Maicy Otsus

Maicy Otsus

Esteetilise meditsiini õde, kosmeetik

Maicy omandas kosmeetiku eriala Kensington&Chelsea College Londonis 2016. aastal. On töötanud Londonis kosmeetikuna ja veebruaris aastal 2020 alustas Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õe eriala õpinguid. Oma kliinilise õe praktika läbis Taastava Kirurgia Kliinikus, kus puutus kokku mitmete iluoperatsioonidega. Et olla oma töös tõhusam, hoiab Maicy end kursis uuemate ilutrendidega ja täiendab end pidevalt erialaste kursustega. Maicy on julge katsetama enda peal ja otsustama, millised tooted protseduurid päriselt töötavad ja mis mitte.

Broneeri aeg

Spetsialist: Maicy Otsus

Otsi vabasid aegasid
Enda töös pean tähtsaks kliendi soovide ja vajaduste välja selgitamist, et saaksin kvaliteetset teenust pakkuda, mis tähendab põhjalikku ja personaalset lähenemist. Tähelepanu pööramine detailidele aitab saavutada paremat tulemust ja garanteerib klientide rahulolu. Kliendi rahuloluks on vaja lisaks nähtavate tulemuste saavutamisele ka nende tulemuste säilitamine. Pean tähtsaks nõustamist ka edasise efektiivse koduhoolduse osas. Kõige olulisemaks pean loomuliku ilu rõhutamist ja selle säilitamist. Olen oma tegemistes äärmiselt korrektne ja põhjalik, kasutan toimivaid ja kvaliteetseid tooteid ning uusimaid tehnoloogilisi seadmeid, sest soovin klientidele parimat tulemust.

Töökeeled:

eesti keel
inglise keel
vene keel
soome keel

Haridus:

2020
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, õe eriala
2016
Kensington & Chelsea College (London), kosmeetiku eriala

Töökogemus:

2019-2020
Tallink, kosmeetik
2017-2018
Ivo Venturi medispa (London), kosmeetik
2016-2017
Privilege Day Spa, kosmeetik

Täiendkoolitused

  • Wynyard Aesthetics Academy LLP (London) – The Lorena Oberg Principles and Practice of Mesotheraphy
  • Amiea (Estonia) – Amiea püsimeik Kristel Suvi täiendkoolitus
  • Colour through skin (London) – Colour through skin
  • Mikropigmentatsiooni pigmentide kursus
  • Amiea püsimeigi täiskursus (Tallinn)
  • Glamlashes (Tallinn)- ripsmepikendused, OxyGeneo, Renophase, laserdepilatsioon, Germaine de Cappuccino, krüolipolüüs, laserepilatsioon