiga! Teeme nii PCR-teste kui ka antigeeniteste (kiirtest), negatiivse testitulemuse puhul väljastatakse reisi jaoks vajalik sertifikaat.

 • Koroona kiirtest ehk antigeenitest annab vastuse 30 minuti jooksul ning suure tõenäosusega tuvastab nakkusohtliku inimese. Koroonaviiruse olemasolu organismis sellega täielikult välistada ei saa. Test tehakse ninaneelust.
 • Koroonaviiruse PCR-test on viiruse RNA-d tuvastav test, mille tulemus kinnitab, et olete koroonaviirusest vaba. Vastus saabub Digiloosse 48 tunni jooksul peale testimist.

Väljastame ka koroonaviiruse läbipõdemist kinnitavaid, nn fit-to-fly tõendeid. Lisaks saab teha koroonaviiruse antikehade testi.

NB! Kõikideks koroonatestideks on vaja broneerida aeg!

Käisid Confidos testimas või tõendit saamas? Palun jäta meile oma tagasiside!

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Tõend COVID-19 haiguse läbipõdemisest (Fit to Fly)

  Paljud välisriigid aktsepteerivad riiki sisenemiseks tõendit COVID-19 haiguse läbipõdemisest viimase 6 kuu jooksul. Tõendi väljastamiseks tutvub Confido arst patsiendi haigusloo ja analüüsidega ning kui vajalikud kriteeriumid on täidetud, väljastab tõendi COVID-19 haiguse läbipõdemise kohta. Patsiendi soovil võib teenus toimuda ka kaugkonsultatsioonina (telefoni või video). Kui arst otsustab, et kaugkonsultatsiooni teel ei ole siiski võimalik tõendit väljastada, peab tulema vastuvõtule kliinikusse (tasuline lisateenus).

  Tõendit COVID-19 haiguse läbipõdemise kohta on kõige varem võimalik väljastada 11. päeval pärast esmast positiivset koroonaviiruse RT-PCR-testi tulemust. NB! Tõendi väljastamise aluseks on kas varasemalt kinnitatud COVID-19 haigus või positiivne PCR-test.

  Confido Meditsiinikeskus ei vastuta tingimuste eest, mis välisriigid on seadnud riiki sisenemiseks, ega garanteeri, et kõik välisriigid aktsepteerivad riiki sisenemiseks tõendit COVID-19 haiguse läbipõdemisest!

  Info riikidest, mis nõuavad riiki sisenemisel koroonaviiruse sertifikaati ja aktsepteerivad antigeenide kiirtesti tulemusi, leiab Reisi Targalt veebileheküljelt.


  Hind

  40 €

  Broneeri aeg