Kaugvastuvõtt

Confido pakub erinevaid võimalusi arstiga suhtlemiseks Sinu asukohast sõltumata ja Sinule sobival viisil: telefoni teel, video vahendusel või veebivestlusena.

Videokonsultatsioon

Otsi vabasid aegasid

Videokonsultatsioonid toimuvad läbi turvalise krüpteeritud ühenduse patsiendi ning arsti/spetsialisti vahel, mistõttu kolmandatel osapooltel pole võimalik vestluses osaleda ega neid „pealt kuulata“. Konsultatsiooni ei talletata ega salvestata video kujul, nii et tagatud on täielik privaatsus ja diskreetsus.

Lahendust on lihtne kasutada. Konsultatsioonile pääseb e-kirja teel saadetud lingi kaudu, mis suunab patsiendi kohe õigesse keskkonda. Eraldi programmi ei pea alla laadima, lahendus toimib kõigis levinumates seadmetes ja veebilehitsejates (Windows, MacOS, Android, iOS).

Videokonsultatsioon säästab nii arsti/spetsialisti kui ka patsiendi aega, sest kumbki ei pea füüsiliselt asukohta vahetama. Kui konsultatsiooni käigus arst/spetsialist otsustab, et patsiendi mure lahendamiseks läheb vaja ka füüsilist vastuvõtuaega, saab ta selle alati juurde broneerida.

Teenuse hind sõltub konkreetse arsti vastuvõtu hinnast. Näiteks üldarsti kaugvastuvõtu hind on 50 €.

Vaata videokonsultatsiooni juhendit SIIT.

BRONEERIMINE

Broneeri iseteeninduses