Ilu ja esteetika

Usalda oma ilu ja tervis professionaalide kätte!

Confido Viru Keskuse Esteetika Kliinikus ja Kiirkliinikus pakume mitmeid erinevaid kehahoolduseid ja näohoolduseid. Kõiki protseduure teostavad meditiinitöötajad või kutsetunnistusega kosmeetikud. Meie juures oled hoitud.

Saadaval on erinevad kehahooldused: krüolipolüüs, lööklaineteraapia, OxyGeneo süstevaba noorendus, keha koorimine, mesoteraapia ja plasmalifting. Pakume laserepilatsiooni kõikidele kehapiirkondadele.

Meie näohooldused toovad sulle kaunima ja tervema naha, näiteks soovitame sügavpuhastav näohooldus Renophase toodetega, valgusteraapia, biorevitalisatsioon. Naha noorendamiseks ja nahaprobleemide korral alustada kosmeetiku külastamisest, kellega saate raviplaani koostada. Lisaks leiad meie juurest täitesüstid ja botuliinisüstid (nt Botox).

Vali

Krüolipolüüs lööklaineteraapiaga

Näita vabasid aegasid

Krüoteraapia ehk krüoplipolüüs on alternatiivne viis rasvaimule. See on väheinvasiivne figuuri korrigeerimise meetod, mille abil saab vormida keha kaunimaks ja muuta neid kehapiirkondi, kuhu rasv kipub püsivalt kogunema.

Confidos on kasutusel uuenduslik krüolipolüüs Z Lipo Zimmer. See meetod külmutab ladestunud rasvarakud kontrollitud temperatuurivahemike abil pikema aja vältel, mis muudab protseduuri võimalikult ohutuks. Sihipärane külmtöötlus põhjustab rasvarakkude hävimise. Rasvarakkude täielik lagunemine ja eemaldamine loomulikul teel lümfisüsteemi kaudu võtab aega umbes 10-12 nädalat. Kuna ümbritsev kude ei reageeri külmaravile samamoodi kui rasvkude, peetakse ravi ohutuks, õrnaks ja väheinvasiivseks.

Krüolipolüüsi abil saab ladestunud rasvaga võidelda edukalt reiepiirkonnas, puusadel, kõhul, tuharate, kätel ja meestel ka rinnapiirkonnas.

Parimad tulemused koos lööklaineteraapiaga

Veel paremate tulemuste saavutamiseks on krüolipolüüs kombineeritud lööklaineteraapiaga Z Wave Pro. Z Wave Pro kasutab kõrge energiaga lööklainet, stimuleerides seeläbi kollageeni tootmist, taastades naha elastsust ja tugevust. Kui Z Wave Pro on edukas ka eraldiseisva protseduurina tselluliidi ja sidekoe nõrkuse puhul, siis koos Z Lipo täiustatud rasvakülmutamise tehnoloogiaga ei taga see hoolduse kombinatsioon mitte ainult rasva kadu, vaid pinguldab ka nahka.

Vastunäidustused

  • rasedus, imetamine
  • südame-veresoonkonna haigused
  • maksahaigused
  • neeruhaigused
  • pahaloomulised kasvajad
  • diabeet (v.a. juhul, kui raviskeem on hästi toimiv ja veresuhkrunäidud ei ole kõikuvad)
  • infektsioonid, nahahaigused või äge põletik ravipiirkonnas
  • hüpertroofilised armid ravipiirkonnas
  • südamestimulaatoriga patsiendid
  • regulaaselt põletikuvastaste ravimite tarvitamine

Krüolipolüüs ja lööklaineteraapia – kellele sobib ja tulemused?

Krüolipolüüs sobib keskmise kehaehitusega inimesele, kes soovib lokaalselt rasvaladestusi eemaldada kõhul, reitel, puusadel, tuharatel, kätel või meestel ka rinnapiirkonnas.

Krüolipolüüsi ja lööklaineteraapia hoolduse puhul on tulemused tavaliselt nähtavad juba esimese protseduuri järel. Enamik kliente vajab keskmiselt 2–3 raviseanssi piirkonna kohta. Vajalike raviprotseduuride arv sõltub sellest, kui palju rasva on vaja vähendada, teie eesmärkidest ja ootustest ning sellest, kuidas teie keha ravile reageerib. Esimese ja teise raviseansi vahe on 4 nädalat.

Krüolipolüüs koos lööklaineteraapia ja 3D pildiga, 1 piirkonnale, 1 raviseanss Juunis avamispakkumise erihind!
225 € 275 €
80 min

Seda teenust osutame

Viru Keskuse kliinik
Viru Väljak 4, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Krüolipolüüs lööklaineteraapiaga

Otsi vabasid aegasid