Karin Kannel

Karin Kannel

Neuroloog

Dr Karin Kannel on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala (2005) ja neuroloogia residentuuri (2009), lisaks on ta hetkel õppimas Tartu Ülikooli immunoloogia doktorantuuris. Residentuuri ajal viibis ta välisvahetuses ülikoolikliinikutes Suurbritannias ja Rootsis. Täiendab end regulaarselt Euroopas toimuvatel neuroloogia konverentsidel ja seminaridel. Dr Kannel kuulub L. Puusepa nimelisse Neuroloogide ja Neurokirurgide Seltsi. Neuroloogina on tema erihuviks autoimmuunsed närvisüsteemi haigused ja mäluhäired. Spetsialistina usub dr Kannel, et igale patsiendile peab lähenema individuaalselt, et õnnestuks koostada just tema probleemi lahendamiseks sobiv uuringute ja raviplaan.

Broneeri aeg

Spetsialist: Karin Kannel

Otsi vabasid aegasid
Tööalaselt tegelen igapäevaselt põhiliselt erinevate krooniliste neurodegeneratiivsete haigustega patsientidega. Osalen haiglas siiski ka regulaarselt neuroloogia erakorralises valvetöös, seega olen harjunud ära tundma ka ägedaid, kiiret lahendust vajavaid tervisehäireid. Igale patsiendile peab lähenema individuaalselt, et õnnestuks koostada just tema probleemi lahendamiseks sobiv uuringute ja raviplaan.

Töökeeled

  • Eesti
  • Inglise
  • Vene

Haridus

2011 – …
Tartu Ülikool, immunoloogia doktorantuur
2005 – 2009
Tartu Ülikool, neuroloogia residentuur
1999 – 2005
Tartu Ülikool, arstiteaduse põhiõpe
1987 – 1999
Sõle Gümnaasium, Tallinn (hõbemedal)

Töökogemus

2021 – …
Confido Meditsiinikeskus, neuroloog
2009 – …
Lääne- Tallinna Keskhaigla, neuroloog
2007 – 2009
Lääne- Tallinna Keskhaigla, üldarst

Olulised erialased täiendkoolitused

Osalen igal aastal mitmetel Euroopas toimuvatel neuroloogia konverentsidel ja koolitustel. Kõige sagedamini olen külastanud Euroopa Neuroloogide Akadeemia ja Euroopa Sclerosis Multiplexi Komitee konverentse. Lisaks aitan organiseerida L. Puusepa Nimelise Neuroloogide ja Neurokirurgide Seltsi neuroimmunoloogia töögrupi koolitusüritusi.

Kuulumine erialaorganisatsioonidesse

  • L. Puusepa Nimeline Neuroloogide ja Neurokirurgide Selts (2009)
  • Eesti Nooremarstide Ühendus (2005)

Meditsiinilised huvipunktid

  • Autoimmuunsed neuroloogilised haigused
  • Demüeliniseerivad haigused
  • Mäluhäired

Iseendast

Proovin hoida oma töö- ja eraelu tasakaalus, selles abistavad mind perekond ja meie kass.