Nõuanded ja uudised tervise teemadel | Confido Meditsiinikeskus

Nõustamine, konsultatsioonid

Kiirkliinikusse võid pöörduda ilma aega broneerimata, aga soovitame seda siiski teha, et tagada vastuvõtt just sulle sobival ajal. Kõik kiirkliiniku teenused on tasulised. Arstiabi saamiseks ei ole vaja haigekassa kindlustust.
 • 50–60 €

  Kiirkliinikus võtavad vastu üldarstid, kes tegelevad igas vanuses patsientide tervisemuredega ja haiguste ennetusega. Nad diagnoosivad ning ravivad suuremat osa haigustest.

  Sagedasemad põhjused üldarsti poole pöördumiseks on erinevad ägedad põletikulised haigused, luu- ja liigeshaigused, krooniliste haiguste ravi jälgimine, retseptide pikendamine või tervisetõendite väljastamine. Üldarstid teevad ka väiksemaid kirurgilise protseduure nagu lihtsamate haavade sulgemine.

  Oluline osa üldarsti tööst on anda patsientidele nõu ning aidata erinevate haiguste, näiteks südame- ja veresoonkonna probleemide või suhkruhaiguse ennetamisel.

  Üldarstid saavad vajadusel patsienti suunata erinevatele vereanalüüsidele, radioloogilistele uuringutele või mõne muu spetsialisti või eriarsti vastuvõtule.

  Sulge
 • 35 €

  Õe vastuvõtt on mõeldud esmase nõu saamiseks terviseküsimustes (tervise hoidmiseks ja säilitamiseks, haiguste ennetamiseks), aga ka terviseseisundi hindamiseks ja terviseriskide analüüsimiseks. Vastuvõtul on võimalik lisatasu eest teostada esmased vere- ja uriinianalüüsid ning olulised tervisenäitajate mõõtmised (vererõhk, pulsisagedus, EKG jne). Vajadusel teeb õde ka lihtsamad raviprotseduurid (ravimi manustamine, haavahooldus). Kui õe vastuvõtul ilmneb vajadus arsti konsultatsiooni järele, suunab õde patsiendi edasi arsti vastuvõtule (ei pruugi toimuda samal päeval).

  Sulge
 • 25 €

  Õe vastuvõtt, mille jooksul õde hindab terviseseisundit. Vajadusel on lisatasu eest võimalik teostada esmased vere- ja uriinianalüüsid ning olulised tervisenäitajate mõõtmised (vererõhk, pulsisagedus, EKG jne). NB! Külmetushaiguse sümptomitega palume mitte pöörduda! Arsti tervisealast konsultatsiooni saab siis küsida tasuliselt nõuandeliinilt 1500.

  Sulge
 • Vererõhu mõõtmine ja õe nõustamine
  35 €
 • 25 €

  Retsepti esmakordne pikendamine Confido Meditsiinikeskuses eeldab arsti vastuvõttu ning teenuse maksumus kujuneb arsti vastuvõtu hinnakirja alusel. Konsultatsiooni põhjal teeb arst otsuse retsepti pikendamise kohta.

  Järgnevate ravimrühmade retsepte Confido Meditsiinikeskuses reeglina ei pikendata:bensodiasepiinid ja bensodiasepiinisarnased ravimid (muuhulgas Z-ravimid), opioidid, metüülfenidaat, fenobarbitaal, muud narkootilised ja psühhotroopsed ravimid.

  Bensodiasepiinide pikendamine on võimalik arsti otsusel:

  • kui patsiendi raviarst töötab ConfidoMeditsiinikeskuses
  • kui patsiendil on esitada kirjalikult või elektrooniliselt väljavõte tema raviarsti poolt tehtud haigusloost, kus ilmneb ravimi kasutamise vajadus ja doos. Samuti on vajalik ammendav põhjendus, miks ravimit ei ole võimalik pikendada raviarsti poolt.

  Sellistel juhtudel pikendatakse arsti otsusel ravimit väikseim võimalik kogus ja suunatakse patsient võtma ühendust oma raviarstiga või muu sobiva spetsialistiga edasise ravi planeerimiseks.

  Sulge
 • 225 €

  Oma tervise kontrollimisega ei ole kunagi liiga vara alustada. Confido terviseaudit sobib kõigile täiskasvanud inimestele, kellel on huvi oma terviseseisundi vastu ja kes sooviksid peale vereproovi tulemuste saada arsti hinnangut ja soovitusi tervise hoidmiseks. Erilist tähelepanu pööratakse kontrolli käigus südame ja veresoonkonna haiguste, diabeedi ning pahaloomuliste kasvajate riskidele. Kontrolli käigus saad esitada lisasoove oma tervise kontrollimiseks ja küsida nõu Confido teenuste kohta. Uuringute tulemused saadetakse pärast kontrolli Sinu digilukku.

  Kellele paketti soovitame?

  • Kõigile täiskasvanud inimestele, kellel on huvi oma
   terviseseisundi vastu
  • Kui suguvõsas on esinenud südamehaigusi, diabeeti või
   pahaloomulisi kasvajaid

  Millest pakett koosneb?

  • Haigusriskide hindamine riskiküsimustike abil
   Küsimustike abil saab hinnata Sinu südamehaiguste ja diabeedi riski. Samuti saab anda hinnangu, kas Sinu risk haigestuda levinumatesse pahaloomulistesse kasvajatesse on tõenäoliselt tõusnud. Teadaolevate riskide põhjal saab anda soovitusi, mida teha, et haigestumise tõenäosust vähendada. Küsimustikud tuleb täita kodus enne esimest vastuvõttu kliinikus. Täidetud küsimustikud palume kliinikusse paberil kaasa võtta või saata e-
   kirjaga aadressil info@confido.ee.
  • Verenäitajate testimine
   Veresuhkru, hemoglobiini, kolesteroolisisalduse ja teiste – kokku 13 olulisema näitaja – analüüsimine verest võimaldab hinnata terviseseisundit ja haiguste
   tekkeriske, näiteks südame tervist, neeru ja maksa talitlust, diabeedi tekkeriski, kilpnäärme jm organite talitlust. Proovide võtmiseks tuleb olla eelmisest õhtust söömata ja joomata (v.a
   tavaline vesi) ning 3–4 tundi urineerimata. Loen lähemalt
  • Õe vastuvõtt
   Õe vastuvõtul tehakse antropomeetrilisi mõõtmisi (nt kaal, pikkus ja kehamassiindeks) ning võetakse vere- ja uriinianalüüs. Vastuvõtul saad esitada lisasoove oma tervise kontrollimiseks ja küsida nõu Confido teenuste kohta.
  • Üld- või perearsti konsultatsioon
   Konsultatsioonil saad ülevaate tervisekontrolli tulemustest ning soovitusi elustiili kohendamiseks, et vältida südame ja veresoonkonna haigusi ja diabeeti. Tõenäoliselt lisandunud vähiriski korral saad soovitused edasiseks käitumiseks. Tõsisema haiguse kahtluse korral suuname Sind lisauuringutele.
  Sulge