Confido Kiirkliinikud

Kiirkliinikud

Confido Kiirkliinikud pakuvad kiiret lahendust teie tervisemuredele! Aitame nii esmaste haigussümptomite kui ka pikaajalisemate probleemide korral, meil saad teha tervisekontrolle, vereanalüüse ja vaktsineerimisi. Teid kuulavad ja nõustavad kogenud arstid ja õed, kes annavad abi kohapeal või aitavad leida vastuvõtuaja vajalikule uuringule või eriarstile.

Kiirkliinikud on innovaatilised arstipunktid, kus kiire arstiabi andmiseks on peale traditsiooniliste töömeetodite kasutusel ka väga uudsed lahendused. Confido Kiirkliinikud on loodud selleks et saaksite arstiabi just siis, kui teile sobib – meil on alati aega aidata! Vastuvõtud toimuvad elavas järjekorras, aga kui soovid siiski tulla kindlal ajal, soovitame aja ette broneerida.

   Kiirkliinikute teenused

   Üldarsti vastuvõtt Confido kiirkliinikus

   Üldarsti vastuvõtt

   Confidos töötab lai valik arste ja erinevaid spetsialiste, kes annavad Sulle nõu nii terviseprobleemide ennetamisel kui ka tegelevad juba välja kujunenud haiguste ja raviga

   LOE LÄHEMALT
   dots image

   Reisieelne koroonaviiruse test tõendiga

   Test on mõeldud reisimiseks inimestele, kes vajavad ägeda COVID-19 haiguse välistamist reisimiseks riikidesse, kus aktsepteeritakse antigeeni testi tulemust.

   LOE LÄHEMALT
   Sünnimärkide uuring Confido kiirkliinikus

   Sünnimärgiuuring

   Melanoom on väga ohtlik nahavähi vorm, kuid piisavalt varakult avastades ravitav. Melanoom võib areneda sünnimärkidest, mistõttu peaksid oma nahal toimuvaid muutusi jälgima.

   LOE LÄHEMALT
   Tervisetõendi taotlemine Confido kiirkliinikus

   Tervisetõendid

   Confidos on teil võimalik taotleda erinevaid meditsiinilisi tõendeid. Teostame tervisekontrolle näiteks mootorsõidukijuhi ja relvaloa taotleja tervisetõendite väljastamiseks.

   LOE LÄHEMALT