Gerly Truuväärt

Akrediteeritud kiropraktik

Gerly Truuväärt on lõpetanud Palmeri Kiropraktika Kolledži (2007), kust on saanud üldteaduste bakalaureusekraadi ning kiropraktika doktorikraadi. Lisaks on Gerly Truuväärt õppinud Pacific Kolledžis Hiina meditsiini ja nõelravi (2002) ning lõpetanud Chicago Kliinilise Massaažiteraapia Kooli (2000).

Praegu õpib ta Carricki Neuroloogia Instituudis funktsionaalset neuroloogiat. Ta kuulub Eesti ja Euroopa kiropraktikute liitu, Maailma Kiropraktikute Föderatsiooni ning on Rahvusvahelise Neuroloogia ja Rehabilitatsiooni Assotsiatsiooni liige.

Enese täiendamist peab Gerly väga oluliseks, mistõttu osaleb tihti erialastel koolitustel ja seminaridel, on läbinud laste hüperaktiivsuse- ja tähelepanuhäire, toitumise, vastsündinu ja väikelaste hindamisega seotud koolitusi.

Gerly Truuväärt on ekspert funktsionaalse neuroloogia vallas. Kiropraktikuna on Gerly meditsiiniline erihuvi naiste raseduse, sünnitusjärgse taastumise ja laste arengu toetamine. Ta peab kõige olulisemaks kvaliteetse personaalse kiropraktika pakkumist sellisena, nagu see on aktsepteeritud mujal maailmas.