Silmalaugude plastika ehk bleferoplastika

  Näita vabasid aegasid

  Vananedes väheneb silmalaugude naha venivus ja see võib põhjustada liigse naha voltide tekke ülalaugudel ja kotikesi alalaugude all. Seetõttu võib inimese näol olla väsinud ja allavajunud ilme. Silmalaugude plastika abil saab eemaldada liigse naha ja värskendada kogu üldilmet. 

  Silmalaugude plastika abil saab ka eemaldada esilekerkinud liigset silmaümbruse rasva, mis võimendab väsimust silma piirkonnas. Protseduur võib olla ka näidustatud, kui liigsed nahavoldid on nägemise vaateväljas ja häirivad nägemist. 

  Laugude korrigeerimine on suhteliselt väike kirurgiline protseduur, mis on võimalik teostada nii kohaliku tuimestusega kui ka üldanesteesias. Hea enesetunde korral võib patsient kliinikust lahkuda koheselt pärast operatsiooni. Operatsioon tehakse läbi väikeste naha lõigete laugude kortsudel ja selle käigus eemaldatakse liigne rasv ja nahk. 

  Patsiendid saavad valida kas teostada ainult üla- või alalaugude korrektsioon või mõlemad silmalaud korraga. 

  Operatsiooni järgselt tekkib mõõdukas turse ja verevalum silma ümbruses, mis hakkab vähenema alates kolmandast operatsioonile järgnevast päevast. Kergem verevalum võib aga püsida kuni 2 nädalat pärast laugude operatsiooni. Õmblused eemaldatakse kuue päeva pärast ja operatsiooni armid harilikult paranevad kiiresti ja ilma probleemideta. 

  Kui soovid protseduurist rohkem teada või vajad esteetiliste operatsioonide osas edasist nõustamist, pöördu meie näo ilukirurgi vastuvõtule.  

  Koostanud https://heleianestalzibo.eu/et/laugude-plastika/ täiendanud Arstikeskus Confido  

  Näo ilukirurgi vastuvõtt
  110 €
  30 min
  Ülalau blefaroplastika (üldanesteesias)
  1990 €
  Ülalau blefaroplastika (lokaalanesteesias)
  1500 €
  Ülalau blefaroplastika (lokaalanesteesias)
  2100 €
  Alalau blefaroplastika (lokaalanesteesias)
  1990 €
  Ülalau ja alalau blefaroplastika (üldanesteesias)
  3150 €
  Ülalau ja alalau blefaroplastika (lokaalanesteesias)
  2950 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Silmalaugude plastika ehk bleferoplastika

  Otsi vabasid aegasid