Merike Villard

Jaapani terapeut-massöör

Merike Villardi teadlikum teekond iseendasse algas 2009. a. joogamaailma sisenedes. Joogaõpetajaks õppis Merike rahvusvahelises Karam Kriya koolis Inglismaal (2012-2013). Samaaegselt õppis ta hiina meditsiini dr Rene Bürklandi juures. Merike on hiina võimlemise (qi gongi) praktiseerija, õppinud hiina massaaži (tui na) massööriks dr Bürklandi juhendamisel (2013) ja läbinud ka Reiki I astme koolituse. Merikesel on dr Bürklandi juhendamisel läbitud Hiina meditsiini teooriakursus (2014–2015) ja AcuNova, Taani tervendava valuravi kursus (2015). Merike on lõpetanud lastejooga kursuse USA-s (2016).

Alates 2015. aastast on Merike pühendanud end täielikult Jaapani tervendusteraapiate maailmale (shindo, sonkyo, jutampo, jomon, shiki, moksa taimeravi meetod). Merike on Shindo venitustundide juhendaja, Shindo terapeut-massöör ja Shiki terapeut-massöör.

Merike on õppinud õigusteadust, aga tänaseks päevaks on ta paragrahvikumerused kehakumeruste vastu välja vahetanud. Merike on alati imetlenud inimesi, kes saavad hobi oma tööks pidada ja tööd hobiks. Täna toetab ta inimesi läbi nende teadmiste ja kogemuste, mis talle südamelähedased ja aitab inimestel avastada nende enda sisemist tervendavat väge.