Terje Telling

Terje Telling

Treener

Treeningud on üks parimaid investeeringuid enda tervisesse. Lihastreening kiirendab ainevahetust, annab meile kiiruse, tugevuse, hea rühi, hoiab meid noorena ja aitab otseselt hoida paremat elukvaliteeti. Jõutreening mängib tähtsat rolli ka vigastuste ennetamisel. Lisaks suunab ja kujundab harjumusi ning annab enesekindlust. Minu tugevus on inimeste motiveerimine ning suunamine, et anda neile kätte tööriistad uute harjumuste loomiseks. Olen lõpetanud Fitness Academy of Finland (FAF) jõusaali personaaltreeneri väljaõppe.

Broneeri aeg

Spetsialist: Terje Telling

Otsi vabasid aegasid
”Võida tervist, mitte aega!” Kuhu me iga päev tormame? Kas need tormamised teenivad meie igapäeva elu eesmärke ja väärtuseid? Tahame kõik olla terved ja elada kaua, kuid kui palju me sellesse panustame? Nii nagu käime autoga hoolduses võiksime panustada regulaarselt ka enda hoolitsemisele. Investeeri aega enda tervisesse! Sina oled kõige olulisem. Väärtusta ennast.

Töökeeled

  • Eesti
  • Inglise

Haridus

2020 – 2021
FAF PT, EQF tase 4

Töökogemus

2022 – ...
Confido Erameditsiini keskus
2021 – ...
Personaaltreener ja juhataja Spordiklubis P28

Iseendast

Mulle meeldivad inimeste elulood. Meeldib reisida – näha erinevaid kultuure, arhitektuuri ja loodust. Looduses tunnen ennast iseäranis hästi. Aastas mitmel korral võtan ette kõndimismaratone. Üks olulisemaid märksõnu on areng. Tegelen iganädalaselt vabastava hingamisega, loen ning kuulan meeleldi erialaseid  saateid või käin koolitustel. Nädala rutiini kuuluvad ka enda treeningud ja täiendamine oma personaaltreeneri juures. Hobi korras juhin ja viin läbi üritusi päeva- või õhtujuhina. Lisaks teen aeg-ajalt projektipõhiselt stilisti tööd.