Kirurgia kirurgiakliinik operatsioon lõikus narkoos laserravi bariaatria plastiline kirurgia rinnaoperatsioon neerukivid

Kirurgia

Confido Kirurgiakliiniku operatsioonikeskuses osutame patsientidele kõrgetasemelist plaanilist kirurgilist ravi kaasates selleks kaasaegseid ja patsiendisõbralikke tehnoloogiad. Teostame nii päevakirurgiat kui ka statsionaarset ravi.

Sinu turvalisus ja privaatsus on tagatud

Confido Kirurgia Keskuses on 4 operatsioonisaali, mis on varustatud  suurepärase tehnoloogia ja personaliga. Protseduuridest taastumiseks on intensiivravipalat, ärkamistuba 9 voodikohaga, 7 mugavustooli ning 11 erapalatit privaatsuse tagamiseks.

Moodne ja mugav viibimine

Confidos oled hoitud. Meie uued palatid on kaasaegsed ning loodud sinu mugavaks taastumiseks. Palatites on televiisor, aknast avaneb võrratu vaade Tallinna kesklinnale ja merele. Kirurgia Kliiniku erapalatis viibides saad ise valida menüüst sobivad toidud ning meie juurest lahkudes hoolitseme sinu turvalise kodutee eest.

Pakume tasulisi ja Haigekassa teenuseid

Pakume tasulisi operatsioone. Mitmed protseduurid on kaetud vabatahtliku ravikindlustuse alusel. Operatsioonide ja protseduuride kaetavust Confido Terviselahenduse raames palume kontrollida kindlustus@confido.web.bonamore.ee või lühinumbril 1330. Operatsioonide ja protseduuride kaetavust mõne teise erakindlustuse raames palume kontrollida kindlustusteenuse osutaja käest. Pakume ka operatsioone Haigekassa poolt kindlustatud patsiendile. Pakume kirurgilistele protseduuridele ja operatsioonidele järelmaksu. Loe järelmaksu kohta lähemalt siit.

Operatsioonile tulemine

Kirurgiliste protseduuride ja operatsioonide teostamise eelselt on vajalik eriarsti vastuvõtt, kes paneb kokku sinu raviplaani. Enne operatsiooni tutvu palun operatsioonile tulija meelespeaga ja kodukorraga. 

  Haava taastusravi laseriga

  Näita vabasid aegasid

  Laserbiomodulatsioon ehk haava taastusravi laseriga on loodud spetsiaalselt operatsioonijärgsete haavade parandamiseks. Biomodulatsioon kiirendab haavade paranemist ja soodustab eri tüüpi nahakahjustuste raviprotsessi. Samuti pidurdab põletikulist protsessi, mis tekib tavaliselt pärast operatsiooni. Laserteraapia aitab vähendada valu ning sellest tulenevalt vähendada ka traumat. 

  Laserbiomodulatsioon lühendab oluliselt lõikusjärgset taastumisaega ja annab suurepäraseid tulemusi krooniliste haavade, nagu sääre veenihaavandid, diabeetilise jala sündroom, põletused, lõikehaavad jpm, ravis. Protseduur on valutu ja kõrvaltoimeteta. Kliiniliste uuringute kohaselt paranevad laseriga ravitud haavad kuni kaks korda kiiremini ning tüsistuste tekkimine on vähetõenäoline.

  Näidustused:

  • hemorroidide operatsioonijärgsed haavad 
  • kroonilised haavad 
  • sääre veenihaavandid
  • diabeetilise jala sündroom
  • põletused
  • värvimuutused nahal
  • erinevad nahavigastused

  Vastunäidustused:

  • onkoloogilised haigused
  • rasedus

  Kuidas toimub protseduur?

  Laserteraapia on valutu ja mitteinvasiivne. Patsient lamab, haav puhastatakse ja kuivatatakse. Silmade kaitseks antakse spetsiaalsed kaitseprillid. Laserteraapia töötab raku mitokondris, aitab taastada naharakke ning genereerib energiat, mis parandab haava. Antud protseduur hõlmab endas pehmete kudede taastamist ja naharakkude stimuleerimist. 

  Protseduuri on vaja teha 3 korda nädalas ja kokku kuni 10 korda. 

  Millega arvestada enne ja pärast protseduuri?

  Protseduur ei nõua patsiendilt spetsiaalset ettevalmistust, mis tähendab, et patsient saab lihtsalt kohale tulla ja protseduuriga alustada. 

  Protseduurijärgselt patsiendile piiranguid ei ole ja ta võib oma argitoimetustega jätkata.

  Korduma kippuvad küsimused

  Kas biomodulatsioon on tervisele kahjulik?

  Ei ole. Protseduuriga on varasemalt tehtud teaduspõhiseid uuringuid ja täheldatud, et kõrvaltoimed praktiliselt puuduvad ning protseduur ei avalda patsiendile kuidagi negatiivset mõju. 

  Mitut protseduuri hõlmab biomodulatsioon?

  Protseduuri on vaja teha tavaliselt kolm korda nädalas, kokku 6–10 korda. Pärast protseduurikuuri on vaja tulla arsti kontrollvisiidile, et visuaalselt hinnata haava paranemist. 

  Mis on biomodulatsiooni eelis Confido kliinikus?

  Oleme Baltimaade ametlik lasermeditsiini eksperdikeskus, mis tähendab, et meie kliinikus teevad protseduure vaid sertifitseeritud meditsiinitöötajad ja vastava väljaõppe saanud spetsialistid. Tänu sellele saame pakkuda patsiendile kvaliteetseid, usaldusväärseid ning ohutuid tulemusi minimaalsete ebamugavustega. 

  Haava taastusravi laseriga
  45 €
  20 min

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Haava taastusravi laseriga

  Otsi vabasid aegasid