Rühmatreeningud

Oleme pühendunud Sinu tervise ja heaolu hoiule, eesmärgiga võimaldada Sul nautida pikka, positiivselt elatud elu terve elukaare jooksul. Nii vaimse kui füüsilise tasakaalu hoidmiseks ja loomiseks on vajalik treenida regulaarselt.

Confido Meditsiinikeskuse treeningud on loodud silmas pidades teadlikku treenimist – olulist rõhku pööratakse harjutuste õigesti tegemisele, individuaalsele lähenemisele ning tervise toetamisele.  Rühmatreeningutest tasub alustada, kui on probleeme motivatsiooniga. Rühmas treenides tekkiv grupivaim annab motivatsiooni ja jõudu juurde. Grupid on väiksed - kuni 10 inimest.

Vaata tunniplaani ja leia just endale sobivaim trenn või treener.Tunniplaan

Fitbody Weight Loss

Grete Vahter

T 17:15–18:30

Broneeri koht

Funktsionaalne pilates

Ekaterina Dushko

T 16:00–17:00

R 16:00–17:00

Broneeri koht

Pingetest vabastav õhtujooga

Marika Tamm

K 17:00–18:00

Broneeri koht

Reality Check

Grete Vahter

N 17:15–18:15

K 08:00–08:45

Broneeri koht

Rasedate jooga

Marika Tamm

N 16:00–17:00

Broneeri koht

Äratav hommikujooga

Marika Tamm

N 08:00–08:45

Broneeri koht

Vali

Lõõgastav õhtujooga – päeva pingest vabaks

Õhtujooga on kogu keha ja meelt hõlmav süsteemne Hatha-Vinyasa joogapraktika, mis toetab vaimset ja füüsilist tasakaalu, üldist head enesetunnet ning kehasüsteemide toimimist. Aitab rahuneda ning päevasündmustest tulenevast pingest vabaneda. Soodustab rahuolekut, aitab vähendada kurnatuse ja väsimuse tunnet ning unetust.

Praktika peamine eesmärk on vaimse ning füüsilise tasakaalu saavutamine. Seda tehakse läbi kehasüsteemide (hingamis-, seede-, lümfi- ja närvisüsteem, vereringe, endokrinoloogiline süsteem) ning ainevahetuse mõjutamise joogapooside, meditatsiooni ja hingamistehnikate kaudu. Samuti tõstab tund füüsiliste jõupooside abil lihastoonust ja -vastupanu. Jooga ei ole trenn, joogapraktika sügavam eesmärk on teadlikkuse arendamine – saada teadlikuks iseendast ja ümbritsevast.

Tunnis keskendutakse turvalisele praktiseerimisele. Hatha-Vinyasa joogapraktikas kombineeritakse Hatha joogale omast staatilist tööd ning Vinyasale iseloomulikku, hingamise rütmis asendist asendisse liikumist, mis soosib jõudu, paindlikkust ja tasakaalu. Sellises kombinatsioonis on kaasatud kõik keha ja kere lihased, sh süvalihased. Hingamistehnikate kaudu tasakaalustatakse parasümpaatilist ja sümpaatilist närvisüsteemi, mis aitab suurendada rahuolekut ja vähendada ärevust ning vaimset ja füüsilist pinget. Meditatsioon aitab vaigistada meelt ning tuua kohale siia ja praegu, arendades teadlikkust.

Tund sobib nii algajale kui ka edasijõudnud praktiseerijale ka siis, kui varasem kokkupuude joogaga puudub.

Vaata tunniplaani

Hind
15 €

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn