Intiimtervis

Konsultatsioonid

Confidos võtavad naisi ja mehi vastu suurte kogemustega uroloogid, kes tegelevad kuse- ja suguelundite haiguste diagnoosimise ja raviga, sh kirurgilise raviga – nii elu vältel tekkinud haiguste (kasvajad, kivitõbi, eesnäärme suurenemine, uriinipidamatus, traumad) kui ka kaasasündinud arenguhäiretega.

Naistearstid on abiks naistele puberteedieast menopausini – nii haiguste ravimisel kui nende ennetamisel. Oled oodatud kogenud doktorite vastuvõtule kas günekoloogiliseks läbivaatuseks, sobiva rasestumisvastase vahendi valimiseks ja paigaldamiseks, spetsiifilisteks uuringuteks, viljatusega seotud probleemide selgitamiseks või üleminekuea vaevuste leevendamiseks.

Kirurg-proktoloog on abiks jäme- ja pärasoole haiguslike seisundite, samuti hemorroidide diagnoosimisel ning ravi määramisel.

Oluline teada

Seksuoloogi konsultatsioon

Seksuoloog aitab seksuaalelu häirete ja probleemide puhul. Paljude probleemide puhul piisab vaid ühest või paarist konsultatsioonist, vajadusel määratakse ka ravi, teraapia ning edasised uuringud.

Millal pöörduda?

 • Seksuaaliha puudumine või alanemine, kõrgenenud sugutung
 • Kontrollimatu/enneaegne seemnepurse
 • Raskused erektsiooni tekkimise ja/või püsimisega
 • Raskused ja/või võimetus saavutada orgasmi
 • Võimetus alustada seksuaalvahekorda
 • Rahuolematus seksuaaleluga
 • Seksuaalfoobiad
 • Valulikkus suguorganites või suguaktil
 • Segadus soolises identiteedis või seksuaalses suundumuses
 • Transseksuaalsus, soolise arengu häired

Konsultatsiooni hind on 70 eurot ja kestus kuni 30 minutit.

Aega broneerima
Dr Imre Rammul

Dr Imre Rammul

Psühhiaater-seksuoloog Doktorist lähemalt »
 • Dr Ailen AluriDr Ailen Aluri
 • Dr Urve PappaDr Urve Pappa
 • Dr Mall VarvasDr Mall Varvas
 • Dr Sergei PonomarjovDr Sergei Ponomarjov

Dr Ailen Aluri

Naistearst, günekoloog Doktorist lähemalt »

Dr Urve Pappa

Naistearst, günekoloog
Doktorist lähemalt »

Dr Mall Varvas

Naistearst, günekoloog
Doktorist lähemalt »

Dr Sergei Ponomarjov

Günekoloog
Doktorist lähemalt »

Günekoloogi konsultatsioon

Naistearst ehk günekoloog tegeleb naise organismi ehituse ja talitluse eripäradega, naistehaiguste ja sugulisel teel levivate haiguste ennetamise, diagnoosimise ja raviga, samuti pere planeerimise küsimuste, raseduse vältimise ja tuvastamisega ning üleminekuea toetusraviga.

Paljudele naistehaigustele on iseloomulik hiiliv algus, tõsisemad kaebused tekivad alles haiguse süvenedes. Üksnes regulaarne kontroll ja uuringud aitavad haiguse varakult avastada. Seetõttu on vaja käia korrapäraselt naistearsti juures oma tervist kontrollimas.

Esimest korda on naistearsti juurde soovitav pöörduda enne suguelu alustamist, et saada nõu rasestumisvastaste vahendite kohta. Hiljem on soovitav käia arsti juures regulaarses kontrollis kord aastas. Naistehaiguste esinemisel või riskigruppi kuulumise korral tuleks vastuvõtul käia sagedamini – nii, kuidas naistearstiga on kokku lepitud. Konsultatsiooni hind on 70 eurot.

Aega broneerima
Paljudele naistehaigustele on iseloomulik hiiliv algus, tõsisemad kaebused tekivad alles haiguse süvenedes.

Uroloogi konsultatsioon

Uroloog tegeleb meeste kuse- ja suguelundite ning naiste kuseelundite haigustega, nii elu vältel tekkinud haiguste (kasvajad, kivitõbi, eesnäärme suurenemine, uriinipidamatus, traumad) kui ka kaasasündinud arenguhäiretega.

Confido suurte kogemustega uroloog dr Toomas Tamm ja rahvusvahelise kogemusega dr Aare Mehik aitavad selgusele jõuda, millistel juhtudel on vajalik kirurgiline ravi ja/või spetsiifilisemad uuringud haiglas või mõnes suuremas kliinikus. Konsultatsiooni raames tehakse vajadusel ka ultraheliuuring neerudele, kusepõiele või eesnäärmele, samuti pärasoolekaudseid eesnäärmeuuringuid (transrektaalne ultraheli).

Vajadusel koostab arst ravi- ja tegutsemisplaani, sh annab soovituse, milline raviasutus ja arst on sobivaimad ning kuidas vältida probleemide süvenemist. Uroloogi poole võivad mehed julgelt pöörduda ka sugulisel teel leviva haiguse kahtluse korral või steriliseerimise (vasektoomia) sooviga. Konsultatsiooni hind on 100 eurot, lisandub täiendavate uuringute ja analüüside tasu.

Aega broneerima
Arstid saavad patsiendi jaoks oluliselt rohkem ära teha, kui ta probleemide ilmnedes jõuab arsti juurde võimalikult vara.
 • Dr Toomas TammDr Toomas Tamm
 • Dr Aare Mehik Dr Aare Mehik
 • Dr Roman RusmanDr Roman Rusman

Dr Toomas Tamm

Uroloog
Doktorist lähemalt »

Dr Aare Mehik

Uroloog
Doktorist lähemalt »

Dr Roman Rusman

Uroloog
Doktorist lähemalt »
 • Dr Ailen AluriDr Ailen Aluri
 • Dr Urve PappaDr Urve Pappa

Dr Ailen Aluri

Naistearst, günekoloog Doktorist lähemalt »

Dr Urve Pappa

Naistearst, günekoloog
Doktorist lähemalt »

Naise viljatuse konsultatsioon

Viljatusprobleemidega tegeleb Confidos kogenud günekoloog dr Ailen Aluri. Kuna viljatuse põhjused peituvad sageli hormoonsüsteemis, kaasatakse vajadusel meeskonda kogenud endokrinoloog dr Tatjana Toomsoo.

Kõigepealt küsitletakse naist põhjalikult eelnenud rasestumiste, menstruatsioontsükli, tervisliku seisundi, varasemate haiguste, elustiili jms kohta. Seejärel toimub läbivaatus, mille käigus kontrollitakse nii organismi üldist kui ka reproduktiivorganite seisundit, vajadusel võtab arst külvid emakakaelast ja tupest ning teeb ultraheliuuringu. Ultraheliuuringu abil on võimalik piisava täpsusega ennustada ovulatsiooni toimumise ajahetke ja kinnitada selle toimumist. Viljatu paari uurimisel on esmatähtis ovulatoorsete tsüklite tõendamine.

Viljatuse korral tehakse ka vereanalüüsid suguhormoonide hindamiseks. Eriti olulised on need munasarjade reservi hindamisel ja ovulatsioonide puudumise (anovulatsiooni) korral põhjuste väljaselgitamiseks. Osa vereproovidest tuleb anda kindlatel menstruatsioonitsükli päevadel. Konsultatsiooni hind on 70 eurot.

Aega broneerima
Rõõm oma lastest on üks suurimaid rõõme, mis inimesele elus osaks saab. Annan nõu ja korraldan spetsiifilisi uuringuid, et soovitud lapsed tõesti ilmavalgust näeksid.

Kirurg-proktoloogi konsultatsioon

Pärasoole (proktoloogilised) haigused on sageli ebamugavad ja hirmutavad, ent kiire abi kogenud arsti poolt aitab vältida kauakestvaid vaevuseid. Kirurg-proktoloog diagnoosib ja ravib kõige sagedamini hemorroide (pärasoole veenilaiendeid), mis võivad põhjustada kipitust, veritsust, sügelust ja valulikkust pärasoole piirkonnas. Ent vastuvõtule võib pöörduda ka erinevate jäme- ja pärasoole piirkonna probleemidega. Kogenud doktor diagnoosib probleemi põhjuse ja soovitab raviks vajalikud järgmised sammud.

Konsultatsiooni raames teostab arst läbivaatuse ja uuringu, vajadusel suunatakse edasi täiendavatele uuringutele. Olgugi tegemist delikaatse ja hirmu tekitava probleemiga, julgustame läbivaatust mitte kartma.

Konsultatsioonile on oodatud mehed ja naised alates 18. eluaastast. Saatekiri ei ole vajalik. Konsultatsiooni hind on 100 eurot.

Oluline teada:

 • Enne vastuvõtule tulekut ei ole vaja teha klistiiri, ent kõht võiks olla hommikul normaalselt läbi käinud.
 • Vajadusel teostatakse digitaalne (sõrmega) või anoskoobiga (peegel) läbivaatus, mis kestab mõned minutid. See viiakse läbi spetsiaalsel toolil.
 • Meie keskusega samas majas on apteek. Kui vaevuste leevendamiseks määratakse ravimid, saad need kohe kaasa osta.
Aega broneerima
Dr Andre Trudnikov

Dr Andre Trudnikov

Kirurg-proktoloog Doktorist lähemalt »
Tatjana Toomsoo

Dr Tatjana Toomsoo

Endokrinoloog Doktorist lähemalt »

Endokrinoloogi konsultatsioon

Endokrinoloog tegeleb sisenõrenäärmete (ajuripats, kilpnääre, neerupealsed, mees- ja naissugunäärmed ja kõhunääre) haigustega.

Naiste hormonaalne tasakaal on erinevates elutsüklites täisväärtusliku ja kvaliteetse elu alus. Probleemid rasestumisega, ebaregulaarsed menstruaaltsüklid ja üleminekuea vaevused võivad vajada endokrinoloogi abi. Kui meie perearstidel, günekoloogil või teistel eriarstidel tekivad diagnoosimisel kahtlused, mis nõuavad endokrinoloogi hinnangut, konsulteeritakse ise või suunatakse Sind meie endokrinoloogi vastuvõtule.

Confido endokrinoloog dr Tatjana Toomsoo konsulteerib, diagnoosib ja ravib sisenõrenäärmete talitlushäiretega seotud haiguseid, vajadusel suunab täiendavatele uuringutele. Konsultatsiooni hind on 70 eurot.

Aega broneerima
Endokrinoloogina püüan anda oma parima tasakaalu leidmisel Sinu organismis.

Naiste füsioterapeudi konsultatsioon ja teraapia

Naiste tervise füsioterapeut tegeleb rasedusest, sünnitusest, günekoloogilistest operatsioonidest või menopausist tingitud vaagnapõhjalihaste nõrkuse, lõtvuse ja lihastoonuse probleemidega, samuti lahkliha rebenditest tuleneva valu ja liikumispiiratuse probleemidega.

Esmakonsultatsioonil hindab füsioterapeut korsetilihaseid, vaagnapõhjalihaseid elektromüograafia ja ultraheliga ning probleemi tervikuna. Selle põhjal annab füsioterapeut juhised edasiseks tegevus- ja teraapiakavaks. Püsivate tulemuste saavutamiseks on vaja kodus teha õigeid harjutusi. Kui oled hiljuti sünnitanud, pöördu füsioterapeudi poole pärast sünnitusjärgset günekoloogilist kontrolli.

 • Teraapia hind koos konsultatsiooni ja ultraheli uuringuga on 70 eurot. Kestus on 60 minutit.
 • Naiste füsioterapeudi koruv teraapia hind on 35 eurot ja kestus 30 minutit.

Soovitame füsioterapeudi poole pöörduda, kui:

 • esineb uriinilekkeid või gaasi- ja roojapidamatust
 • valu vaagna piirkonnas
 • tunned sünnituse järel valu suguelundite piirkonnas (puhkeolekus, liikumisel, vahekorras olles või isegi günekoloogilise läbivaatuse ajal)
 • suguelu on tundetu ja ebamugav
 • esinevad günekoloogilised allavajed

Enne esmakonsultatsiooni täida küsimustik, mis on abiks füsioterapeudile abiks Sinu probleemi hindamisel. Salvesta küsimustik arvutisse, täida ta arvutis või prindi välja. Saada küsimustik enne visiiti e-postile info@confido.ee või võta konsultatsioonile kaasa.

Küsimustik täiskasvanule »
Küsimustik rasedale »

Aega broneerima
 • Helle NurmsaluHelle Nurmsalu

Helle Nurmsalu

Naiste tervise füsioterapeut
(lapsehoolduspuhkusel) Spetsialistist lähemalt »
Maris Perendi

Maris Perendi

Füsioterapeut
Spetsialistist lähemalt »

Naiste füsioterapeudi konsultatsioon ja teraapia

Naiste tervise füsioterapeut tegeleb rasedusest, sünnitusest, günekoloogilistest operatsioonidest või menopausist tingitud vaagnapõhjalihaste nõrkuse, lõtvuse ja lihastoonuse probleemidega, samuti lahkliha rebenditest tuleneva valu ja liikumispiiratuse probleemidega.

Esmakonsultatsioonil hindab füsioterapeut korsetilihaseid, vaagnapõhjalihaseid elektromüograafia ja ultraheliga ning probleemi tervikuna. Selle põhjal annab füsioterapeut juhised edasiseks tegevus- ja teraapiakavaks. Püsivate tulemuste saavutamiseks on vaja kodus teha õigeid harjutusi. Kui oled hiljuti sünnitanud, pöördu füsioterapeudi poole pärast sünnitusjärgset günekoloogilist kontrolli.

 • Teraapia hind koos konsultatsiooni ja ultraheli uuringuga on 70 eurot. Kestus on 60 minutit.
 • Naiste füsioterapeudi korduva teraapia hind on 35 eurot ja kestus 30 minutit.

Soovitame füsioterapeudi poole pöörduda, kui:

 • esineb uriinilekkeid või gaasi- ja roojapidamatust
 • valu vaagna piirkonnas
 • tunned sünnituse järel valu suguelundite piirkonnas (puhkeolekus, liikumisel, vahekorras olles või isegi günekoloogilise läbivaatuse ajal)
 • suguelu on tundetu ja ebamugav
 • esinevad günekoloogilised allavajed

Enne esmakonsultatsiooni täida küsimustik, mis on abiks füsioterapeudile abiks Sinu probleemi hindamisel. Salvesta küsimustik arvutisse, täida ta arvutis või prindi välja. Saada küsimustik enne visiiti e-postile info@confido.ee või võta konsultatsioonile kaasa.

Küsimustik täiskasvanule »
Aega broneerima

Noorte seksuaaltervisealane nõustamine

Ootame seksuaaltervisealasele nõustamisele noori vanuses kuni 27 eluaastat. Oodatud on soost sõltumata kõik noored.

Ämmaemanda vastuvõtule tulles saate Te professionaalset nõustamist puberteedieas tekkinud muutuste ja küsimuste osas ning kiired vastused muret tekitavatele seksuaaltervisealastele küsimustele, näiteks:

 • mida pean teadma alustades esmakordselt seksuaalsuhet?
 • milline on sobivaim rasestumisvastane vahend minu jaoks, kuidas määratud ravimit korrektselt kasutada, kes väljastab retsepti rasestumisvastaseks vahendiks?
 • kuidas levivad haigused seksuaalsel teel, kuidas ennast ja oma partnerit kaitsta, millised on nakatumise sümptomid, kuidas testitakse erinevate suguhaiguste osas?

Lisaks on vastuvõtul kohene analüüside tegemise võimalus (sh HIV).

Ämmaemanda juures saate tuvastada rasedust ja saada nõustamist juhul, kui rasedus ei ole soovitud.

Oma ala spetsialistina on ämmaemand noortele toetavaks ja nõustavaks partneriks nii meditsiinilistes kui ka psühhosotsiaalsetes küsimustes, et seksuaaltervis oleks korras.

Nõustamise keelelisus: eesti, inglise

Konsultatsiooni maksumus 30 €
Konsultatsiooni kestus 30 minutit
 • Iti Mall KoplikIti Mall Koplik

Iti Mall Koplik

Ämmaemand