Koroonaviirus

Confido meditsiinikeskus viib läbi Covid-19 vaktsineerimist ja testimist vastavalt Terviseameti poolt kehtestatud korrale ning nende poolt heaks kiidetud vaktsiinidega. Vaktsineerimiseks ja testimiseks palume eelnevalt aja broneerida.

  • Koroona vastu vaktsineerimine toimub nõusoleku alusel. Vaktsineerime vähemalt 5-aastaseid Eesti kodanikke järgmiste vaktsiinidega: Pfizer-BioNTech Comirnaty, Spikevax (COVID-19 Vaccine Moderna) ja COVID-19 Vaccine Janssen.
  • Laste vaktsineerimine koroona vastu toimub vaid mõlema vanema nõusoleku alusel. Vanuses 5-11aastaseid vaktsineeritakse Pfizer/BioNTech laste vaktsiiniga ning 12-18aastaseid vaktsineeritakse nii Moderna kui ka Pfizer/BioNTech vaktsiiniga.
  • Tõhustusdoos koroonaviiruse vaktsiiniga. Tõhustusdoose tehakse vähemalt 18-aastastele Eesti kodanikele järgmiste vaktsiinidega: Pfizer-BioNTech Comirnaty ja Spikevax (COVID-19 Vaccine Moderna).
  • Koroona kiirtest ehk antigeenitest annab vastuse 30 minuti jooksul ning suure tõenäosusega tuvastab nakkusohtliku inimese. Testi tulemuste sertifikaat on sobilik reisimise jaoks.
  • Koroonaviiruse PCR-test on viiruse RNA-d tuvastav test, mille tulemus kinnitab, et olete koroonaviirusest vaba. Vastus saabub digiloosse hiljemalt 48 tunni jooksul pärast testimist.
  • UUS! Koroonaviiruse PCR kiirtest on tavapärane PCR test, kuid tulemused ja sertifikaat on olemas 3 tunniga!

Vaktsineerimine

Covid-19 vastane vaktsineerimine Ravimiametis heaks kiidetud vaktsiinidega. Tõhustusdoosid saadaval. Vaktsineerimiseks on vajalik broneering.
Vaata lähemalt »

Broneeri aeg »

Testimine

Covid-19 viiruse testimine erinevatel meetoditel: PCR test ninaneelust ja kurguloputusvedelikust, PCR kiirtest, antigeeni test (kiirtest) ning antikehade test.
Vaata lähemalt »

Broneeri aeg »

Tõendi väljastamine

Koroonaviiruse läbipõdemise või negatiivse tulemusega testi tõendi väljastamine. Sobilik ka reisidokumendiks.
Vaata lähemalt »

Broneeri aeg »
koroonaviirus_PCR_test_testimine_antigeenitest_kiirtest_koroonatest_koroonatestimine

Leia lähim koroonaviiruse testimis- ja vaktsineerimispunkt