Protseduurid ja analüüsid Confido Meditsiinikeskuses

Koroonaviiruse testid ja tõendid

Confido testimispunktides ja kiirkliinikutes teostatakse koroonateste ainult reisimise eesmärgil. Haigussümptomite korral palume ühendust võtta 1220 või oma perearstiga! Teeme nii PCR-teste kui ka antigeeniteste (kiirtest), negatiivse testitulemuse puhul väljastatakse reisi jaoks vajalik sertifikaat.

 • Koroona kiirtest ehk antigeenitest annab vastuse 30 minuti jooksul ning suure tõenäosusega tuvastab nakkusohtliku inimese. Koroonaviiruse olemasolu organismis sellega täielikult välistada ei saa. Test tehakse ninaneelust.
 • Koroonaviiruse PCR-test on viiruse RNA-d tuvastav test, mille tulemus kinnitab, et olete koroonaviirusest vaba. Vastus saabub Digiloosse 48 tunni jooksul peale testimist.

Väljastame ka koroonaviiruse läbipõdemist kinnitavaid, nn fit-to-fly tõendeid. Lisaks saab teha koroonaviiruse antikehade testi.

NB! Kõikideks koroonatestideks on vaja broneerida aeg!

Käisid Confidos testimas või tõendit saamas? Palun jäta meile oma tagasiside!

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Koroonaviiruse test kurguloputusvedelikust (Tallinn, Töökoja 1)

  Näita vabasid aegasid

  Koroonatestimisele peab tulema kaitsemaskiga. Ägeda nakkuse kahtluse ja samuti positiivse testi tulemuse korral on kohustuslik püsida koduses isolatsioonis ning võtta ühendust 1220 või oma arstiga.

  Kellele?

  Kõigile, kes ei soovi teha PCR-testi ninaneelust. Ennekõike mõeldud alla 18-aastastele lastele ja noortele, et teha testimine nende jaoks mugavamaks.

  Kuidas test toimub?

  Proovi andmiseks saab patsient 10 milliliitrit füsioloogilist soolalahust (naatriumkloriid), mida peab kurgus kuristama. Meedik tõmbab topsist osa kurguloputusvedelikust spetsiaalsesse vaakumkatsutisse ja saadab laborisse uurimiseks (samal meetodil nagu ninaneelutesti puhul). Eriti väikesemate laste puhul tasub enne koroonaviiruse testimisele tulemist proovida kodus kurgus kuristamist näiteks veega.

  Kui kiiresti saab tulemused?

  Vastus saabub digiloosse 24-48 tunni jooksul peale testimist.

  Kasutatav reisitõendina?

  Jah. Vajadusel väljastame koroonaviiruse testi kohta sertifikaadi (hind 10 €).

  Kuhu tulla?

  Seda testi teeme hetkel vaid Tallinnas Töökoja 1 testimispunktis. Palume kindlasti aja ette broneerida!


  Hind

  60 €

  Kestus

  5 minutit

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Koroonaviiruse test kurguloputusvedelikust (Tallinn, Töökoja 1)

  Otsi vabasid aegasid