Õed ja ämmaemandad

Confido õed ja ämmaemandad annavad esmast nõu väga erinevate terviseprobleemide puhul ning lisaks tegelevad ka ennetustööga, et hoida ja säilitada tervist. Kõik meie õed, ämmaemandad, arstid ja teised spetsialistid teevad omavahel tihedat koostööd ning vajadusel suunatakse teid vajaliku abi saamiseks kolleegi juurde edasi.

  Koduvisiit – professionaalne meditsiinitugi

  Confido osutab tervishoiuteenust sinule sobivas asukohas. Koduvisiidi käigus saab meedik pakkuda abi nii kergemate esmashaigestumiste kui ka krooniliste tervisemurede korral.

  • Confido koduvisiiti pakume Tallinna linna piires. Tutvu meie koduvisiidi teenuste valikuga allpool või saada meile päring. Kõikidele päringutele vastame 24 tunni jooksul.
  • Terviseküsimustes saab nõu helistades Perearsti nõuandeliinile 1220. Kui olukord on kriitiline või eluohtlik, palume pöörduda otse EMOsse või helistada 112.

  Meedikud aitavad

  Teenust osutavad erakorralise meditsiini osakonna või intensiivravi osakonna töökogemusega eriõed. Kui sa pole kindel, kas asud teeninduspiirkonnas, siis saada päring.

  Tervisemurede abi

  Koduvisiidi käigus vaatab kogenud meedik sind üle, diagnoosib esmased terviseprobleemid või aitab sind krooniliste haiguste korral ja vajadusel leevendab valu. Ravi teostatakse hetkeseisundi põhjal, vajadusel saate ka ravimiretsepti, saatekirja või haiguslehe.

  Lastele ja täiskasvanutele

  Confido koduvisiit on loodud kõigile, kes soovivad tervisemured lahendada endale sobivas keskkonnas – kodus, tööl või mujal. Oluline roll on ka laste tervisemurede lahendamisel – haiget last on kodus hõlpsam aidata.

  NB! Teenust osutame Tallinna linna piires!

  Loe teenuse kohta lähemalt