Protseduurid ja analüüsid Confido Meditsiinikeskuses

Koroonaviiruse testid, tõendid ja vaktsineerimine

Confido testimispunktides ja kiirkliinikutes teostatakse koroonateste ainult reisimise eesmärgil. Haigussümptomite korral palume ühendust võtta 1220 või oma perearstiga! Teeme nii PCR-teste kui ka antigeeniteste (kiirtest), negatiivse testitulemuse puhul väljastatakse reisi jaoks vajalik sertifikaat.

 • Koroona kiirtest ehk antigeenitest annab vastuse 30 minuti jooksul ning suure tõenäosusega tuvastab nakkusohtliku inimese. Koroonaviiruse olemasolu organismis sellega täielikult välistada ei saa. Test tehakse ninaneelust.
 • Koroonaviiruse PCR-test on viiruse RNA-d tuvastav test, mille tulemus kinnitab, et olete koroonaviirusest vaba. Vastus saabub Digiloosse 48 tunni jooksul peale testimist.

Kas oled koroonaviiruse vastu vaktsineeritud?
Kui veel mitte, siis palun tee seda kohe: koroonaviiruse vastane vaktsineerimine.

NB! Kõikideks koroonatestideks on vaja broneerida aeg!

Käisid Confidos testimas või tõendit saamas? Palun jäta meile oma tagasiside!

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Koroonaviiruse antigeeni test Viljandis Centrumi keskuses

  Pakume Viljandis Centrumi keskuses koroonaviiruse antigeeni testimist koos vastava sertifikaadi väljastamisega.

  Antigeeni testid määravad koroonaviirusele omaste valkude olemasolu proovis. Test on kõige tundlikum perioodil, mil viiruse hulk organismis on kõige suurem – reeglina mõni päev enne kuni umbes viis päeva pärast haiguse sümptomite teket. Seega tähendab testi positiivne tulemus suure tõenäosusega, et patsient on värskelt haigestunud ja veel teistele inimestele nakkusohtlik.

  NB! Koroonatestimisele peab tulema kaitsemaskiga. Haigussümptomite korral palume ühendust võtta 1220 või oma perearstiga.

  Kellele?

  Koroonaviiruse antigeeni testid reisimiseks on mõeldud inimestele, kes vajavad ägeda COVID-19 haiguse välistamist reisimiseks riikidesse, kus aktsepteeritakse koroonaviiruse antigeeni testi tulemust.

  Kuidas test toimub?

  Proov võetakse spetsiaalse vatipulga abil ninaneelust.

  Kui kiiresti saab tulemused?

  Antigeeni testi tulemuse koos vastava sertifikaadiga saab kuni 30 minuti jooksul.

  Kasutatav reisitõendina?

  Jah, koroonatesti kohta väljastatakse sertifikaat testitava e-posti aadressile. Testi tulemus koos tõendiga väljastatakse e-kirjale 30 minuti jooksul. Antigeeni test kehtib Eestis 48 tundi pärast testi tegemist.

  Kuhu tulla?

  Asume Viljandi Centrumis II korrusel. Oleme avatud iga päev, E–R 10–19, L 9–17 ja P 10–15. Testimiseks on vaja eelnevalt broneerida aeg!

  Info riikidest, mis nõuavad riiki sisenemisel koroonaviiruse sertifikaati ja aktsepteerivad antigeenide kiirtesti tulemusi, leiab Reisi Targalt veebileheküljelt.

  NB! Enne broneerimist palume tutvuda teenuse osutamise tingimustega.


  Hind broneeringuga

  49 €

  Kestus

  kuni 30 minutit

  Broneeri aeg