Jana Merisalu

Jana Merisalu

Peremeditsiini eriarst

Dr Jana Merisalu on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna aastal 2004 ning läbinud peremeditsiini residentuuri 2004–2009. Kuulub Eesti Arstide Liitu, Eesti Perearstide Seltsi ja Eesti Hüpertensiooni Ühingusse. Osaleb sageli erialastel koolitustel ning hoiab end kursis Euroopa ja Eesti uusimate ravijuhenditega. Osalenud arstina erinevate uuringuprojektide läbiviimisel, näiteks liigeste ravimid, laste gripivaktsiinid ja nende tõhusus, südame-veresoonkonna haiguste seos geneetikaga.

Broneeri aeg

Spetsialist: Jana Merisalu

Otsi vabasid aegasid
Perearstina töötamise eelis on võimalus näha inimest tervikuna, tema füüsilist ja vaimset tervist, erinevate ravimite koostoimeid. Nii saan koos inimesega püüelda tema võimaliku parima heaoluni. Oma töös pean eriti oluliseks töötada patsiendiga kui võrdse partneriga, arvestada tema soovidega ja selgitada meditsiinilisi valikuvõimalusi.

Töökeeled

  • Eesti
  • Inglise
  • Vene
  • Saksa

Haridus

2004 – 2009
Peremeditsiini residentuur
1996 – 2004
Tartu Ülikool
1993 – 1996
Türi Gümnaasium
1984 – 1993
Laupa Põhikool

Töökogemus

2021 – …
Confido Meditsiinikeskus
2019 – …
Üldarst, Valvekliinik OÜ
2019 – …
Perearst, Terviseagentuur OÜ
2019 – 2020
Ekspertarst, Sotsiaalkindlustusamet
2018 – 2019
Abiarst, Perearst Viivika Allas OÜ
2009 – 2017
Perearst, OÜ Võru Arst

Kuulumine erialaorganisatsioonidesse

  • Eesti Arstide Liit
  • Eesti Perearstide Selts
  • Eesti Hüpertensiooni Ühing

Huvitegevus

Koorilaul, klaverimäng ja kujutav kunst.

Iseendast

Perearsti ja valvearstina on mul kohustus osaleda jooksvalt erialastel koolitustel, olla kursis Eestis ja Euroopas kehtivate ja uusimate ravijuhenditega, meditsiini päevakorraga. Olen osalenud arstina erinevate uuringuprojektide läbiviimisel, näiteks liigeste ravimid, laste gripivaktsiinid ja nende tõhusus, südame-veresoonkonna haiguste seos geneetikaga. Olen osalenud retsensendina põletikulise liigeshaiguse käsitlusjuhendi koostamisel.