Kiropraktik dr Truuväärti nõuanded beebi arengu esimesel eluaastal

27.03.2017
Aeg: 12.mai 2017 kell 10-11
Koht: Veerenni 53a, IV korrus, Confido Erameditsiinikeskus (Veerenni Tervisekeskus)
Osalustasu: 25 eurot
Kellele soovitame:     Kõikide 0-12 kuu vanuste beebide vanemad koos lastega
Rahvusvahelise kogemusega kiropraktika arst dr Gerly Truuväärti meditsiiniline erihuvi on vastsündinute ja väikelaste arengu hindamine ning toetamine. Confido Erameditsiinikeskuses viib doktor läbi praktilise loengu, kus räägib ning annab nõu:
  • Milliseid harjutusi teha, et toetada lapse luu- ja lihaskonna õiget arengut
  • Millele pöörata luu- ja lihaskonna arengul tähelepanu, mida märgata.
  • Millal oleks vaja pöörduda spetsialistide poole ja siis kelle poole.
  • Millal oleks vaja kiropraktiku abi, et laps läbiks kõik esimese eluaasta arenguetapid.
  • Miks hea rüht ning lülisammas on hea tervise aluseks.
Personaalseks ja põhjalikumaks nõupidamiseks arstiga on kohapeal võimalik broneerida aeg Dr Truuväärti konsultatsioonile.

Doktorist lähemalt

Dr Gerly Truuväärt on lõpetanud Palmeri Kiropraktika Kolledži (2007), kust on saanud kiropraktika doktori kraadi. Lisaks on doktor Truuväärt õppinud Pacific Kolledžis hiina meditsiini ja nõelravi (2002) ning lõpetanud Chicago Kliinilise Massaažiteraapia Kooli (2000). Kiropraktika arstina on dr Truuväärt töötanud USAs, Itaalias ja nüüd juba aastaid Eestis. Dr Truuväärt on läbinud laste hüperaktiivsuse- ja tähelepanuhäire, toitumise, vastsündinu ja väikelaste hindamisega seotud koolitusi. Tema meditsiiniline erihuvi kiropraktikuna on raseduse-, sünnitusjärgse taastumise- ja laste arengu toetamine.

Kuidas registreerida?

Kohtade arv on piiratud, mistõttu palume oma osalemine registreerida e-maili aadressil triinu.tamsar@confido.ee. Teile saadetakse arve ja selle tasumisel on teile kinnitatud koht. Tühistamisel kuni 24 tundi enne loengut, ettemaks tagastatakse. Kohapeal on kõik tingimused mähkmevahetuseks ja toitmiseks. Lisaks pakume tassi teed, et end mugavalt tunneksite. Lisainfot: www.kiropraktikastuudio.ee